Jednodňové aktivity a výlety v Bratislave

peneloppe
27. júl 2015

Ahojte maminky, čo porábate s deťmi cez prázdniny? Dajte mi prosím nejaké tipy na jedňové výlety, aktivity v Bratislave. Ďakujem.

pribinak
27. júl 2015

Vodárenské múzeum, krásne urobená záhrada a hneď vedla cyklochodník až do Devína. Hrad Červený Kameň? Zrúcanina Pastun, opekačka na Kolibe

bbbarunka
27. júl 2015

@peneloppe Okrem toho, co pisala @pribinak doplnim aj Zeleznu studienku, vencenie psov zo Slobody zvierat (este aj pomozete🙂), Sandberg, Kralova hola. V pripade zleho pocasia BIbiana, Slovenske narodne muzeum, kniznice (moje deti sa vedia v detskom oddeleni vyhrat cely den).

marylis
27. júl 2015

Ja doplnim biofarmu Priroda, vlacik presporacik, vylet lodou na devin, vsetky detske kutiky..

adeli79
28. júl 2015

dopravne muzeum.

ancovec
28. júl 2015

@bbbarunka ahoj, prosim ta kde je ta kralova hola? Lebo ja ze sme uz presli vsetko a vsetko poznam, ale toto vobec. Dik

bbbarunka
28. júl 2015

@ancovec nad dlhymi dielmi, dostanete sa ram od zastavky kuklovska. Je tam krasne, na luke su ohniska, kde sa da opekat, v lese obcas stretneme srnky🙂

peneloppe
autor
28. júl 2015

Dakujem za vsetky tipy.

bbbarunka
28. júl 2015

@peneloppe este som si spomenula na liscie udolie, pekne je aj v Botanickej zahrade (je tam aj detske ihrisko). Este Pecniansky les

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radka227
10. aug 2015

ahojte. bol niekto z vas tieto teple dni v botanickej? da sa to tam vydrzat alebo je tam sauna? lebo by sme sa tam chceli ist pozriet, ale nemam velmi odvahu, ked je vonku 37. 😒

roamers
10. aug 2015

Počas celého augusta je pre deti v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave, každý deň medzi 13.00 a 17.00 hod veselá animátorka, ktorá bude deťom každý deň čítať úryvky tých najkrajších slovenských a zahraničných kníh. Pre spestrenie programu pripravili jednoduché kreatívne dielničky, ktoré určite rozveselia každého drobca.

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzudka
11. sep 2015

@peneloppe
@radka227
@bbbarunka
@ancovec
@adeli79
@marylis

Pozývam www.dlhacik.sk posledne miesta bábätká cvičenie aj vitality od 5-10mes od 14.9.2015 zacina novy kurz aj ine
Viď www.dlhacik.sk/program/baby-ball

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkaivka
10. jún 2017

Ahojte, mám zvyšné lístky, nakoľko sa nám zmenili plány, ak by mal niekto záujem:
Jednodnovy zajazd na levandulovy festival do Tihany k Balatonu v nedelu dna 25.6.2017, odchod z BA, luxusnym autobusom s CK DAKA. Cena jedneho listka zo zlavoveho portalu 18,50€ (povodna cena 35€). V cene aj sluzby sprievodcu + prehliadka benediktinskeho klastora.

pre 3 osoby

http://ckdaka.sk/produkt/49-levandulove-tyzdne-...

kubinka1
22. jún 2017

MAĽOVANIE S BÁBATKAMI 29.6.2017
Po úspešnom minuloročnom maľovaní budeme opäť maľovať a môžete sa vyšpliechať v nafukovacom bazéniku v záhrade nášho detského montessori centra 🙂
Prídite sa zabaviť so svojimi najmenšími, maľovať prštekmi, nožičkami či noštekmi bruškami…Naše ,,prstové” farby sú určené najmenším deťom na maľovanie na veľký papier a sladké ochutnávanie 🙂. Maľovať budeme lekvárom, rozmixovanou zeleninkou, ovocím či pudingom🙂

Všetko zdravé a ľahko zmývateľné z ručičiek, nožičiek či bruška.

Po maľovaní na detičky čaká bazénik s vodou, loptičkami a šmýkačkou na vyšantenie 🙂

miamie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz