Kam chodievate s deťmi v Košiciach?

karthur
10. feb 2007

Mamicky,
mate kam s detmi chodit v KE? Neprijali by ste nieco nove? Pocula som, ze materske centra nie su velmi dobre...

jjeanny
21. feb 2012

tak http://www.jaymo.eu/ mozme odporucit aj my , syn ani odist nechcel , velke .. super na vybitie jeho energie 😀

apeci
20. mar 2012

Milé mamičky.
Môj tip na víkend 🙂 🙂 🙂 🙂
V Košiciach sa uskutoční 23-25.marca super akcia 🙂 🙂 🙂 VESELÁ 🙂 🙂 🙂 PLANÉTA
Veselá planéta v kocke:tri dni plné zaujímavého programu pre deti (pódiový program, detská tvorba a kreatívne dielne, cvičenie, tanec, detské kútiky aj pre najmenších),vystavovatelia z oblasti detských potrieb, zdravia a výživy, športu, voľno časových aktivít, vzdelávania a kultúry,sprievodný odborný program pre rodičov, budúce mamičky (zdravie, výživa, výchova...) 🙂 🙂 🙂
Organizátori pre Vás chystajú tri dni plné pestrého programu, bohatú ponuku vystavovateľov a množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie. Po úspešnej premiére minulý rok zopakujú väčšinu obľúbených formátov ako napr. preventívne vyšetrenie zraku u detí, kreatívne dielne a workshopy, festival spoločenských hier, či detský kútik pre najmenších. Majú pre Vás samozrejme aj niekoľko noviniek: budúce mamičky isto poteší možnosť nechať si urobiť priamo na výstave 3D ultrazvukový záznam s 50% zľavou, výstavu navštívi aj MUDr. Igor Bukovský so svojou besedou a autogramiádou, no a hlavné hviezdy na pódiu budú tento krát Marián Čekovský a maškrtníci z televíznej obrazovky: Nany a Krištof.
Tešíme sa na spoločné stretnutie 23. – 25. marca 2012! 🙂 🙂 🙂

martinkah
25. mar 2012

Veselá planéta - včera sme boli a sme mierne sklamaní... rodinné vstupné 5 € a za to sme dostali: Nany a Krištof super, aj keď deti nevydržali celé predstavenie, páčilo sa im hrať sa a obzerať hračky pri stánku lego, ale pani a mladý muž za ním sa tvárili, akoby deťom chceli túto stavebnicu sprotiviť, žiadna snaha niečo ponúknuť (možno by sme aj kúpili), zahrali sa aj v detskom kútiku Haliganda (skromnejšie vybavenom, ale deti nie sú náročné), milá bola aj pani, čo vysvetľovala zubnú hygienu, snažil sa aj česky hovoriaci pán, ktorý predával pomôcky na plávanie.. chceli sme si obzrieť písacie stoly a stoličky do detskej izby (už podľa katalógu slušne drahé), pán bol schopný akurát nám dať ten katalóg, čakali sme, že využije záujem a začne prezentovať, núkať..nič
Dr. Bukovského sme nevideli, ani M. Čekovského, tí by isto nesklamali.. a syn chcel ísť ešte do kútika nejakej jazykovej školy, ten pre istotu bol okolo 17.00 už zavretý

chápem, že účinkujúcich je potrebné z niečoho zaplatiť.. mala som pocit, že som zaplatila skôr za vstup na predajné trhy, kde som sa musela prosiť, aby mi niečo ukázali, predali.. česť výnimkám, nenavštívali sme všetky stánky..
a gól bol, že "top" bodom programu bol Dr. Bukovský a boli tam len dva stánky s občerstvením - super "zdravou" umelinou 🙂 kto chcel vodu alebo niečo zdravšie pre deti, musel si doniesť

nemyslím si, že som taká náročná.. ale prípadné ďalšie ročníky Veselej planéty teda nenavštívime

natalin
25. mar 2012

@martinkah uplne s tebou súhlasim, my sme boli minuleho roku, tiez to bolo podobne, preto sme toho roku uz ani nesli... 😒

nice202
26. mar 2012

@martinkah úplný súhlas, tiež sklamanie.

