Joga pre mamičky s detičkami. Kde v Košiciach?

dianocka
6. nov 2009

Ahojte,neviete niekto ci existuju v Kosiciach nejake stretnutia alebo kurzy jogy pre mamicky s detickami?

jaandy
9. jan 2010

teda s detickami si to neviem predstavit, ale aj bez deticiek by ma zaujimalo...a najlepsie cez den nie vecer, lebo vecer som nenahraditelna 😀

ivka144
7. feb 2010

Ahojte, mna to bude tiez zaujimat, ale osobne si myslim, ze akekolvek organizovane aktivity su pomerne tazko zvladnutelne pre deti pod 3 roky - teda u nas to vyzera tak, ze minimalne do 5 nic;)
Chodila som jeden cas k jednej pani, dochodkovy vek, ale vyzerala super a postava a ohybnost brutalna, ona chodila aj na take staze kadetade, do Indie a tak a aj ucitelsky bola super. Je to Iyengar joga, velmi vazne robena myslim vazne v tom zmysle, ze presne cviky, sposob, ako sa cvicka, ktory sval kde a ako... a po nej nas prebrala jej ziacka Eva Mikusova, uz to tiez robi dost dlho, inak pomerne mlada kocka a zaklad je kvalita cviku.
Takto by sa asi nedalo cvicit s dietatom - bud jeden alebo druhy by mohol len. Ale chodil s nami jeden chlapcek obcas - ale ten mal uz podla mna 5-6 rokov. Ak dobre viem, tak teraz cvici na Hlavnej, stranka http://lotos.szm.com/
Ale priznam sa, ze mna by stranka odradila, keby som sa mala rozhodovat podla nej, takze berte s rezervou, ak ani Vas tento styl neoslovuje;)

mitu5
16. mar 2010

ahojte,
ak je tu niekto kto precvicuje Jogu, tak ja viem poskytnut priestory v Kosiciach na Moyzeske.