Jasličky v Nitre. Aké máte skúsenosti?

adetka
8. feb 2008

Dievcata... potrebujem pomoc...

Viem, ze v Nitre je niekolko jasliciek... Drobcek (az dvojo), Slniecko, Brnka, ... velmi rada by som si precitala referencie priamo od mamiciek, ktorych deti do nejakych jasliciek v Nitre chodia, alebo chodili...

Pravdepodobne ich budeme potrebovat od septebra tohto roku...

majuska775
3. jún 2012

@lenusiknr ahoj! ja pravdepodobne ano, synovi sa tam paci a kamaratka ma v skolke tam dceru a tiez bezproblemov 🙂

lenusiknr
4. jún 2012

@majuska775 aj mojmu KUbkovi sa tam velmi paci,teraz je chorucky a rano plakal o dusu ze chce ist do skolky🙂
ak sa mozem spytat tak ta kamaratka je spokojna? venuju sa im ako skolkarom? mne sa moc nepozdava prave to, ze su skolkari medzi jaslickarmi. nevies ci tam maju nejak zvlast triedu alebo budu mat... uvidim, zatial sme prijaty do inej skolky ale stale zvazujem kedze si maly tak dobre zvykol...

majuska775
5. jún 2012

@lenusiknr ja som s nou dnes hovorila, ze je spokojna, deticky aj robia skolkarske aktivity, ale nevedela mi povedat, ci budu mat zvlast triedurozmyslam, ze sa to aj spytam pani riaditelky, aj ked si myslim, ze urcite nejaku triedu otvoria 🙂

lenusiknr
5. jún 2012

@majuska775 dakujem🙂 teraz je tam len par skolkarov ale myslim ze uz dalsi skolsky rok budu musiet byt samostatne a nie medzi 2 rocnymi detmi.predsa len skolkari maju ine aktivity a musia ist podla urcitych osnou... no uvidime.. ja sa chcem tiez nato spytat a podla toho sa zrejme rozhodnem...🙂

katema
4. sep 2012

tato skupina by sa mala premenovat na jaslicky Vecernica 😔
zial, ziadne ine info ohladne druhych jasli som sa nedozvedela a ako ine mamicky ostanem urcite bez odpovedi 😠
Ake jaslicky okrem Vecernici odporucate? Je tu maminka, ktora dava svoje deti aj do statnych na Klokocine?

viviananr
8. okt 2012

Ahoj, ak chces iba na kratko opatrovat malicke, zistila som ze na cermani v motoline, v tej prerobenej skolke strazia. maju akciu ze prva hodka zadarmo, rataju az od druhej, tak ak si chces nieco iba v meste vybavit, tak je to uplne super za dve hodky toho stihas dost a stoji to tri ecka 🙂

pami2
18. okt 2012

@katema ja vsetkym mamickam odporucam Jasle Ceresnicka v Ivanke pri Nitre-nie je to tak hrozne daleko, casovo je to rovnako ako z klokociny do centra. moj syncek ich navstevuje od septembra a neskutocna spokojnost z mojej aj z jeho strany.
link www.jasleceresnicka.sk

pami2
18. okt 2012

@katema aha prave som si vsimla, ze si sa pytala na statne jasle-synovec tam chodil,lebo tam byvali blizko a svagrina bola spokojna.vidim, ze tvoja dcerka ma rok aj 3 mesiace..chces ju dat do jasiel? ak ano, predpokladam, ze prezivas to co ja pred par mesiacmi-moj syn mal 15mesiacov, ked nastupil do Ceresnicky. musim povedat, ze to znasal ovela lepsie on nez ja 😀
este jedny ti mozem poradit-lebo my sme ich obehali v Nitre skoro vsetky-Jasle Smejko-su teraz prestahovani do rodinneho domu v Krskanoch, hned na zaciatku( ale tam som osobne nebola, bola som u nich v byte ked boli este na Klokocine), ale mala som z nich dobry dojem. teda u mna su volba c.2, kdyby neco 😉

brnka
29. nov 2012

Ake mate skusenosti s jaslami Jarka alebo Fantazia?

brnka
29. nov 2012

@pami2 od kolkych mesiacov chodi Tvoj syn do jasli?

pami2
3. dec 2012

@brnka mal 15 mesiacov ked nastupil. jasle Jarka alebo Fantazia sme neboli ani pozriet, je to pre nas daleko.
uvazujes ze das maleho do jasli?

ninka23
6. feb 2013

Odporučte mi dobré jasličky na Klokočine alebo v meste. Dcérka bude mať 1,5 roka a musím nastúpiť do práce.

drobec222
12. feb 2013

Ahoj skus pozriet na www.kamsdetmi.sk ...maju tam predskolske zariadenia http://kamsdetmi.sk/predskolske-zariadenia/ mozno tam nieco najdes

petula8
15. feb 2013

ahojte,
jasličkby brnka neodporúčam nikomu. Staršia dcéra chodila k pani Kertészovej,( bolo to síce pred ôsmimi rokmi ) ked som podpisovala prihlášku všetko možné nasľubovala, že ráno môžem doniesť dieťa kedykoľvek a že dieťa ak chce bude dostávať dupľu , no ale realita bola iná. Dcéra ked si vypýtala dupľu nedostala jesť, ostatné deti dostávali celé ovocie moja dcéra len polovicu a pritom som hradila tak isto ako ostatné mamičky, céru dávala do kúta a nevenovala sa jej vôbec a ani nikto z personálu a v tom kúte bola dovttedy pokým som po ňu neprišla. Pani Kertészovej nejde o deti ale o peniaze. Nakoniec sa pani majiteľke Kertészovej nepáčilo to kde pracujem tak mi zo dňa na deň vyhodila dieťa zo svojich jasličiek a hodila mi dieťa o zem pred mojimi očami , vynadala som jej a odišla. Toto je môj životný zážitok v jasličkách brnka.

e37
15. feb 2013

@ninka23 Ahoj, my chodime do bambi na partizanskej, je to tam super🙂

ninka23
16. feb 2013

@e37 Ďakujem. Pôjdeme pozrieť 🙂

04rebecca
18. feb 2013

Ahoj, mám známu čo dáva svojho synčeka do jasličiek BABYROOM Nitra, bola som sa tam s ňou osobne pozrieť majú to tam naozaj krásne, dokonca otvorili nové priestory, vonku taktiež prispôsobené pre deti a hlavne malý jej odtiaľ nechce chodiť domov, tá pani je veľmi milá, existuje to už 8rokov, tak si skúste pozrieť tú stránku 🙂

zebra41
10. apr 2013

@e37 ahoj, aj my chodime do Babmi na partizanskej a sme spokojni 🙂))

zebra41
10. apr 2013

@petula8 sa priznam,ze sa mi to ani verit nechce...a ako si prisla na to,ze dava malej iba polovicu ovocia? ja poznam dost deti,ktore tam prestali chodit kvoli zvysenej chorobnosti,ale teda na spravanie pani riaditelky som doteraz nepocula moc negativa. iba to,ze rezim naozaj dodrziava

petula8
10. apr 2013

@zebra41 ahoj, mne to povedala malá. A ako by si reagovala ty napríklad na skutočnosť, že si s pani riaditeľkou dohodnutá v koľkú hodinu budeš vodiť ráno dieťa do škôlky a poobede preň, obe súhlasíte. Nastúpila som do roboty a hned ráno ako som ju doniesla bol problém, lebo ona ešte spala a že preňu to je skoro. Ja som ju vodila ešte ked to mala v rodinnom dome nad klokočinou. Každý deň okolo druhej poobede mi už vytelefonovávala, že kedy už konečne prídem si pre svoje decko. Vysvetlovala som jej, že robím na úrade , kde sú úradné hodiny a ja v tom čase proste musím byť v práci , ale hned ako úradné hodiny skončia do popol hodiny si pre dieťa prídem. Za hodinu mi dokázala aj desať krát vyvolávať, že kde tolko som. Raz som prišla pre dcéru skôr, jej som to ráno nepovedala, a hodila mi malú na zem pred mojimi očami, ale vtedy som jej svoje povedala. Ona mi nato, že nechce mať v jasličkách moju malú, preto, lebo pracujem na úrade. To je asi taká výhovorka ako pani riaditeľka, zrejme sa na takejto inteligentnej úrovni nachádza. Môj názor nezmení nik, lebo som toto zažila na vlastnej koži. A verím svojmu decku a rozhodne nie jej. Už len preto, ako mi hodila decko na zem.

zebra41
11. apr 2013

@petula8 nemyslela som to v zlom. myslela som,ze som proste v nemom uzase,co niektore dokazu....no to je jasne,ze by som bola nastvana. A hlavne maju vypisane hodiny kedy su jasle otvorene a hotovo. Resp. ak sa dohodnem,tak to beriem samozrejme. Tiez si nemozem len tak zmenit pracu. Mozno potrebovala miestecko pre "ine" dieta....fakt hrozne spravanie

petula8
11. apr 2013

ja viem ako si to myslela, pochopila som, len som ti chcela napísať len to čo som zažila. U mňa pani riaditeľka ako človek rozhodne nie je, ja ani neviem k čomu by som ju prirovnala. Možno je to tak ako to ty píšeš, že potrebovala miesto pre nejakú jej známu tak moju dcéru proste takýmto spôsobom vysánkovala z jasličiek. No ale bolo to z jej strany surový spôsob.

klaudiaznr
29. apr 2013

cbfd

klaudiaznr
29. apr 2013

@ninka23 dobry den....a nerozmyslala ste nad opatrovatelkou?

lucig
27. máj 2013

Ahojte mamičky. Neviete niečo o jasličkách Slimáčik? Máte niektorá skúsenosti s týmito jasličkami? a čo jasličky Jarka pri Baumaxe? ďakujem

siminks
29. máj 2013

Dna 1.6.2013 od 10,00 do 16,00 den otvorených dverí detských jaslí a materského centra HÚSENIČKA na Farskej ulici 10 oproti DEXIA BANKE 1,poschodie

siminks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika93jakub
3. máj 2015
petka2503
12. aug 2016

Ahoj mamičky, opätovne by som rada otvorila túto tému.. mate prosím niekto skúsenosti s jasličkami Slimáčik- mlynárce? osobne? prípadne Meadow na zobori?
Vopred ďakujem. Rozhodujem sa medzi týmito dvomi, prípadne ak máte niekto iné dobré skúsenosti prosím napíšte mi...