Boli ste v Egypte v júli?

angie_l
9. mar 2019

Ideme na dovolenku do Egypta cez letnú sezónu tie ktoré ste boli ako bolo? Horúčavy ste zvládali a let?

martinka13
9. mar 2019

My sme boli koncom augusta. Bol to fakt hic. S deťmi by som našla, sama áno.....

evinkakub
9. mar 2019

@angie_l my sme boli jul. Hic ako hovado, ale dovolenka úžasná... zopakovala by som

nerko
9. mar 2019

@angie_l ja som bola v juni, uz vtedy bolo strasne teplo. Na vyletoch, co sme absolvovali bolo cez 50 stupnov ☹ Mna tam nikdo, nikdy viac nedostane. Za malo penazi, vela muziky. To je pravda, hotel krasny, jedlo... Let bol v pohode. Ale som sa tam nakazila aj pri vsetkej opatrnosti ich bakteriou. Nemala som hnacky, ale strasne bolesti brucha. Takze som prelezala na hoteli a skoncila v nemocnici na Slovensku. A uz vobec by som tam deti nevzala. To je len moj nazor, urcite ma vela ludi pozitivne skusenosti.

benit
9. mar 2019

Kamoska bola s malou dvojrocnou a boli max spokojni. Nic im nebolo, velmi si chvalila. Ja tam mojho muza nedostanem pre tie horucavy. Ja by som isla hned o detoch ani nehovorim.

hettinka
9. mar 2019

Ja som bola v decembri a bolo horko, cez obed aj 40 stupnov. V lete si to neviem predstaviť, zo musí byt peklo.
Let v pohode, ani žalúdočné problémy sme nemali. Ale jedlo mi vôbec nechutilo a ta mentalita, no už tam nepôjdem, raz stačilo.

anve
9. mar 2019

@angie_l bola som v júni a neskutočné horúčavy, denne okolo 50..mne sa celé dni točila hlava...cez sezónu by som už nešla...my ideme koncom septembra počítam,že bude okolo 35...a ideme aj s malým 8 mes....ináč je tam krásne..

kikina84
24. apr 2019

@angie_l prosim niekto aktualne ,rusia lety aj u nas na egypt? Sledujem cesku stranku a z ciech strasne vela ludom rusia..uz aj na letne terminy..zacinam sa bat 😟

angie_l
autor
24. apr 2019

@kikina84 kvôli čomu rušia ??

kikina84
24. apr 2019

@angie_l smartwings odstavuje niektore lietadla lebo nesplnaju normy, v cechach rusia dost lety na egypt,uz zacali aj letne terminy,dnes som volala do cestovky ze u nas zatial nerusia lety,ale zalezi od nich,ak by k tomu doslo budu nas vraj vcas informovat

kikina84
24. apr 2019

@evinkakub aj my ideme jul..mame v plane len snorchlovanie a potapanie..hadam to ustojime v horucavach..

angie_l
autor
24. apr 2019

@kikina84 aj mi ideme júl 16 do akého hotela idete?

angie_l
autor
24. apr 2019

@kikina84 v júli idete do akého hotela?

kikina84
24. apr 2019

@angie_l malikia abu dabbab

angie_l
autor
25. apr 2019

@kikina84 mi Jaz Makadi Oazis

jorsulova
30. apr 2019

@angie_l aj my ideme do toho hotela 2.7. Na 10 noci a už mám tiež stres z toho aké budú horúčavy...