Jasličky v Nitre. Aké máte skúsenosti?

adetka
8. feb 2008

Dievcata... potrebujem pomoc...

Viem, ze v Nitre je niekolko jasliciek... Drobcek (az dvojo), Slniecko, Brnka, ... velmi rada by som si precitala referencie priamo od mamiciek, ktorych deti do nejakych jasliciek v Nitre chodia, alebo chodili...

Pravdepodobne ich budeme potrebovat od septebra tohto roku...

pami2
13. mar 2012

@somi107 posli mi prosim do IP dakujem

zuzu205
15. mar 2012

@pami2
@pami2 ahoj neviem nikde najst kontakt na slonicata...nevies mi ho nahodou poskytnut??? Docitala som sa ze strazia deti aj hodinovo....lebo by som potrebovala dat 2x do tyzdna maleho na 2-3 hodinky a opateru aby som si vedela povybavovat uradne veci a bojim sa ho zverit nejakej sukromnej osobe.....dakujem Zuzana

zuzu205
16. mar 2012

@pami2 dakujem

lenusiknr
18. mar 2012

ahojte dievcata, bola som pozriet jasle na Bazovskeho a vecernicu no ked to porovnam z prveho dojmu tak tisic a jedno... som sa rozhodla pre vecernicu..
chcem sa spytat ako si vase deticky zvykali, ako tam zaspinkavali....... moj kubik je dost namna naviazany tak mam z toho strach.. tento tyzden by sme mali zacat adaptacny pobyt ako to prebiehalo u vas?
dakujem za odpovede🙂

majuska775
19. mar 2012

@lenusiknr ahoj! 🙂 aj ja som sa bala ze maly bude plakat ale nakoniec sa krasne zaclenil ani sa mu nechcelo odist 🙂 trosku sme mali problemy ked som odchadzala z jasliciek ale uz si zvykol ze mi zakyva cez okienko a neplacka 🙂

jajuska12
25. mar 2012

ahojte,
má niektorá skúsenosti s jasličkami v NR jasle BAMBI?
chcem nastúpiť do práce a maličkého by som chcela dať do jasličiek,má 11 mesiacov,mám o neho strach,ale peniažky potrebujeme....chcem rada....dakujem

lenusiknr
26. mar 2012

@majuska775 dakujem🙂 ked ten moj drobec je ciste lepidlo na mna 😀 akonahle vidi ze idem prec tak hruza des... ale ked sa uz hra a ja vzduchnem tak mu to absolutne nevadi teda pokym nejde spinkat... mame nastup 1. aprila tak som zvedava... ty si tvojho drobca dala hned na cely den ci najskor na hodku, dve? po kolkych dnoch ti zostal uz na cely den?
davam ti vela otazok no ja som z toho cela mimo....

majuska775
27. mar 2012

@lenusiknr mne to nevadi 🙂 najskor som ho davala tak ze prvy tyzden na 2-3 hodinky aby si zvykol, popozeral sa, pozoznamoval sa.. a dalsi tyzden ked uz vsetko poznal sa tam sam tesil a nechala som ho tam dlhsie s tym ze som si vypytala cislo na vychovavatelku ze sa jej ozvem ci je vsetko v poriadku 🙂 nas maly je tiez strasne na mne zatazeny ale v poslenom case je jeho velkou laskou hlavne tatinko :D 🙂

pami2
2. apr 2012

davali ste niektora do jasli deticky ked boli mensie- syn bude mat v jeseni ( kedy by mal nastupit) len 16m :(
ake s tym mate skusenosti? neboli deti potom viac chorlave?

zurina25
2. apr 2012

@pami2 ahoj! my sme museli dat nasu princeznicku do jasliciek velmi skoro, bohuzial to inak praca nedovolovala.. nemali sme ziadne problemiky, jasne zo zaciatku trosku ano, ale o dva dni som ani nevedela, ze sa jej nieco nepacilo... chorucka, zaklopem na drevo, nezvykne byt,

pami2
3. apr 2012

@zurina25 a mozem sa opytat kolko mala ked si ju dala do jasli> bolto velky kolektiv? davala si ju aj na adaptacny alebo hned na cely den?

zurina25
5. apr 2012

@pami2 malá mala osem mesiacikov.. nie , najprv sme ju dali len na dve hodinky, az potom tyzdni na viac🙂

pami2
6. apr 2012

@zurina25 este som sa ta zabudla opytat do ktorych jasliciek si ju dala? tiez do Vecernice?

zurina25
8. apr 2012

@pami2 ano, my sme tiez vecernicove

lenusiknr
10. apr 2012

@majuska775 ak mozem vediet kolko mal tvoj drobec ked si ho tam davala? byva ti casto chory? mne kubik ochorel den pred nastupom tak sme to odlozili a ideme bud. pondelok prvy krat... tak dufam, ze dovredy ziadne sopliky nebudu...
kubik ten este nema obdobie tatikovania akurat ked sa hraju ale akonahle treba ist spinkat, papat, obliekat existujem uz len ja🙂
a so spinkanim cez obed nemate problem? moj drobec este niekdy nezaspaval bezomna tak sa toho strasne bojim...:(snad to zvladne

majuska775
11. apr 2012

@lenusiknr rok a pol mal 🙂 jasne mamina je najdolezitejsia, a ja ho milujem najviac na svete, ale on ked vidi tatina len sa tak za nim trase 😀 a este bozechran aby isiel na sluzobne cesty, to sa v noci nenaspime vobec.. ako keby potreboval citit nas oboch... 🙂
ja som ho naucila na taky rezim, ze stale ked sa naobeduje sa ide spinkat, chcem aby si tento rezim zachoval, a zatial sa nam to dari, aj ked obcas v postielke spustime hysaky ze sa nam spinkat nechce... tak si ho popestujem nachvilku a uz to aj je 🙂 samozrejme, urcite to budete mat prvy tyzden tazke, je to obrovska zmena, ci tak pre teba, ako aj pre maleho ale drzim vam palce aby ste to aj vy zvladli bez problemov 🙂

lenusiknr
16. apr 2012

maminky dnes sme boli prvy krat vo vecernici- teda moje dietatko tam este stale je🙂najskor som tam bola s nim co bolo super aspon sa ako tak so vsetkym zoznamil, hned isiel s detickami aj papat, cikat .... deticky velmi zlatucke hned sa s nim skamaratili a tety ucitelky tiez velmi mile, ochotne🙂
neskor som isla za pani riaditelkou, kubik tam zostal sam no na moje prekvapenie ziadny plac tak mi povedali nech ho tam necham aj spinkat....som teraz v takom strese ze az ☹ ale zaroven sa tesim ze to moje kuriatko zatial neplakalo🙂
PS: baby deticky boli fakt svetove, milunke pozicali hracky, pytali sa ako sa vola, predbiehali sa v hovoreni, no proste parada. mozte byt na tych vasich drobcov hrde🙂

lenusiknr
20. apr 2012

zienky dali ste niekto dietatko teraz do Vecernice na kukucinovu???

janka104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annabeth
26. apr 2012

@janka104 tiez mam dieta vo Vecernici a neda mi nereagovat na tvoj nepravdivy prispevok. moje dieta je v jasliach uz druhy tyzden a chcela som mamickam tymto sposobom opisat moj pocit istoty a radosti, ze moje dieta dobre zvlada adaptacny proces v jaslickach. tvoj prispevok je zarazajuci, hanlivy a hlavne klame. kazda mamicka nech si vytvori svoj vlastny nazor a tato stranka by nemala sluzit na osocovanie ale na pomoc navzajom. Vsetky ucitelky su zlate, mile a spolahlive. Vacsina z nich ma aj vlastne deti a teda i mnoho skusenosti.
Moje skusenosti su - mile ucitelky, su skusene a trpezlive. Riaditelka je skutocne ustretova a sympaticka. Co sa tyka stravy - moja mala je velky jedak a o piskotach by nevydrzala. dnes dlho spala a prisla som po nu skor takze neolovrantovala - dostali sme kolace zabalene domov.
PS janka, pozdravujem tvojho brata, nakolko aj moj manzel je policajt a robi priamo na vysetrovacke, takze tvoj brat by mal vediet, ze osocovanie, ohovaranie a sirenie nepravdivych informacii by mohlo mat aj trestnopravny dopad. ale predpokladam, ze predtym, ako si napisala svoj prispevok plny nepravdy a lzi si sa poradila aj so svojim bratom. Nemysli si, ze by som svoje dieta zverila prave do tohoto zariadenia keby nieco nebolo v poriadku.

