Kam ísť na koníky s deťmi v okolí Prešova?

tina_
5. apr 2009

Neviete, kde by sa dalo ísť s deťmi v okolí Prešova jazdiť na koníkoch? Viem, že niekde vo Veľkom Šariši a asi aj na Sidlisku III., ale netuším presne kde...Máte nej. skúsenosti?
A viem, že ešte v Ľutine boli kone, ale neviem, či sú tam stále, kedy sa tam dá ísť...

zade
22. apr 2009

Tina, Varhaňovce - tam je nieco ako mala ZOO. Maju tam aj koniky...

tufa
22. apr 2009

Prid k nam na ranc do Pavloviec, ale zatial len po dohode, sezona zacne v juni. 😎

zade
23. apr 2009

Mhm, v Pavlovciach som ani ja este nebola, ale mam to v plane toto leto. Tufa, ty si odtial? Tak potom ranc ma krasnu webovu stranku.

tufa
23. apr 2009

Nie som, ale za konmi tam chodim uz dlho 🙂 , ked tam o ranci ani nechyrovali 😀
Odporucam sa vybrat v lete na celodenny vylet, kupko, koniky, minuly rok otvorili naucny chodnik takze je tam toho dost.

adrianamickova
23. apr 2009

ahojte....v Pavlovciach sme boli
ale aj vo Fulianke su... 🙂

kubanka
23. apr 2009

my sme boli v pavlovciach v lete, najprv sme sa okupali a potom hop na konika 🙂

tina_
autor
23. apr 2009

ahojte, ja som nakoniec tiez nasla tu webovu stranku ranču v Pavlovciach, tak sme sa tam vybrali pred Velkou Nocou, len este sa nedalo jazdit na konikoch...
Kym sme sa tam dostali na ten ranč, o tom by sa dala kniha napisat... 😀 , namiesto 20 min, sme sli asi hodinu...značenie strašne slabe, a este aj v dedine sme sa pytali, tak jedni nas poslali jednym smerom, ini opačnym...jednym ludom sme aj do dvora s autom vliezli, bo sme sa už nemali kde otočiť, tufa, dufam, ze nie k vam... 🙂
Ale je tam pekne, vobec som netušila, že tu v okoli take dačo je...ani o kupku som nevedela...