Kam chodievate s deťmi v Košiciach?

karthur
10. feb 2007

Mamicky,
mate kam s detmi chodit v KE? Neprijali by ste nieco nove? Pocula som, ze materske centra nie su velmi dobre...

ajka72
7. nov 2009

ahoj ešte som tam nebola aj som chcela ísť len sa teraz trochu obávam kvoli tej chrípke keby si náhodou išla tam mi napíš IP

ajka72
7. nov 2009

čítala som v inej teéme že chodiíš do delfínika kde je to presne a každý deň su tam do tej 18.OOh., nebyvali ti deti choré z toho centra?

smejo251
15. apr 2010

ahojte mamicky z Kosic...neviem ako vy ale v Bratislave maju mamicky k dispozicii plno priestorov kam mozu vybehnut s detickami ...deti sa hraju, mamicky si oddchnu pri kavicke a pokecaju s ostatnými mamickami...viete o niecom takom v nasom meste???potesilo by aj vas take nieco?lebo mna urcite ano.dajte vediet ci o niecom takom viete alebo vyjadrite svoj nazor ci by vas nieco take potesilo

gabika7706
3. máj 2010

Ja mozem vsetkym Kosicankam z vlastnej skusenosti odporucit MC STONOZKA, na Hviezdoslavovej ul., alebo aj na Milosrdenstva na Juhu, s Katkou som chodila vyse 2 rokov (aj 3 dni v tyzdni) a teraz s Martinkom chodime od ukonceneho 3. mesiaca cvicit na fitloptach, trosku neskor zacneme navstevovat mc aj "klasicky", nielen za ucelom cvicenia.

Smejo, to je vlastne aj odpoved na Tvoju otazku, take miesto som ja napr. nasla v MC Stonozka.
A tiez sa dobre keca pri perfektnom caji alebo kavicke a deticky sa pohraju v kaviarni Nech sa paci na Hlavnej ul 😉
Planujes nieco otvorit?

ajka72
7. máj 2010

gabika a kde je presne tá kaviareň na hlavnej ulici?

gabika7706
7. máj 2010

Ajka, oproti Domu sv. Alzbety, v budove Vychodosl. galerie, ale kamoska vravela, ze tam nedavno vosla a bolo dost nafajcene, dopoludnia, tak ja nemam taku skusenost, ked sme tam zopar krat boli s Katkou, nebolo....asi kedy aki hostia sa tam nachadzaju...
http://www.nechsapaci.com

cka
10. máj 2010

ahojte holky...som tiez mamina 11 mesacnej dcerky. chodime plavat v stredy, v piatok chodime do MC Haliganda na hudobnu, je to pre deticky od 4 mesiacov, a poviem Vam, chodi s nami aj moj manzel, tak sa mu tam paci, ako deticky reaguju. je to super akcia, pytajte sa v haligande na kurz. Urcite budete spokojny. A v pondelky sa stretavame 5 mamiciek navzajom u kazdej z nas, aby si deti zvykli na cudzie prostredie, hracky a tak. A je to super, niekedy nestiham ani navarit, ked sme doma iba utorky a stvrtky. je na vas, aby ste sa pokusili nieco vymysliet. Akcii je v KE dost, verte mi, len sa treba popozerat. Vela stastia v hladani a verte, deturence si za 2 tyzdne zvyknu, ze ide sa tam a tam.

ewana73
12. máj 2010

gabika7706, prosim ta a ako sa dostanem do tej stonozky na hviezdoslavovej?to je presne v tej budove,kde je matricny urad? to ako sa tam dostanem keby ,ze nahodou idem s kociarom?lebo nosit kociar cez tie schody co su tam nie je bohvie co ☹ .alebo to vsetky mamicky tam chodia bez kociara ?

cka
12. máj 2010

ewana, myslim, ze tam dorobili rampu...sa mi zda, videla osm. Musis skusit...a ak nie, tak mas usta, je tam straznik, poziadas o pomoc. 🙂)

mata1976
12. máj 2010

ewana, da sa tam v pohode s kocikom. aj my tam chodime, vonku je rampa ale dnu je zopar schodov a tam ti pomoze vratnik...

gabika7706
12. máj 2010

ewana, dovnutra vojdes v pohode s kociarom, na boku zvonku je hned vedla schodov vchod pre vozickarov a vo vnutri Ti bud niekto pomoze, alebo je tam plosina, na ktorej Ti vratnik (vratnicka) kociar vyvezie hore schodami. Vsetky mamky malych deticiek tam chodia s kociarmi, v pondelok na cvicenie asi najviac 🙂

ewana73
13. máj 2010

jej,dakujem vam za odpovede,potesili ste ma.

ewana73
13. máj 2010

este sa opytam na to cvicenie,ako to prebieha,nieco som pozerala na stranke,tam bolo cvicenie na fitloptach "kurz" 10€ 5 hodin.. je tam este nieco okrem toho pre takych malych drobcov ako nas?

