Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ciusinka
23. okt 2019

Hotel Partizán - Tále alebo hotel Sitno vo Vyhniach.

tyrkysova_kobyla
23. okt 2019

@misulienky Reviste - zveropark + hrad

katka_d
23. okt 2019

@misulienky ja určite odporúčam Villa Betula pri Liptovskom Mikuláši. Boli sme tam pred niekoľkými týždňami a super - veľa atrakcií von, keď sa ochladilo tak tam je zábavná hala vo vnútri. My sme boli ubytovaní v mobilnom domčeku, čo bolo fajn mali sme súkromie a pokoj, Samko si pospinkal, keď potreboval a my sme si oddýchli. Čo bolo super je, že súčasťou bola aj reštaurácia a tak sme sa najedli rovno tam. Odporučam prikladám aj link a určite sa vrátime. https://www.villabetula.sk/sk/ubytovanie-kemping

misulienky
autor
23. okt 2019

Dievčatá ďakujem pekne.. A katka_d Villu Betulu poznám aj keď sme tam neboli ubytovaní. Tie mobilné domčeky nie sú teraz na tieto chladnejšie noci studené? A to majú aj kúpeľne či musíš ísť niekam v kempe do kúpeľní?

katka_d
23. okt 2019

@misulienky Domčeky sú vykurované, takže vôbec sa nemusíš báť, že by Vám bola zima a to som zimomrava a bolo mi uplne super 🙂 Sucasťou je aj kuchynka a kupeľna s wc, takze vsetko je po ruke a más maximálne súkromie a pohodlie, čo je super hlavne keď máš malé dieťatko.... ale inak je tam aj kemp a celoročný ak by náhodou.. .🙂

misulienky
autor
23. okt 2019

ďakujem pekne... idem tam skúsiť zavolať

siimmii
25. okt 2019

@tyrkysova_kobyla zveropark uz je zatvoreny

petulka344
3. nov 2019

Určite do prírody. Ja mam rada veľmi vyhliadkové vežičky ktorych je po Slovensku strašne veľa 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli