• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam ísť s dcérkou na výlet v okolí Oščadnice?

31. júla 2009 
maminky,co ste z kysuc,poradte prosim kam s dvojrocnou slecnou na vylet,ideme do oscadnice,tak niekde tam v okoli.dakujem za vsetky tipy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vylet na racu, myslim ze aj lanovkou sa da vyjst hore
16. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este mozte ist do terchovej (aquapark)
16. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lasicka, kde je prosim ta v Terchovej aquapark ?
17. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skuste aj skanzen vo Vychylovke, povozit sa historickym vlacikom...
18. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak bude skaredo, priamo v Cadci je kryta plavaren
18. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prihováram sa za skanzen vo Vychylovke, môžete tam stráviť aj pol dňa, na prechádzky ako stvorený, krásna príroda + dá sa previezť na starej úvraťovej železničke, trasu stále predlžujú.
30. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,
skanzen vo Vychylovke poriada každú nedeľu nejakú akciu, cez víkendy chodí na železničke parný rušeň.
Dá sa ísť aj do Radole, je tam kaštieľ. V ňom býva stála expozícia + výstavy, a aj v Čadci je Kysucké múzeum, tam bývajú tiež zaujímavé výstavy.

Skanzen, železnica, kaštieľ- to všetko patrí pod Kysucké múzeum v Čadci : www.kysuckemuzeum.sk
30. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte,dakujem za tipy,uz sme sa vratili.bolo super,ale s malym dietatom nic moc,akurat na dedovke bola super bobova draha a trampoliny,na vystavy a kastiele sme moc maly,vo vychylovke sme boli,akurat nsm nepovedali,ze je to len do pol piatej,tak sme sa prehnali zbytocne a v bystrici sme videli orloj,to bolo asi vsetko.a este v rovniach sme sa vozili na konikoch,to bolo fajn.inak sme mali super hotel-marlene,je to raj pre deti,odporucam,super personal aj kuchyna,naozaj skvely.
31. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok