Kam chodievate s deťmi v Košiciach?

karthur
10. feb 2007

Mamicky,
mate kam s detmi chodit v KE? Neprijali by ste nieco nove? Pocula som, ze materske centra nie su velmi dobre...

zuzka111111
10. feb 2007

karthur ake velke mas babo???

sisulik
10. feb 2007

ahoj karthur..moja mala ma uz cez dva roky a doteraz neviem kam by som s nou mala chodit...kedze nepoznam nikoho v mojom okoli kto by chodil do nejakeho materskeho centra.
zvykneme ju davat na hodinu-dve do carefouru do detskeho kutika raz za tyzden..tam sa vyblazni...ale priestoru je tam malo...ale z tych detskych kutikov, co som nasla, je tento jediny, ktory neberie deti len od 3 rokov ale uz od 2 rokov. ja by rada isla aj do nejakeho dobreho materskeho centra, kde sa mozem aj ja odreagovat... 😀

karthur
autor
10. feb 2007

Zuzka111111 sestra bude mat v marci babatko, uz ma jedneho syna (3 roky) teraz by mala mat dievcatko. Moje su uz velke. 8 a 6 rokov.

karthur
autor
10. feb 2007

Aj my sme poculi, ze tu nic take nie je...skoda. Nejaka hrackaren, alebo take nieco...

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rabiva
9. mar 2007

Nove materske centrum je aj na Furci, na Jegorovovom nam., funguje kazdy utorok a stvrtok od 15hod do 17, resp. 18hod. 😉

mimusiacik
11. mar 2007

🙂 Ahojte mamulienky,mozem vrucne odporucat Mat.centrum HALIGANDA na sidl.Nad jazerom,pri kostole,skvelo vybavene pestrymi hrackami (drevo,plast,vsehochut,podporujuce fantaziu a tvorivost,nove trendove i prirodne materialy, ale i nostalgicke a trvacne z nasho detstva,lepsie ako vo vacsine maters.skolok)Kto raz zajde neolutuje...Smyklavky na vyblaznenie,ihrisko i pred MC.Maminky z OZ Bocian radi navtevuju a tam sa stretavaju.Nakupne centra...?Klimatizacia - zdroj infekcii... 🙂 😅 😵

miriam17
12. mar 2007

ahojte odkolych sa moze chodievat do tychcentier??moja vikiuz ma skoro 6 mesace

amuliacik
13. aug 2007

Ahojte kocky.V septembri 2007 🙂 otvarame nove MC Stonozka v priestoroch Spolocensko-relaxacneho centra Relax na ul.Milosrdenstva 4,Kosice. Radi vas uvitame Po,St,Pi: od 9:00 do 11:30. Pripravujeme pre vas pestry program a vela prekvapeni. Vitani su vsetci (aj najmensi drobci cca od 3 mes. 🙂 )
Pekny den.Bea

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duskaf
2. dec 2008

Ahojte.
Ak Vaše deťúrence radi počúvajú príbehy a milujú knižôčky, pozývam Vás na ČAS PRÍBEHOV.
Každý piatok o 16:15, v priestoroch materského centra Slniečko, v bývalej ZŠ na Charkovskej ulici.
Čítame krásny príbeh na pokračovanie, detičky sa do čítania zapájajú, odpovedajú na otázky, pýtajú sa.
Každý má aj svoj malý preukaz, do ktorého dostáva zvieratkové pečiatky. Momentálne čítame o nezvyčajných zvieratkach- lemurkoch- pre deti vo veku od 5 vyššie, menšie detičky sa môžu popri čítaní hrať.
Teším sa na Vás.

zveron
16. jan 2009

Ahojte maminky

My sme so synom chodievali pred troma rokmi do Metropolu cvicit, tancovat na hudbu - raz do tyzdna,(mal ani nie 2 roky), bola to zabava, relax, tesil sa tam, vyskakal.
Pred dvoma rokmi sme chodievali do Stonozky - Kosice juh. Bolo to tri x do tyzdna - tancovanie, kreslenie, hranie, nove kontakty,prijemne priestory, aktivity pre mamicky s detmi mimo centra, prednasky... za sybolicky poplatok.
Synovi to pomohlo, odporucam vrele, teraz chodi do skolky, ale mal uz predtym skusenost s kolektivom, animatorkami aj ja som si ho "otukala".javascript:addEmoticon('😉','vBody')

stankaji
27. mar 2009

Ahoj zveron - a teraz chodievaš s malým 7-mesačným chlapčekom niekam, lebo ja neviem kam mám ísť s mojou???

tajava
9. apr 2009

maminky, od akeho veku (mesiaca) dietatka mozno (je vhodne) chodit do materskeho centra?

junovka
10. apr 2009

podla mna, kedy ty uznas za vhodne 🙂 ...ale podla mna, najlepsie je , ked uz vie samo sediet, aby sa co to pohralo 😉

tajava
10. apr 2009

dakujem junovka 😉

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka72
9. okt 2009

ahojte neviete poradiť niečo pre detičky v okoli Košice-Staré mesto, bývam pri Tip Tope a mám dvojročne dvojičky dievčatká, ďakujem

lovacka
9. okt 2009

ahoj aj ja som niekedy byvala pri tip tope este tam mame bytik ale uz tam nebyvame najblizsie mas asi nieco v meste nie?nie je tam nejake materske centrum?

lindulienka
9. okt 2009

Ahoj Ajka, v budove Miestneho uradu Stare mesto na Hviezdoslavovej ulici je materske centrum Stonozka,program najdes na www.mcstonozka.sk

ajka72
10. okt 2009

ďakujem lindulienka ty tam chodíš?, alebo napíšte ktorá mamina chodí do stonožky na Staré mesto, čo by ste odporučali pre detičky od 2 rokov, d.

lindulienka
10. okt 2009

Ajka, ja tam nechodim. Kedysi som chodievala do Stonozky, do ich pobocky na Terase na Trebiske. Odtial sa prestahovali do Stareho mesta. Pre mna to je vsak "od ruky", preto som zacala chodit do MC Delfinik na Terase.

bambula1986
19. okt 2009

AHOJTE MAMKY Z KE PONUKAM VAM PLIENKY PAMPERS A HUGIEES ZA SUPROVE CENY

mata1976
19. okt 2009

Ahojte, kam ste chodievali alebo chodite s 3-mesacnym babatkom?

mataaaaa
20. okt 2009

ahojky, ja som nasla centrum na KVP vola sa Pauzicka ci ako.. este som tam nebola, ale planujem tam skocit, som zvedava na obrazkoch to vyzera super 🙂

zade
24. okt 2009

V Haligande Nad Jazerom maju Hudobku Yamaha - v stredu a v piatok prebiehaju kurzy pre deticky uz od malych babatiek. maminky sa ucia pesnicky, masaze, pouzivaju aj fit lopty, no hlavne spievaju, rytmizuju...Statsie deicky uz hovoria aj vselijake basnicky za pouzitia rytmizacie a zvukov hudby. Maju kopec pomocok.

tinkatomi
29. okt 2009

dobrý deň,
mám 2 ročného chlapca a neviem kam mám s ním chodiť poobede von v takom nečase. Neviete mi niektorá poradiť? Už ma nebaví kolečkovať sa po OD. 😅

kosicanka1
6. nov 2009

ahoj ajka, mame rovnako stare deticky a byvame pri sebe, ja byvam pri Tech.univerzite, chystam sa ist vyskusat to MC na Hviezdoslavovej. Uz si tam bola?