Ihrisko Jama v Petržalke

monka88
8. sep 2009

(nevedela som,do ktoreho fora zaradit tuto diskusiu,tak skusam tu 🙂 )

Ahojte maminky,ktore navstevujete toto ihrisko so svojimi detickami. 😉

Napadlo ma,ak chodievate na tieto stranky,ciby sme si trosku nepoklebetili. Ja som tam s nasim drobcom zacala chodit len nedavno,lebo este sa mu moc nechce chodit,ale deticky ma rad a samozrejme hojdacky tiez 🙂
Tak ak budete mat chvilku,napiste ako ste tam spokojne a tak co vas napadne 🙂
Tesim sa na vase prispevky 🙂

katy1979
8. sep 2009

kde je ihrisko jama?

monka88
autor
8. sep 2009

Je to za domami na Šášovskej ulici ... teda v jame 🙂

ssissi
8. sep 2009

My to máme z hájov trocha ďalej, ale ako pubertiačka som tam chodievala 😅.
Ak tu nenájdeš nikoho, tak skús v téme regióny - petržalka, alebo téma regióny - blavačky.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

monka88
autor
9. sep 2009

Diky moc ssissi. Cakala som,ze sa tu asi nikto neobjavi,ked mi tuto temu supli sem ☹ preto som ju zakladala aj inde.No co uz...
Tak skusim pozriet tam kde si mi odporucila 😉

metlonka
27. sep 2011

ahojte...obnovujem tuto temu...su tu nejake maminky z tohto ihriska???

babulka11979
27. sep 2011

ahojjjj..ano som tu...co sa chysta nieco?...

metlonka
27. sep 2011

ahoooj...my sa pozname 😉 tak asi vies o tej burze co sa chysta tento stvrtok. Minule som tam celkom dobre nakupila...dufam ze bude dobra ucast 😉

babulka11979
27. sep 2011

super jasne pridem , iste sa pozname aspon z videnia...ja som tiez nakupila , len keby tam bolo viacej maminiek co maju na predaj vecsie vecicky od 4rokov a viac..ked tu nejake ste pridite, iste predate a dobre sa pobavite...bude sranda...teskame sa...

metlonka
27. sep 2011

@babulka11979 no vyzera to tak...ze zatial sme tu len my dve 😉 a ty pojdes aj nieco predavat, alebo sa chystas nieco kupovat?

babulka11979
27. sep 2011

jasne idem aj kupovat a snad nieco predam....tak babenky kde ste, asi uz buvkate...

leteku
28. sep 2011

Ahojte aj my chodíme do jamy. Zrovna som v škôlke objavila leták, že zajtra je burza a fakt rozmýšľam, že pôjdem aj niečo popredať, mám tých vecí veľa a neviem už čo s tým. Teda hlavne po staršej, za tých 5 rokov sa toho nazberalo. Tak sa možno vidíme 😉

babulka11979
28. sep 2011

pekny dnik, podla fotky vas myslim poznam, super pridite aj ja pojdem predavat a iste predate bol velky zaujem o vecsie veci pre dievcatka aj chlapcov, kludne povedzte ostatnym znamym nech sa pridaju...budeme radi...