Hviezdica - plávanie v Nitre. Aké máte skúsenosti?

dominka11
9. mar 2009

Chcela by som začat chodit plavat s malym, chodite niekto do Nitry? aké mate skusenosti?

llaayllaa
9. mar 2009

dominika ahoj 🙂 ja by som tiež rada chodila s maličkou plávat,len momentálne nemám žiadne informácie ako to vlastne prebieha a tak,hádam nám sem napíše nejaká mamička ktorá pridá aj vlastné skusenosti a podobne 🙂

adetka
10. mar 2009

ahojte... ja tam planujem chodtis s mojou dcerkou... do jej 21 mesiacov sme chodili do ABC plavko v Zlatych Moravciach... ale je to daleko a cesta je neskutocne nebezpecna... boli sme dlho chori... ale urcite budeme chodit do hviezdice... poznam tam jednu z cviciteliek... Nastu... chodili sme na jej cvicenia deticiek s mamickami (to pre uz chodiace deti)... a vraj sa jej podari nas dostat do uz rozbehnutehgo kurzu...

takze ja Vam informacie budem moct dat az po nasej najblizsej navsteve Hviezdice... tento, alebo buduci piatok... ale my uz s plavanim v podobnom zariadeni mame skusenosti... a na ich stranke je velmi podrobne popisane ako sa ide do vodicky, co vsetko treba absolvovat a tak...

dominka11
autor
12. mar 2009

ja som si pozerala ich stranku, ale nemaju tam napísane, kedy začínaju kurzy. Aj som písala mail, ale neodpísali mi. Ešte skúsim zavolat. Maly ma 3 mesiace, tak by sme chceli začat od aprila.

adetka
20. mar 2009

ideme dnes popoludni vyskusat... dam vediet...

neo
22. mar 2009

Ahojte, saška má 2 roky a chodíme plávať od 5 mesiacov. Treba na začiatok potvrdenie od lekára že dieťa môže plávať a saunovať sa. Chodíme do Joty na chrenovej, Dlhá ul. má to tam prenajaté Mirka Bednáriková, ktorá robí kurzy aj v iných mestách a je skvelá...vie to úžasne s ďeťmi. Saška už pláva sama, pod vodou, vie sa vynoriť nadýchnuť a pláva ďalej, skáče do vody hlavičku a ako to my voláme pupkáča 😅...jednoducho je to super a vrelo jej kurzy odporúča. Vždy robí skoro všetky vekové kategórie a úrovne plávania. Hodina zahŕňa: 45-60 min. plávanie, saunovanie 45-50 oCelzia (takže nie ako dospelí) a na záver masáž. Ak bude záujem dám na ňu číslo cez IP. Vrele odporúčam.

adetka
23. mar 2009

my sme nakoniec opat skoncili v ABC Plavko v Zlatych Moravciach (Mirka tesne pred zaciatkom plavania v Hviezdici zaspala, v kociku)... do ZM sme chodili s Mirkou od jej 3 do 21 mesiacov... tiez uz krasne plavala... ale po tejto polrocnej pauze (nastup do jasliciek, caste choroby)... sa zacala bat... neplace, neuteka... akurat sa ma drzi ako kliest... neskutocne silno... necha sa ponorit, vynori sa... ale dobrovolne do vody neskace... a velmi rychlo sa hrabe na ruky... ale vraj sa to po nejakych troch plavaniach opat upravi...
a v ZM sa mi paci najma preto, lebo je to zariadenie urcene len a len na plavanie babatiek... takze mate istotu, ze sa tam nekupe hocikdo... a ze tam nie je organizovane plavanie v skupinkach... takze, aj ked vynechame (napr. pre chorobu) aj mesiac... o ziadne peniaze neprideme...
ale do Hviezdice budeme chodit... v soboty tam ponukaju rodinne plavanie... zoberieme babky, dedkov, ujov, tety... zaplatime si 20 Euro.. a budeme tam mat vsetko... hracky, smiklavky... a dohliadajucu cvicitelku... 😵

paulapaula
24. feb 2015

@neo dobry den, a da sa tam chodit aj mimo nejakeho kurzu?