Dovolenka v Španielsku. Poradíte mi?

sakura77
13. mar 2010

ahojte cestovatelky,uvazujeme ze by sme tento rok isli do spanielska na dovolenku,ak mate niekto nejaku dobru skusemost s hotelom,destinaciou-hlavne v prvom rade vhodny pre male deťušiky 🙂 cize hotel na to prisposobeny a pieskova pozvolna plaz s malou vodickou pri kraji 😉 budem rada za akekolvek prispevky,dakujem 🙂

zdenkakl
28. mar 2010

ahoj juh spanielska (andaluzia) je prekrasna, fuengirola, torremolinos, marvella, mozno malaga...pre mna je 1 fuengirola, splna vsetko, co hladas

tin007
28. mar 2010

sakura my sme s dietatom este v spanielsku neboli, ale nasi znami tam boli tusim 2x s detmi (raz ked mala ich mladsia iba 5 mesiacov), boli s ck hydrotour na ibize v hoteli tarida beach, velmi si pochvalovali: stravu, ubytko, animacie a aj to, ze si prenajali auto so sedackami a robili vylety. z vlastnej skusenosti mam hydrotour rada (boli sme v egypte 2x a na rhodose), vzdy pockam na lastminute, lebo normalne maju trochu vyssie ceny, ale kvalita fakt je!

sakura77
autor
30. mar 2010

dakujem babule,prestudujem 🙂

tilly
14. apr 2010

tarida beach je super, ale vraj sa minuly rok strasne insotel zhorsil,strasne setrili...

danim
16. máj 2013

@sakura77 Ahoj, boli ste v Spanielsku niekde ? vraj Andaluzia nema pozvolne vstupy do mora.. je to pravda ? ak nie.. tak ktore letoviska mam hladat ? dovolenka s 2 detmi ( 2r, 5r ). dakujem za info. 🙂

sakura77
autor
16. máj 2013

@danim nakoniec sme zvolili turecko a bolo perfektne🙂🙂🙂🙂 uz hladam na jul aj tentokrat nejaky fajn hotel 🙂

danim
16. máj 2013

@sakura77 my tento rok asi Rhodos, min rok KOS bol 🙂 nase milovane Grecko 🙂 vyberam vzdy tak, ze do 15 km od letiska, min rok sme sli z letiska 7 min, tak to bolo mozno tak 5 km 🙂 Turecko sme este neskusili, kazdy mi ho chvali, len ja co som pozerala, tak z letiska je to minim 60 km, 80-100 km.. a to sa mi s malymi detmi moc nechce.. hlavne ta 2r...

sakura77
autor
16. máj 2013

@danim jasne chapem 🙂 ja by som aj grecko rada skusila ale ja mam hrozne akcne deti, im nestacu "len" more, musi tam byt veeeela atrakcii pre deti, toboganov, smykal, detske ihriska a podobne takze to turecko zas v tomto fakr vedie.ale tak dufam ked podrastu tak pochodime vselikde este 🙂 uu a 7 minut z letiska by sa mi pacilo 🙂🙂🙂

danim
16. máj 2013

@sakura77 nase deti prave opak, kludasky 😉 ano 7 min.. som to stopovala tam aj spat.. 🙂 pisali, ze 7-10 km, ale ozaj len 7 min.. tak to mohlo byt tak 5 km mozno.. tak peknu dovcu 🙂 My pojdeme do Turecka, ked budu deti vacsie, nech si nekomplikujeme zivot hodinovy presunom z letiska..

kiki2255
Odpoveď bola odstránená
Zobraz