Kam na dovolenku s dvojročnou?

liuka
21. feb 2018

Poradte dobry babyfriendly hotel na Slovensku, kde sa da dobre najest, su priatelski k detom, maju detsky bazen a aj plavecky bazen pre dospelakov. Potesil by nas aj detsky kutik (najlepsie vnutri aj vonku). Troska taka narocnejsia podmienka, ze nechcem dat za 4 noci sumu za aku prejdem do Chorvatska, takze tak max 100€/noc so vsetkym. Lokalita je nepodstatna

liuka
autor
21. feb 2018

Dakujem🙂

hettinka
21. feb 2018

@liuka Hotel Alexandra v Liptovskom Jáne
alebo - ja teda to odporúčam už asi v 3. téme, my chodievame radi do hotelov SOREA Trigan (Štrbské Pleso) alebo SOREA Titris (Tatranská Lomnica).
Pre malinké dieťa je lepší asi Trigan, lebo je tam aj detský bazén, aj taky menší pre dospelákov + 3 sauny, oddychová miestnosť, malé fitko. Majú detský kútik, aj animátorov počas prázdnin. Detský bazén je aj v SOREA Urán, ale tam sme neboli, tak zvyšok neviem.
Super je tam aj strava, taka normálna slovenská, žiadne gastrozázraky, z ktorých sa dieťa nenaje. mali 2 polievky, veľký šalátový bar, 3 druhy masa, dezerty, a vždy niečo slovenské - halušky, pirohy, lievance, šúlance s makom ... takéto veci. Na raňajky normálne pečivo, makovníky, chleby aj tmavý, salámy, syry ... Káva, čaje rôzne druhy, granko, mlieko, ovocie, zelenina... no čo ti poviem, zasa som tam pribrala 😃

Izby sú čisté, na vyžiadanie majú aj postieľky, alebo prístelky a deti do 7 rokov tuším zdarma úplne.
My sme platili za 3 noci, 2 dospelí a 2 deti (16 a 10r) 600€, ale mali sme 2 izby, takže pre dvoch s dieťaťom to vyjde 300, čo je aj tvoj limit. A to už ti píšem Welness balík s neobmedzeným vstupom do welness zony a fitka, dostaneš aj osušku a župan v cene. Oplatí sa zaplatiť ten balík, lebo inak je tam len 1 vstup za pobyt a ked si to bude hosť doplácať, vyjde to viac.

lucianna1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
18. máj 2018

@lucianna1983 vieš o tom ze nesmieš ponúkať svoj tovar a robiť si reklamu a takto spamovat x tém?

lucianna1983
6. júl 2018

@luliu aha, tak popravde nevedela som, dlho som na konikovi nebola. Prepacte.