ewana73
26. mar 2012

my sme tiez riadne sklamani z veselej planety...buduci rok uz urcite nepojdeme... 😒

alechsionka
18. jún 2012

kam so 7 mesacnou bambulkou ??? kosice a okolie

moukuska
18. jún 2012

ahojte, tak to by aj mna zaujimalo 😉

gabika7706
18. jún 2012

@alechsionka @moukuska napr. materske centra - Stonozka, Haliganda, Delfinik..

veronikafisi
24. aug 2012

Ahojte, neviem ci tu niekto pisal, ale davam velke plus botanickej zahrade. Boli sme vcera, perfektny vylet, dospely vstupne 2ecka, deti do 6rokov nic. Kto ma rad tropicke teplo tak si to v sklenikoch uzije(nie je tam teplejsie ako vonku takze aj prechod zo sklenikov von,teraz v lete,nie je zabijak), je tam krasne ticho, vtaciky cvirikaju... krasa, a vonku je krasna udrziavana zahrada, mini zoo, plus preliezacky(treba ist trochu do kopceka), odporucam tam ist cez tyzden,kto ma taku moznost, nikto tam nebol(dokopy mozno 5ludi), uplna pecka🙂
a este odporucam alpinku, tiez velke plus...akurat tam uz skor autom, co pri botanickej zahrade nemusite je to kusok od centra peso...
ps:mam dve deti: 5rocnu a 1rocneho

gabika7706
24. aug 2012

@veronikafisi my mame 6 a 2,5 r (teda skoro 3) a na Alpinku chodievame z Cermela peso (roznymi trasami) a naspat vlacikom, krasna prechadzka, odporucam. Auto nemame, takze my vsade len mhd alebo peso 😎
Botanicka je super, ked sme byvali na Mieri, boli sme tam skoro denne, teraz uz pomenej, ale vzdy, ked je nejaka vystava, akcia, sme tam 🙂 Buduci tyzden sa chystame na hmyzozrave rastliny a exoticke zivocichy 🙂

veronikafisi
24. aug 2012

@gabika7706 bude to zazitok(vystavu myslim),prave vcera sme videli ako to tam chystaju, pekne 🙂
a s takymi starymi detickami sa da chodit peso aj mhd, predpokladam ze uz nemate kociarik, my sme donedavna nemali tiez auto, a zato dve deti a kociarik no boli to nervy v autobuse smerom do kosic, smerom tam sa ide v pohodicke. ale da sa, je to blizko a naozaj da sa aj peso aj vlacikom aj autobusom 🙂

veronikafisi
24. aug 2012

este pridavam jahodnu, taktiez tam ide bus, dokonca myslim ze naspet bus ide o trihodiny co je akurat cas na vyblaznenie sa, su tam porobene smykacky, a hombalky(opravene), deti sa vybehaju, kusok je les,krasny prehladny v podstate na rovinke... da sa aj opekat ... 🙂

gabika7706
24. aug 2012

@veronikafisi aj ked bol syn mensi, nepouzivali sme velmi kociar, vela a casto sme sa nosili (manduca), takze my sme v tomto smere bez obmedzania 🙂

veronikafisi
24. aug 2012

@gabika7706 no alebo takto sa to da riesit 🙂

gabika7706
24. aug 2012

@veronikafisi tak tak, neviem si manducu vynachvalit, urcite odporucam, ak niekto vaha s kupou 🙂

ewana73
22. okt 2012

baby chcem sa opytat ,kt. chodite do detskych kutikov,ci vyplnate nejake "dotazniky" s osobnymi udajmi dietata? myslim udaje ako napr. meno,priezvisko,datum narodenia, email,mobil, zdravotne problemy... , ktore si ukladaju do databazy?

