Familypark Rakúsko

symma139
6. sep 2014

Ahojte mamičky,známa organizuje autobusový výlet do Familyparku v rakúsku.
Veľmi sa tešíme 🙂
Chcem sa spýtať na názor tých mamičiek, ktoré tam už boli, či sa vám páčilo.. 🙂 ?
Ďakujem

radulikkatulik
6. sep 2014

teraz to tam môže byť fajn už je po "uhorkovej sezóne" ja som tam bola volakedy v "špičke" a v hroznom teple,bola kopa ludí na všetko sa dlho stálo v rade...inak je to veľké dosť sa nachodíte,tak odporúčam brať aj Golfáče,teda neviem ako veľké deti máte...

serpentino
6. sep 2014

@symma139 Ahoj,my sme boli 1.8.je to tam uplne suprove,cely den mate co robit a fakt sa znicite,teda hlavne deti...my sme tam boli cez prazdniny k tomu este v piatok,ale uplna pohodka..straasne vela aut na parkovisku,vela ludi vo vnutri,ale aj ked su tam dlhe rady,tak to tam ide dost rychle..teraz po prazdninach to tam bude uplne super...zavidim Vam,isla by som znova hned,ale malemu uz vyprsal pas,tak az buduci rok..ja odkedy som tam bolo nehovorim o inom...a ten wiener snitzel v jednej restike,no mnaaam...tak sa dobre zabavte

sisaha
6. sep 2014

@symma139 ano pacilo... ak ide myslim, ze viac ako 16 ludi, tak je lacnejsie vstupne.. Treba si to zistit pri pokladni.. a ludia, ktorí maju v ten den narodeniny idu zadarmo.18 eur na hlavu je dost, ale cely den si fakt uzivate a vozite sa do zblbnutia. 😉

lucianna50
7. sep 2014

@sisaha
@serpentino
@radulikkatulik babulky a ako to funguje? zaplatím 20 euro vstupne a potom ešte tie atrakcie zvlášt či to je v cene vdaka za odpovede... 🙂

sisaha
7. sep 2014

@lucianna50 zaplatis 18 eur.. ziadnych 20. Vsetko je v cene..

serpentino
7. sep 2014

cena je 19,50 takze cca 20 eur,my sme boli v piatok a to je den rodiny a cena je 17,50 eur..a tusim dieta do 3 rokov zadarmo..ako budes davat pri vchode vstupenku,tak ti daju taku gulatu nalepku,tam napises tvoje tel.cislo a to nalepis dietatu treba na tricko,mikinku v pripade,ze by sa stratilo alebo ti odbehlo....zaplatis vstupne a vsetky atrakcie mas v cene,takze sa mozete do ;blba;vozit 😀 rodicia sa mozu vozit skoro na kazdej atrakcii s detmi,tak to je super a mozes ist aj sto krat na tu istu...samozrejme v restike alebo zmrzlinu si musis zaplatit sama 😀 su tam restiky,rychle obcerstvenia,zmrzka,takze pitie a jedlo tam vsetko mas,ked sa ti to nechce vlacit....ja som zobrala malemu len pitie,zasli sme si na super wiener snitzel zo salatom,kupili zmrzku a bolo...no fakt zavidim,sla by som hned aj ked som tam pred mesiacom bola 🙂

lucianna50
7. sep 2014

@sisaha ok ja som nepozerala presne cenu mne tak povedal známy len som nevedela hlavne tie poplatky či sú za ostatné atrakcie, ale dakujem

sisaha
7. sep 2014

@lucianna50 nie, vozite sa na vsetkom uz v cene.. su tam potom niekde take automaty na zmrzku, alebo auticka ako su v obchodnych centrach - tie su na peniaze.. Ale kolotoce v cene 😉

serpentino
7. sep 2014

@lucianna50 Hod si do Googla...Family park Rakusko,tam mas ceny aj otvaracie hodiny

lucianna50
7. sep 2014

@serpentino dakujem velmi pekne za pekné a milé vysvetlenie 🙂

serpentino
7. sep 2014

@lucianna50 Nie je za co,velmi rada 🙂

lennie7
8. sep 2014

Baby prosim Vas nemate niekto skusenost aj s ubytovanim niekde blizko parku?Dakujem...

aneta8875
10. sep 2014
kikina84
16. sep 2014

@symma139 ano pacilo,mam v albume aj fotky boli sme pred mesiacom tiez cez cestovku,uz druhy rok po sebe,,je to raj pre male deti od tych 3 rokov 🙂