Festík festival Bratislava

jasminkaj
26. feb 2018

Ahojte. Prosím vás neviete mi niektorá povedať ako je to na Festíku s tzv. activity pasmi? Oplatí sa zakúpenie pre 3-ročné dieťa? A activity pas musia mať zakúpený aj dospelí, ktorí dieťa sprevádzajú? Dala som si do košíka na ich stránke lístok na 1 deň pre 2 dospelých a 1 activity pas (pre dieťa), no pri súhrne platby mi to hádže tie activity pasy hneď dva.. Tak neviem. Písala som už aj priamo im, ale zatiaľ neodpovedajú...

gabci_gabca
26. feb 2018

To by aj mňa zaujímalo lebo som tam chcela zobrať neter ale tiež mi toto robí a neviem čo mám robiť. Nechcem to zbytočne kupovať ak to netreba. Skúšala som už aj mail písať ale zatiaľ sa neozvali

eribel
26. feb 2018

Nemaju nejaku chybu v systeme? Ja som kupovala este vlani a v pohode islo listky pre 2 dospelych a iba jeden activity pas pre dceru....ale ja som objednavala na oba dni, t.j. permanentky.....activity pas potrebuje len ten, kto vyuzije aktrakcie a to dospeli asi nie ☺

jasminkaj
autor
27. feb 2018

@gabci_gabca
@eribel

Teraz som sa dočítala na stránke takéto niečo.. Tak možno tie pasy už musia mať aj dospelí, ak dobre chápem..

„Festík“ má ambíciu byť zaujímavý aj pre tínedžerov a rodičov. Aktivity pas preto zahŕňa aj vstup do virtuálnej reality, na horolezeckú stenu a na kreatívne worshopy."

alexandra91
25. máj 2018

Prosím vás nemáte na predaj na zajtra na Festik aktivity pas?