gabika7706
13. máj 2010

ewana, pre take male deticky je tam len to cvicenie, tak o mesiac, dva, ked uz budu lozit (nas sa uz zacina na kolienkach kolisat) uz pojdem s nim normalne aj sa pohrat, nech je v kolektive deti a ja vypnem aspon na chvilu.
To cvicenie prebieha takou hravou formou, spievame si a cvicime s detmi na podlozke, na lopte, vacsie deti cvicia aj na takych molitanovych zostavach.
Este k tej cene a casu, to nie su hodiny v zmysle hodina = 60 min, cvicime max pol hod, viac by deti asi ani nevydrzali sa sustredit.

ewana73
13. máj 2010

gabika7706 , dakujem za infosky.aha tak to som si nevedela predstavit to cvicenie na fitlopte. no tak to by nasho asi nebavilo,on je straaaasne zive dieta,stale nieco vymysla a hlada co by kde a co mohol.to by som ho tam musela asi prispendlit a to by zas nevydrzal 😀 😀 to jemu by asi vyhovovala skor ta herna aby mohol kukat po novych hrackach,lebo tie co ma doma uz ho nezaujimaju. 😉

gabika7706
13. máj 2010

ewana, moj Martin je zivy az az a na lopte ho to bavi 😉

jjeanny
14. máj 2010

tiez mozem odporucit to "cvicenie" na fitloptach , ewana, nevadi, ze Tvoj drobec je zivy, tam sa spieva, cvici, hraa, to uputa jeho pozornost 🙂 . Detom sa to ocividne paci, vsetkym - aspon co su v mojej skupinke. Navyse, my mamicky, co tam chodime do skupinky, sme pobadali, ze odkedy sme zacali navstevovat tento kurz, deti su pohybovo zdatnejsie, skoro ziadne dieta nelozilo,ked sme zacali chodit, po prvej hodine uz vacsina ano..atd atd.

ewana73
16. máj 2010

dakujem zienky,len mi este povedzte,treba tam nejako drobca potom prezliect do teplacikov alebo este nieco doniest so sebou?

gabika7706
16. máj 2010

ewana, niektore deticky su v teplacikoch, niektore v pancuskach, ako ste zvyknuti ... priniest si nemusis nic, no treba sa vopred nahlasit, ked je vela deti v skupine, necvici sa dobre.

jjeanny
16. máj 2010

ewana, oblecies ho, ako je jemu prijemne, ako pise gabika - pancusky, teplaky .. V pripade potreby,je tam aj kuchynka, aj miestnost na prebalovanie

ewana73
17. máj 2010

dakujem zienky 😉 .

virgin15
8. nov 2010

ahojte neviete poradit ci na sidlisku Tahanovce je nejake Materske centrum?Ide zima a rada by som chodila s drobcom medzi deti,kym starsi je v skolke!!!Dakujem

mentolka28
9. nov 2010

@virgin15 ahoj, tak na tahanovciach je nove MC v budove polikliniky, ked som sla zoparkrat okolo tak som nakukla a tam nikoho. teraz po novom tam maju dopoludnia nejake cvicenia pre deti a popoludni je normalne otvorene.
Tiez by som rada niekam sla s malym, musim nieco pohladat. 🙂

dc_happyland
9. nov 2010

Pekný deň mentolka,
príďte k nám aj so svojim dieťatkom len tak sa zahrať, dc-happyland

mentolka28
9. nov 2010

@dc_happyland
urcite k vam prideme, sice nie na cvicenie ale zahrat sa urcite. Mimochodom prisla by som uz davnejsie, ale akurat vtedy tam nikoho nebolo.
btw. stranku mate peknu, ani som o nej nevedela. 🙂

dc_happyland
9. nov 2010

@mentolka28
Príďte sa zahrať,už teraz sa na Vás tešíme.
Pravda však je taká, že Vás mamičiek skutočne chodí málinko a tak sa často stáva, že každá príde v inom čase.
Výnimkou sú cvičenia a kurzy.
Určite však príďte, mi pokecáme a s drobčekom sa zahráme.
Dovidenia

virgin15
10. nov 2010

@mentolka28 ahoj vcera som sa bola pozriet v tom detskom centre.Pacilo sa mi tam,ale tiez by som tam radsej s niekym bola-hlavne moj drobec.Chystam sa chodit doobeda tak na hodinku,viem ze v utorok a v stredu maju cvicenia.Ked mozme si dat niekedy termin a stretnut sa tam.Ak by si chcela.Ahoooj

virgin15
10. nov 2010

@dc_happyland urcite prideme,mate tam krasne!!!Tesime sa 🙂

mentolka28
10. nov 2010

@virgin15 ahoj, no jasne, pridem velmi rada. Tiez chcem ist hlavne kvoli malemu, nech sa s niekym pohra. Kamaratky maju bud este babatka alebo uz vacsie deti. 😒
navrhni kedy, ja sa prisposobim. Tiez mi vyhovuje doobedu. 🙂

virgin15
10. nov 2010

@mentolka28 ahoj mozno aj zajtra by som isla okolo 9 -9:30.Moj uz je o tej 11 tej dost unaveny,chodi spat tak o 11:30h.Takze nech sa trosku vyhraje,bude to pre neho zmena.Ked tak upresni ja sa prisposobim. 🙂