Kam na jednodňový výlet na Veľkonočný pondelok?

eliska07
26. mar 2012

Ahojte, viete niektorá poradiť kam by sa dalo vyraziť na výlet na Veľkonočný pondelok? Minulý rok sme boli s drobcom v Bojniciach v ZOO, tak tento rok by sme chceli zase niečo iné. Ak máte aj nejaký typ počas leta, bolo by super 🙂 🙂 🙂 Ďakujem.

majly11
26. mar 2012

uherke hradiste a kupkat saaaaa 😉

annie13
26. mar 2012

@eliska07 😉

eliska07
autor
27. mar 2012

@annie13 Vdaka, idem popozerat 🙂

anina3
29. mar 2012

@eliska07 ahoj, ja som naplanovala na tento rok ak bude pekne pocasie... isto do Zoo do Bojnic, ale aj ja ako dieta s bratom a nasimi sme chodili stale len v lete. Ako vam bolo minuly rok na Velku noc? Je dobre ist aj takto v aprili? Dakujeem

anina3
29. mar 2012

@eliska07 a este tip pocas leta... my sme boli minuly rok v Sturove na tri noci a styri dni, bolo uuuplne uuuzasneee, mozem len odporucat. Pozri kupalisko Vadas Sturovo, super pre deti aj dospelych, vela bazenov, klud pod stromami alebo aj pri bazene sa da, kde len chce, aj stanovat sa da, su tam chatky aj v arealy ale tie su uz velmi skro obsadene.. my sme byvali na private jednom, novo rekonstruovany, bolo to fakt super, krasne ubytko niekolko minut od kupaliska. A pocasie nam vyslo, tak bolo vsetko ako ma byt. Ak nevyjde pocasie, tak potom sa chodi do nedalekeho Ostrihomu do Aguaparku, je to vraj tiez super, len si dnu (boli tam nasi s bratom) im pocasie nevyslo vtedy...

anina3
29. mar 2012

@annie13 super tipy... a viac o tom familypark? dakujem krasne 🙂

tunzal
29. mar 2012

Štúrovo môžem odporučiť aj ja, fakt super kúpalisko, a množstvo ubytovania aj okrem Vadasa, tam sú podla mna ceny za ubytovanie moc vysoké. ak chcete niektorá viem dať kontakt na ubyotvanie v penzione, ktorý je v centre a 5 minut peši od kúpaliska. napíšte IP

annie13
29. mar 2012

@anina3 familypark je uzasny boli sme minuly rok vtom vstupnom mas uz vsetko okrem motoriek tie boli za euro na tych bol len syn je to pre male deti, ja s muzom sme boli na tobogane asi 10x 😀
najlepsie je ist v den niekoho narodenin aby vam to vyslo menej
napis co chces vediet

stanislavao
29. mar 2012

Arboterum Mlynaty / Tesarske Mlynany.
http://www.arboretum.sav.sk/

anina3
29. mar 2012

@annie13 vau no paradne to vypada vazne a vy ste boli aj ubytovani niekde? a kde je to presne? ak mozes povedat, kolko cca vyjde pre trojclennu rodinku taky vyletik, mala mala dva rocky, ak chces napis IP, dakujem velmi pekne za ochotu
V Sturove ste boli?

mata2
29. mar 2012

ahojte,
my chodime do Bojnic X-krat do roka,ale na Velkonocny pondelok by som tam uz nesla 🤐 .Boli sme tam v tento den pred 2r.Najprv sme sa hodinu posuvali v kilometrovom rade pred parkoviskom.Pred hradom bola taka dlha a siroka rada,ze sme jeho navstevu vzdali 😒 .Rad ludi cakajucich pred pokladnami do ZOO koncil skoro az pri hrade,tu sme vystali.ZOO bola preplnena,ale videli sme vsetko co sme chceli.Pred kazdym stankom s jedlom bola neskutocna rada,vsetky stoly beznadejne obsadene,tak isto ani jedna lavicka v areali nebola volna.
Tymto nechcem nikoho odradit,Bojnice su super,ale taky naval ludi som fakt necakala.Ale mozno rodinka s 1-2 detmi nebude tu preplnenost vnimat tak strasne,ale dohliadat na 4 deti v takom dave ludi bolo fakt o nervy 🙄 .Takze ak tam niektora pôjdete,pripravte sa na dlhe cakanie v rade pred parkoviskom,pred jedlom,pred WC,pred kazdou atrakciou... 😉

chrumka
29. mar 2012

A mate tip na vylet aj pre vychodne Slovensko, konkretne nieco nedaleko Kezmarku, Popradu? 🙂 Nam akosi dosla fantazia 🙂 Na Tatry mi pride este zima, je tam sneh a na to chut nemame 🙂 A musi to byt nieco kde nie je problem ist so 7-mesacnym babatkom.

