Kam ísť na Veľkú Noc z Nových Zámkov?

Chcem sa spýtať čo by ste poradili ked bude pekné počasie.Chceme niekde ísť,nemienime byť doma na Veľkonočný pondelok.Môže byť niečo smer Nitra,poprípade Levice,či cez Komárno do Madarska.Aj okolie Györ,či smerom Štúrovo, Esztergom aj dalej,len aby sme to stihli od rána do večera.Deti sú už väčšie/11-13 ročné/.Nejaký dobrý tip,aby sa dobre bavili,aby niečo krásne videli.
tinkag
28. mar 2011
Štúrovo - Ostrihom - Višehrad - je to krásna cesta. Pri Dunaji kopec ľudí, opekačky, príroda, a keď sa pridá aj dobré počasie - tak to je deň stvorený na výlet 😉
gabuciautor
30. mar 2011
tinkag v Szentendri ste ešte neboli?Ako je tam?No vo Višehrade sme boli v júli ked su tie Visegrádi napok.FAkt tade je veľmi krásne,uvidíme aké bude počasie.Zatiaľ dakujem za návrh.
tomika
1. apr 2011
@gabuci Ahoj.Minuli rok priaťelka bola na velkonočny pondelok s detmi v Györi v aquaparku.
tomika
1. apr 2011
Kto vie neaké zoo nebude otvorené?Rada by som išla s detmi do zoo v BA.Aj Györi je pekné zoo,neni velké,akurát tak pre malé deti,netreba tolko chodiť.
gabuciautor
1. apr 2011
@tomika vidím sa snažíte pomôcť ako viete všetky.No v Blave boli zo školy už dávnejšie,či len staršia bola ked bola prváčka,ani neviem.V Györi sme už boli v ZOO pred pár rokmi,fakt je to pre menšie detičky vhodné,netreba tak veľmi veľa chodiť.Potom sme išli do Meci a bolo to.Vlani na veľk. pondelok pršalo poriadne,vtedy sme sa chystali do Györu,v Eto parku bola výstava dinosaurov.Potom sme išli v utorok poobede.tak uvidíme,všetko závisí aj od počasia.Boli sme už aj v Gabčíkove tak na Veľkonoc.
judita80
1. apr 2011
Ahojte, my tiež na Veľkú Noc chodievame na výlety. Skúste opátstvo v Pannonhalme, kúsok za Gyor, alobo kaštieľ Fertod, tiež HU. ZOO alebo Tropicarium V Budapešti, ZOO a Schonbrun vo Viedni, na Slovensku Červený Kameň.
gabuciautor
9. apr 2011
@judita80 nie je to zlý nápad.Pannonhalmu si myslím.Boli sme tam už,ale ešte bez detí.Do Budapešti pravidelne chodili aj zo školy,aj zo škôlky.Ani to Rakusko nie je zlý nápad.Na Červenom Kameni bola mladšia vlani zo školy.Je určite veľa možností,len napr.v Madarsku na Veľkonočný pondelok nie všetko je otvorené.To budem musieť pozrieť na internete.Hlavne aby sme neboli choré a nech je dobré počasie.Doma nás to nebaví v ten pondelok,spolužiaci k dcérkam nechodia,väčšinou tiež odcestujú ...
e_rika
18. mar 2012
@gabuci
My sme boli v Szentendri minulý rok. Neľutujeme.Je to výlet na celý deň. Počasie nám vyšlo,len bolo pod mrakom, kde tu spŕchlo,ale vedeli sme sa schovať do domčekov.Je to pekne upravené, obrovská plocha upravená, všetko dýcha minulosťou.Každá oblasť-domček je zariadený nejakým štýlom,ale aj spôsobom-hostina, Vianoce, svadba.... 🙂 , sú to vytvorené ulice a uličky,viete si vyskúšať rôzne remeslá.Za jeden deň to ani neobchodíte.

Začni písať odpoveď...

Odošli