janka104
26. apr 2012

@annabeth ano tato stranka je na pomoc navzajom a preto by som sem nepisala hluposti. Ja nemam za potreby niekomu robit zle meno, ak to co vravim naozaj nie je pravda...kamoska tam robila pol roka, takze velmi dobre vie ako to tam chodi...a pani riaditelku si velmi dobre preverte. ma kopec dlhov voci zamestanancom a nie len to. Ja som chcela len poradit....

annabeth
27. apr 2012

@janka104 Mna interne veci nezaujimaju, len to, aby bolo dobre postarane o dieta. ale zrejme to tam take dramatike nie je kedze je tam vacsina zamestnanci aj 3roky. ty by si sa mala zameriavat skor na deti a nie klebety. z toho co pises mam skor pocit, ze tu ide o nejaky druh pomsty voci riaditelke.

somi107
27. apr 2012

@janka104 ahoj, prepac ale mne toto pride ako zaujatost voci p. riaditelke, nemozem si pomoct.. ak s nou mas problem asi by si to mala riesit skor s nou, z oci do oci.. to je moj osobny nazor .. ja som este nezazila nic taketo ze na decka by bolo hucane, ze si ich nemojkaju.. moje dieta je velmi citlive a keby sa tam nieco taketo dialo urcite by tam chodit nechcelo..moj subjektivny nazor

janka104
27. apr 2012

@somi107 s riaditelkou som to aj riesila....nech si robi co chce, ale dieta by som tam uz v zivote nedala. a samozrejme, ze pred rodicmi sa ucitelky spravaju inak ako ked tam nie sme....

somi107
27. apr 2012

@janka104 ja nechapem co sa tu vlastne riesi, decka by tam nechceli chodit keby sa im tam nepacilo a keby tam boli take podmienky ako opisujes.. mojim argumentom su deti, a tvojim? nastvana kamaratka? nepozdava sa mi to.. vsetci su spokojny len ty nie.. a mozno si len ty tou nastvanou kamaratkou, pretoze inak by si to tu nerozoberala.. to je taky moj maly postreh, ak sa mylim tak sa ospravedlnujem..

majuska775
28. apr 2012

ohovaranim a osocovanim to fakt vela nevyriesite. ja s vecernicou problem nemam a myslim si ze to su jednym s poprednych jasiel v nitre. co sa tyka ostatku informaci tak @janka104 ak tvrdis ze tvoj brat je policajt, asi by ta mal informovat o tom, ze poskodzovanie dobreho mena je taktiez trestne a na teba moze byt podane trestne oznamenie , pokial nikto nema tusenie o tvojich osobnych udajoch tak sa to da riesit ako trestne oznamenie podane na neznameho pachatela. tato diskusia sa zacina menit na temu kde sa ohovara, dalej je tu zaujatost, a vojna mamiciek.

annabeth
29. apr 2012

@majuska775 ahoj majka, uplne s tebou suhlasim. necudujem sa tým mamickam, ktore prestali pisat na tuto stranku, nakolko aj ja som znechutena, ze si niekto chce takymto nechutnym a hlavne neserioznym sposobom vybavovat "svoje ucty" alebo nieco ine prostrednictom tejto stranky. ja sama som zastancom toho, ze ked sa mi nieco nepaci, "povedzme si zoci voci" a nie za chrbtom a uz toboz nie cez odkazy na stranke. my tiez s vecernicou problem nemame, mala chodi rada a a ja som tiez spokojna 🙂 pekny den kazdej mamicke a drobciatkam 🙂

zebra41
30. apr 2012

Baby, mate niektora deti v jaslickach Bambi?

lenusiknr
30. máj 2012

@annabeth@majuska775 dievcata nechate vase deticky vo vecernici aj po troch rokoch? myslim tym, ci ich tam zapisete aj do skolky...
nam to pani riaditelka ponuka no neviem sa rozhodnut.....