Kam chodievate s deťmi v Košiciach?

karthur
10. feb 2007

Mamicky,
mate kam s detmi chodit v KE? Neprijali by ste nieco nove? Pocula som, ze materske centra nie su velmi dobre...

mentolka28
10. nov 2010

@virgin15 jeeeej, aj moj je uz k.o o jedenastej, takze o tej 9 mi vyhovuje. sa uz tesim aj za neho 😀
keby sa nieco zmenilo tak daj vediet. 🙂

virgin15
10. nov 2010

okej takze okolo 9 tej sme tam keby nieco dam vediet. 🙂

dc_happyland
10. nov 2010

virgin15 a mentolka28 teším sa na Vás a chlapcov. Dovidenia zajtra.

mentolka28
11. nov 2010

taaak boli sme, bolo super a pojdeme zas. 🙂

cka
18. nov 2010

Ahojte.....pridavam info.....v decembri sa bude otvarat nova pobocka materskeho centra HALIGANDA na sidlisku KVP....tak dufam, ze sa tam uvidime. 🙂

valika_val
15. dec 2010

baby, a co odporucate na terase? ake vyzitie? mam 7,5m syna.

krajina_haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cka
17. dec 2010

@krajina_haliganda suhlasim 🙂

dc_happyland
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka88
17. jan 2011

chcem sa opytat ako travite volny cas s detmi v ke (sever) ak prave nechodite do materskych centier????

gabika7706
18. jan 2011

@marhulka88 ked sme byvali na Mieri, chodievali sme vacsinou 3x do tyzdna do MC Stonozka, zvysne dni, ak bolo pekne na prechadzky - vacsinou Anicka, okolo Mlynskeho nahonu, okolo Hornadu smerom k zeleznicnemu mostu co je pri Dzungli (cakali sme na vlaky), Botanicka zahrada, chodievali sme aj do mesta na Hlavnu, ked bolo velmi skaredo, boli sme doma a pozvali sme k nam kamarata alebo sme my isli k nim...alebo sme sa sli len tak prejst na nakup do Billy a domov, to bola dcerina oblubena cinnost 🙂

ncora
23. jan 2011

@marhulka88 Ahoj ja som tiez KE sever a tiez riesim co s volnym casom maleho kedze tu nemam znamych s detmi v jeho veku....a ostavaju mi iba prechadzky teraz ked sa neda ist na ihrisko....

freduska
26. jan 2011

Ahojte dievcata, ja zijem v Prahe ale idem na mesiac do KE k rodicom. Prosim poradte mi kam so Sebikom ma 2 a pol roka. On rad cvici, a chodi do centier sa hrat s detmi. A je tu niekde restika kde je kutik a deti sa pohraju. Dakujem

marhulka88
28. jan 2011

@ncora no ved aj my len prechadzky len ja mam pocit ze je to pre moje dieta veeelka nuda 🙂 kopcek na sankovanie ziadny deti vonku nejak nestretavame a tak sa nahaname po ,vonavej, travicke 🙂))) kde ste presne na severe?

ncora
29. jan 2011

@marhulka88 Ahoj no to mas pravdu..sice mojho maleho prechadzky aj celkom bavia ale tiez nestretavame deti a rada by som keby sa pohral s rovesnikmi ...My byvame pri TU. a vy?

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkah
8. apr 2011

@dianocka tvoj detsky kutik je uz otvoreny?

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkah
9. apr 2011

@dianocka jeej, urcite sa prideme pozriet.. niekde si spominala, ze to bude aj pre mensie deticky, nas mladsi ma o chvilocku rok, tak by sme sa tesili, keby to bolo aj pre neho. Daj urcite vediet tu na MK, ked budes otvarat, prosim, my sme z opacneho konca mesta, takze nemame cestu okolo. drzime palce, nech sa ti to dobre rozbehne

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
12. apr 2011

@dianocka Ahoj chem sa opytat ci uz je otvoreny ten kutik?...chcela by som sa prist pozriet?.dakujem...

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
13. apr 2011

@dianocka Ok dakujem...drzim prsty nech sa ti to podari cim skor otvorit uz sa tesime..... 🙂

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili_mia
21. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

martanka11
25. máj 2011

Ahjte mamicky nakuknite na facebook na kam s detmi v Kosiciach https://www.facebook.com/kamsdetmivkosiciach a dostavajte tipy na akcie pre deti v KE ako aj ine tipy Kam s detmi. Miesto kde si mozeme dat vediet co je pre deti fajn a kam sa oplati ist.

lili_mia
27. máj 2011

Babule, pripomínam zajtrajší majáles v MC Delfínik, za OC Galéria.
Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa... ako príklad uvediem súťaž pretek mamičiek s potomkom na chrbte. Ste očákavané aj s oteckami, partnermi od 16stej.

usiko
12. jún 2011

@martanka11 ahoj a ako tu na FB docielim, aby mi chodili tipy na akcie?

traktor
20. feb 2012

..vcera sme boli v Jaymo tu http://www.jaymo.eu/ , je to pri blsaku, bolo super, deti sa super vyblaznili a dnes sme sa boli pozriet vo fun parku pri hypertescu v budove mounfieldu , tak tam sa mi pacilo este viac, krasne prostredie pre deti, hrala tam prijemna hudba, bolo teplucko..uz viem, kde budeme chodievat castejsie 😉