Hotel Fim v Demänovskej doline

kratasy
16. júl 2016

Ahojte.ideme na dovolenku do hotela Fim Demãnovskej doline.boli ste tsm niektoré?Ako ste boli spokojny?

fuska
16. júl 2016

@kratasy Aj my ideme. Citala som recenzie na zlavomate, z poslednych 2 rokov su len dobre, tak snad budeme spokojni.

kratasy
autor
16. júl 2016

@fuska aj ja dom viac menej dsla na recenzie na ich Fb stranke.zajtra sa uvidi😉

fuska
16. júl 2016

@kratasy Na fb urcite nechavaju len tie pozitivne. Na zlavomate pisu zle aj dobre. 🙂 Teraz je akcia, tak si to skus pozriet.

adeli79
18. júl 2016

my sme tam len obedovali, ale prístup čašníkov skvelý, nabehli sme tam cez velkonocnu sezonu, 4 dospeli, 6 deti, deti hladne velmi a casnici nam aj stol pripravili, aj menu prisposobili, za mna velka pochvala. strava tiez mnam.

bianca
18. júl 2016

boli sme tam uz vela vela krat.A pojdeme znova a znova.Nieje to ziaden prvotriedny luxus ale kto nieje prehnane narocny,bude velmi spokojny

jajka257
30. júl 2016

@bianca prepac, ze otravujem. Rezervovali sme si pobyt v hoteli fim a zabudla som sa ich spytat, ci je tam nejaky fajciarsky priestor. A kedze si pisala, ze tam casto chodite, nevedela by si mi povedat, ci sa tam nieco take vyskytuje? Dakujem.

bianca
30. júl 2016

@jajka257 vonku pred hotelom sa da v pohode.Ked sme mali apartman,dalo sa fajcit na terase.Pri klasickej izbe vonku

jajka257
30. júl 2016

@bianca dakujem, si zlata. Mame apartman.

bianca
30. júl 2016

@jajka257 to je super.Budes spokojna.

jajka257
30. júl 2016

@bianca ja dufam, ze ano. Pani na rezervacii bola velmi mila. My berieme este aj macku. Tak sa tesim. Ty si pisala, ze si spokojna a my sme dufam nasli dobry hotel, kam sa budeme s radostou vracat.

bianca
31. júl 2016

@jajka257 personal je uzasny,ustretovy,Plus ak mate apartman tak si uzijete luxuxnu non stop vrciacu demanovku ktora tecie priamo okolo hotelu.Fakt parada.Vecer v apartmane si mozte zatopit v krbe 🙂

kratasy
autor
31. júl 2016

Tak 5 dni uplynulo ako voda musim uznat.ze bolo super msli sme apartman na 1 poschodi okrem Demãnovky tam hucalo nejske odsavsnie slebo co.ale dslo sa 😉recepcne.casnici a personal v kuchyni sme chvelili kazdy den .ranajky a večere super jedlo mahu fakt vyborne.bazen bol tiez super a okolie jedinečne detom sa velmi pacilo urcite tam este pojdeme ale do vãcsej izby.😊😊😊