annie13
29. mar 2012

@anina3 my sme boli 8 ale platili sme len dospely lebo vsetky deti boli do 3 rokov takze zadarmo takze my s manzelom 32 eur vtedy bolo 16 eur na osobu teraz je uz 18, je to hrozna suma, ale zase mozu ist na tie atrakcie kolko krat chcu
ubytovani sme neboli isli sme zo ZV o pol7mej rano tam sme boli pred desiatou a boli sme az do zatvorenia parku

annie13
29. mar 2012
eliska07
autor
29. mar 2012

@annie13 My by sme chceli ist do toho Family parku v lete - niekedy cez tyzden, ale uz teraz mi je jasne, ze to bude drahy jednodenny vylet, kedze maly ma 3 roky zaciatkom maja. Chcela som sa ale pytat na cestu - bolo lahke to tam najst a dostat sa tam? Nie je sanca na nejake velke bludenie?

eliska07
autor
29. mar 2012

Takze nas tohtorocny novorocny pondelok: ak bude pekne pocasie - najskor vylet Vlkolinec, prijemna prechadzka malebnou dedinkou, potom zastavka na Starych Horach, vsak su sviatky 🙂 , pojdeme sa tam asi aj najest - je tam nejaky hotel - neviem ako sa vola, ale je to na takej dost dobrej urovni - ziadny fast fodd alebo motorest, a nakoniec pesia zona Banska Bystrica, plus pozrieme lietadla a tanky pri muzeu SNP a mozno pojdeme spravit malemu este navyse radost do Europy - povozit sa na jeepoch, vlacikoch... 😉
Len nech vyjde pocasie, pretoze ak nie, budeme musiet ist len niekam, kde je zavrete, a potom sa tie moznosti znacne stensuju 😢

tinkaaa
29. mar 2012

joj dievčatá ja pozerám predpoveď počasia a vidím,všade dážď tento rok sme chceli aj my Bojnice min rok sme boli na Počúvadle- @eliska07 takýto výlet sme my tiež už niekoľkrát absolvovali len teraz sa bojím toho zlého počasia nemáte niektorá návrh aj na výlet ak by pršalo niečo niekde..... 😉

annie13
29. mar 2012

@eliska07 moja ak mas muza ako ja tak budete bludit keby bol dal na mna tak sme tam davno ale on a GPS nejde do kopy

eliska07
autor
29. mar 2012

@annie13 😉 😉 😉 Vsak uvidime 😉 😉 😉 Uz teram mi je jasne, ze ak sa rozhodneme to absolvovat o zabavu mame postarane od skoreho rana 😉

petusko
29. mar 2012

@eliska07 ked to tam v lete okuknete, daj mi vediet, tiez sa mi to pozdava, len musim mojho spracovat 😀
a prajem prijemny novorocny pondelok 😀 😀 😀 😉

annie13
29. mar 2012

@eliska07 nebudte lutovat my by sme radi aj toto leto ak nam to financne vyda lebo je to fakt drahe ale sli by sme tak ked ma manzel narodeniny tym padom by bol aspon on zadarmo a lepsie je cez tyzden ako pises lebo vikendy su tam o hubu a nase statne sviatky detto na atrakcie sa caka a to je potom o nicom

annie13
29. mar 2012

@eliska07 ja som si pekne vytlacila trasu cez mapy.sk a podla toho sa tam da pekne dostat je to na konci dediny alebo zaciatku zalezi od ktorej strany pojdte

anina3
29. mar 2012

@annie13 a tak to je super ked mozes ist potom kde chces... a kde to presne je? dakujem krasne za info

eliska07
autor
29. mar 2012

@petusko Podobne Janusik 🙂 My by sme isli aj teraz, ale 2. juna ideme do Viedne s drobcom na vyletik - ZOO, nejaky Podmorsky svet a tak...., takze to uz teraz nechceme zase vsetko stihnut. Vsak aj v lete je cas 🙂 aj Vam prajeme pekny velkonocny pondelok, a vlastne aj cele sviatky 🙂

annie13
29. mar 2012

pri jazere Neusiedler ked si das do google
http://www.familypark.at/sl/index.html
ked otvoris tento link klikni na prichod tam je mapka z Blavy je to 70 km
http://maps.google.sk/maps?q=Bratislava&oe=utf-...

ciel cesty si daj
Sankt Margarethen im Burgenland, Rakúsko
v tom meste to je

eva423
29. mar 2012

Ahoj, my veľmi radi chodíme do Nového Tekova na Ranč U Bobiho, dajú sa tam pozerať koníky, povoziť sa na koníkoch alebo koči, majú tam malú minizoo s domácimi zvieratkami, sú tam hojky pre decká. Kúsok odtiaľ premáva kompa na druhý breh Hrona za pár centov do Starého Tekova kde je Bažantnica . Tam je tiež ihrisko pre deti. Dá sa tam ísť aj do soľnej jaskyne, takže máte program na celý deň . Najesť sa tam dá tiež za primerané ceny, a decká budú mať určite kopec zážitkov.

annie13
29. mar 2012

@eliska07 tak to potom hod mne info ako bolo a ceny aj tam by sme radi