Existuje stránka, ktorá robí výlety pre matky s deťmi?

kvetinka98
10. jún 2013

Ahojte chcela by som sa opýtať či by ste mi nevedeli poradiť dáku internetovú stránku alebo organizáciu,alebo ak tu už takáto diskusia bola, ktorá usporiada výlety alebo víkendy , predĺžené pobyty pre maminku a dieťatko(bez ocinka). Myslím to keď manžel nemá čas a pracuje a maminka sa potrebuje odreagovať od dennodenného stereotypu a užiť si pobyt s inými maminkami ktoré majú rovnaký problém a porozprávať sa o živote a o detičkách. A rada by som bola keby tam bol program pre detičky. emoticon (smiech, hra a zábava) ďakujem

vnika
28. máj 2014

@lenka311 ahojte, tato diskusia bola aktualna pred rokom, tak som tu asi trochu neskoro..., no uplne chapem maminy, ktore nemaju partnera a nechcu ist na vylety alebo dovolenku len same s detmi, ved aj im padne dobre spolocnost...myslim si, ze to nie je o neschopnosti nejaky vylet zorganizovat, no povacsine sme spolocenske tvory (obcas aj nase deti)...
ja s 4,5 rocnym synom ideme v auguste do Bulharska (je to nas druhy domov, velmi dobre to tam pozname), no manzel nemoze ist s nami, tak tiez hladame nejakych partakov (uz s nami ide wieruska a jej 2,5 rocna dcerka) nech nam je veselsie. ak niektora chcete, da sa k nam pridat.

lenka311
29. máj 2014

@vnika Spôsob dopravy, cez koho?... atď.... napíš mi do IP... ak to finančne zvládnem pôjdeme aj my, no nemám už auto, predala som - od poslednej havárie ma aj tak bolo problém dostať za volant. Vždy som bola "len" spolujazdec, no mala som ich už 3...

lubinkas
5. okt 2015

Ahojte mamicky, ak by ste radi isli s rodinkou na vikend niekam do krasneho prostredia s fajn ludmi, programom pre deticky i pre vas, skuste si pozriet toto http://www.bublinka.org/materske-centrum/vikend.... Urcite neolutujete🙂

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz