Jasličky v Nitre. Aké máte skúsenosti?

adetka
8. feb 2008

Dievcata... potrebujem pomoc...

Viem, ze v Nitre je niekolko jasliciek... Drobcek (az dvojo), Slniecko, Brnka, ... velmi rada by som si precitala referencie priamo od mamiciek, ktorych deti do nejakych jasliciek v Nitre chodia, alebo chodili...

Pravdepodobne ich budeme potrebovat od septebra tohto roku...

majuska775
1. jan 2012

@lojzo123 dakujem velmi pekne za info! este nevieme ci zajtra pojdeme, ale uz sa tesime do novych priestorov ! 🙂 tak sviatky pekne vam uz priat je asi enskoro, tak aspon stastny novy rok 🙂

lojzo123
3. jan 2012

@majuska775 ahojček. už chodíme do nových priestorov.sú naozaj pekné a malá sa tam cíti dobre. takže pekný dníček a ešte raz všetko dobré v novom roku 🙂

vyhodna
7. jan 2012

Ahojte🙂 a ma niekto aj skusenost s inymi jaslickami v Nitre?Pripadne nejaky kontakt na Ve
cernicu teda,na nete sa mi neda nasjt☹ Vopred dakujem,

majuska775
9. jan 2012

@vyhodna ja mam na riaditelku ale neviem ci takto verejne mozem.. 🙂

lojzo123
9. jan 2012

@vyhodna .ahojte dievčence.tiež mám číslo na riaditeľku, ale myslím, že táto stránka neumožňuje zverejňovať čísla., aby to nevyznelo ako reklama.ale majú sídlo na kalinčiakovej ul. na kalvárii.skús to osobne. 🙂 a ozaj majuska775 @, my už ,, zarezávame naplno" a celkom sa nám to páči. a čo vy?pekný dník 🙂

vyhodna
9. jan 2012

@lojzo123 Ahojte 🙂 poslala som IP..na kalvarii?Som bola v tom ,ze na Wilsonovom..alebo to je to co sa pisala,ze sa stahuju do svojho?

majuska775
10. jan 2012

@lojzo123 ahojcek aj nam sa velmi paci, je to parada 🙂
@vyhodna ano myslim ze to je to 🙂

mrauco
12. jan 2012

Ahojte, ktore jaslicky su najblizie centra?

somi107
13. jan 2012

@mrauco ahoj, jaslicky vecernica, ktore navstevujeme aj my su nedaleko mlynou, pod kalvariou 🙂

theluxy696
21. jan 2012

Vecernica no.1 🙂

z.u.z.k.a.
5. feb 2012

viete mi poradit nejake sukromne jaslicky, najlepsie na zobori? kedy je treba zajednat si miesto v jaslickach? dakujem

adetka
autor
9. feb 2012

Dievcata... ma Vecernica internetovu stranku?... neviem ju najst?

majuska775
12. feb 2012

ahoj @adetka .. ja som sa to pokusala najst ale nasla som len vecernica v blave s tym, ze je tam spomenuta aj Nitra.. no neviem skus si pozriet, snad ti to nieco pomoze.. 🙂 http://www.vecernicaba.eu/kontakt/

ahoj @z.u.z.k.a. aj tebe som pozrela- myslim ze na zobori su detske jasle fantazia (snad som si spravne zapamatala) a este slonicata alebo tiez tak nejako. s tymito jaslami nemam skusenost iba som sa tam bola pozriet, ale dieta som tam nedala.

Baby snad som vam pomohla.. 🙂

z.u.z.k.a.
12. feb 2012

@majuska775 dakujem a kde sa ta fantazia nachadza?

majuska775
12. feb 2012

@z.u.z.k.a. nemas za co,vies kde je Dobšinskeho? tak tam, taky zlty dvojdom- jasle vlastnia len polovicu..
my navstevujeme Vecernicu, tak neviem blizsie info, iba co som tam bola raz 🙂

libe
13. feb 2012

@adetka ahoj ja poznam domace jasle slonicata, tie su na zobore,-pri kasarnach, kde je maly kolektiv deti a teda mensia chorobnost , maju dobru cenu aj volne miesta...

libe
13. feb 2012

@z.u.z.k.a. ahoj ja poznam domace jasle slonicata, tie su na zobore,-pri kasarnach, kde je maly kolektiv deti a teda mensia chorobnost , maju dobru cenu aj volne miesta...

adetka
autor
13. feb 2012

@majuska775 dakujem... Mirka chodila do jasliciek Brnka... ale nebola som spokojna... a kedze je mozne, ze si najdem pracu skor - o polroka/rok... pozeram kde by mohla ist Karinka... tieto sa mi zdaju zaujimave... este uvazujem aj nad mestskymi jaslickami na Klokocine...

z.u.z.k.a.
13. feb 2012

dakujem, premyslam ako to spravit... mala bude mat v septembri 2 a pol roka, ci ju uz nedam dom klasickej skolky, co myslite co by bolo najlepsie?ako je to vlastne potom, malu by mi do skolky potom od troch rokov zobrali v pohode aj pocas roka?

majuska775
15. feb 2012

@adetka nemas za co 🙂 ja som velmi spokojna, s jaslickami na klokocine ti uz vsak poradit neviem, nemam s nimi skusanost 🙂

@z.u.z.k.a. ja mam skusenosti take, ze beru deti len od zaciatku roka, lebo je vsetko plne, ja rozmyslam, ze zostanem vo vecernici, ked mala dovrsi tri roky, lebo tam maju aj pre skolkarov..

este uvidim ;)

dupinka
15. feb 2012

@adetka Adamko chodi do mestskych jasli na Klokocine. My sme spokojni, ucitelky su mile. Len s nimi menej chodia von, ako by som si zelala, co odovodnuju jednak castou chorobnostou deti a tiez mnozstvom obliekania, kedze sa deticky este nevedia obliekat same. Ale inak stale nejake aktivity robia, pekne sa im venuju,...

somi107
17. feb 2012

@dupinka ale ved ked sa chodi s detickami von tak sa im upevnuje imunita!!! a obliekanie? ved preto sa to vola jaslicky, nie? vychovavatelky su tam na to.. je to len moj nazor, ale nieco mi tu nesedi

dupinka
17. feb 2012

@somi107 nechce sa im, to viem.... ale ked to ostatnym rodicom vyhovuje, nezmozem nic. inak nemozem povedat krive slovo, snazia sa a maly sa tam citi dobre. Venuju sa im, stale nieco vyrabaju, kreslia, maluju, hraju sa s nimi, tancuju, spievaju. Na Mikulasa mali bohaty balicek, stale im tam nakrajaju ovocie, pitie tiez zabezpecene, pekne si deticky vezmu na ruky, mojkaju sa s nimi, ak niektore place....

somi107
18. feb 2012

@dupinka tak to je potom dobre ked to vyhovuje rodicom 🙂 aj vo Več. je to tak, podla tvojho popisu teda sudim ze aj Klokocinske su dobre 🙂 najdolezitejsie je aby sa tam dietatko citilo dobre ;)

pami2
12. mar 2012

@zebra41 ahoj, pisala si ze date sybceka od februara do Vecernice...tak ako? 🙂 si spokojna zatial?

pami2
12. mar 2012

ahojte, viete dat niekto telefonny kontakt na Vecernicu? dakujem

pripadne by ma zaujimali aj ine jaslicky, ak date referencie...dakujem

zebra41
12. mar 2012

@pami2 ahoj, kvoli zdravotym problem sme to posunuli na maj...takze este neviem 🙂

pami2
13. mar 2012

ahojte, zacala somrobit zoznam jasliciek v NR kedze nie vsetky maju svoj web. doplnte prosim ak viete aj o inych:
slonicata
Fantazia
Jasle Smejko
Jasle Bambi
Jasle Brnka
Vecernica
Bazovskeho
Okanika
Koliska- v obci Jarok
....

somi107
13. mar 2012

ahoj @pami2 ja mam cislo na p. riaditelku