lulucertik
30. okt 2012

@ewana73 dotazník sa píše preto lebo keď prídeš nabudúce už ťa len vyhľadá v pc a tam je zaznamenané odkedy bol dokedy bol , či si niečo kúpil alebo nie a tak , niektoré kútiky majú aj odmeny prídeš napríklad 6 krát siedme zdarma a tak , je to tvoja vec či dáš alebo nedáš údaje , ja všade dávam určite telefón a meno malého

ewana73
30. okt 2012

@lulucertik no nie celkom tak,ze ci dam alebo nie ale vyslovene ziadali,ze musim.a take ako meno,priezvisko,datum narodenia,email,bydlizko... to su vsetko osobne udaje......a este ked si to tam davaju do svojej databazy ..

lulucertik
30. okt 2012

@ewana73 áno mali taký formulár kde bolo snáď všetko , ale ja som vypísala len malého meno a svoje telefónne číslo ostatné tam nemajú nikde a to chodím do piatich kútikov

ewana73
31. okt 2012

@lulucertik dakujem ti pekne za info,ja som tiez potom na moje naliehanie vypisala iba meno ale to uz tam na mna pozerali,ze som asi jedina,ktora ma problem s vypisanim udajov 😉

lulucertik
31. okt 2012

@ewana73 údaje sú dosť citlivá vec a v dnešnej dobe sa dajú veľmi ľahko zneužiť , aj tak potrebuju vedieť meno dieťaťa aby vedeli na koho majú dávať pozor alebo upozorniť dieťa keď to nie je s pravidlama herne a mobil majú na to keby veľmi silno plakalo a nevedeli ho utíšiť nijak, takže tak
sme viaceré kto nedáva všetky údaje 🙂

ewana73
31. okt 2012

@lulucertik vsak ano,mas uplnu pravdu.ten mobil to chapem aby mohli zavolat ak by nieco... ibaze v dotycnom kutiku sme boli prvy krat a kedze syna som nechcela "odovzdavat na strazenie" tak som tam bola s nim aj ja ako dozor,lebo este nema 3 roky....... tak najprv zavolali nejakeho veduceho,potom ,ze zavolaju managerku..... no hotovy cirkus 😀

lenja123
31. okt 2012

@ewana73 môžem sa spýtať, v ktorom konkrétnom detskom kútiku si bola?

katarina789
2. nov 2012

;) Ahojky mamicky,ktora poradi nejake detske centrum s kt.ste boli spokojne alebo nieco podobne mam 19 mes. dcerku a uz nam zbezneho kolotoca rastu rozky a radi by sme zavitali viac medzi deticky;)?

gabika7706
2. nov 2012

@katarina789 MC Stonožka, MC Haliganda, MC Delfinik 🙂

katarina789
2. nov 2012

Dakujem pozriem na nete..;) chodis alebo si chodila Do niekt.z tych centier

gabika7706
3. nov 2012

@katarina789 v Haligande som nebola nikdy, ale kamoska bola spokojna, dcera mi, viac-menej vyrastla v Stonozke (chodili sme cca od 1 roka do 3,5 r skoro kazdy den, najma v zime a neskor tiez na rozne akcie), so synom som chodila do stonozky cvicit na fitlopty, ked bol babetko, neskor chvilku do Delfinika, no nemal rad nejako spolocnost deti, takze s nim uz neskor nie a bolo mi to luto, pretoze uz ked som bola tehulka, tesila som sa, ze aj s nim zazijeme tolko zabavy a novych veci a novych priatelov v Stonozke ako s dcerou, no zial, mlady muz rozhodol inak a nechcela som to silit.
Treba vyskusat 🙂 http://www.mcstonozka.sk/
Teraz chodievame do Stonozky len v stredu popoludni, dcera tam chodi na Zumbu a on sa tam hrava, ale len sam...nechce sa hrat s inymi detmi, snad sa to skolkou postupne zmeni.

katarina789
5. nov 2012

Dakujem pekne , velmi si mi pomohla ... kedze moja slecinka ma este len 19 mes. tak najskor niekt. PO sa vyberiem ... totiz nie som z KE tak castejsie si to nebudem moct dovolit ... dakujem este raz

katarina789
8. nov 2012

Chodi niekt. z Vas do stonozky ? 🙂