Kam dať malé dieťa keď idem k doktorovi?

zuzkat1
15. aug 2011

Fakt ma to zaujima, lebo mam 19 mes. dceru ktoru nemam komu zverit, rodicia byvaju daleko a manzel si nemoze bravat hocikedy dovolenku a u gynekologa sa mi dostalo odpovede ze mam malu nechat v cakarni. neviem ako vy ale je nie som ochotna nechat male dieta same v cakarni, popripade s cudzimi ludmi. tak ma zaujima ci ste sa stretli s takymto postojom a ako na to reagujete. dakujem

molka
15. aug 2011

Ak nemam kde nechat deti, beriem ich automaticky so sebou. Tiez mi obcas lekar alebo sestricka povedali, aby som ich nebrala dnu, ale to je snad moja vec. Vraj aby sa nedivali, ked mi napr. beru krv, ale na to som im povedala, ze ja chcem, aby sa na branie krvi divali, nech to povazuju za normalnu vec. Ku gynekologovi by som deti tiez v pohode zobrala a pocas vaginalneho vysetrenia by som ich nechala so sestricku alebo by som im dala nejaku knizku, nech si v nej tu chvilu listuju. Ja na to hladim trochu inak, pretoze som v detstve byvala v nemocnici velmi casto, takze toto prostredie nepovazujem za strasiaka pre deti.

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia78
15. aug 2011

stretla som sa s tym, ze na mna sestricka vybafla, ze preco to dieta sem vlacim, ze to sa nesmie, ake choroby tu su... vysvetlila som jej ze mi ho nema kto postrazit a ked sa snazila dalej frflat, zvysenym hlasom som sa jej spytala, ci ho mam nechat sameho doma a to som zopakovala pri kazdom frflani az... az nakoniec si sestricka zvykla. ale nikdy mi nepovedala, ze mam dat kocik do cakarne... to by som asi taky cirkus porobila... no asi by som akoze isla policiu volat, ze ma tu nutia spachat trestny cin opustenia dietata 😀

pancake
18. aug 2011

skus susedku, alebo kámošku čo ked chodíš s malym von tak sa spolu deti hrávajú. isto sa cez den stretávaš s nejakymi mamičkami čo majú rovnako stare dieťa ako ty... isto to tie 2hodiny s nimi vydrzí. potom jej postráz na oplatku ty...alebo ak máš nejakú susedkku dievča okolo 13.rokov a viac tak aj tá ti môze postrazit u teba doma. ja mam takeho chlapca. ma 14rokov a chodi s mojim synom von pravidelne. brava si ho a má ho ako svojho brata.môj syn ho ,,žerie,, a mám o starosť menej keď som vonku ako mu spraviť program. oni hrajú hockey, schovku ...vymyšlaju hluposti...a mám aj susedu pod nami, čo nepracuje, staraá sa o muza a mamu a ona by mi ho zobrala tiez kedykolvek. 😉 😉