Kam na výlet s detičkami na Západnom Slovensku??

luka04
22. mar 2011

Ahojte vsetci, chcela by som od Vas rady, kam na vylet s malymi detickami, niekde do terenu, na Zapadnom Slovensku? Chceme ist na Velku noc, lepsie povedane na Velkonocny pondelok niekam s rodinkou a nepozname ziadne miesta okrem Rancu pod Babicou v TO okrese,,zatial sme chodili len tam, je tam restika, jazero a zvieratka v klietkach a nejake atrakcie pre deticky..Ale radi by sme skusili nieco ine, ale zial nepozname ☹ ... Napiste prosim, ak poznate nejake take miesta...diky moc a pekny dnik 😉

desszi
22. mar 2011

Arboretum Mlynany, za Vrablami smer Zlate Moravce, sice nie teren, ale krasne, tiez su tam jazierka, isty cas boli aj labute, neviem ci este su a krasna prechadzka prirodou. V maji tam zvyknu mat rozne atrakcie pre deti 😉 treba zistit na internete.

lilien23
22. mar 2011

mno ja skôr poznám Blavu nakoľko tu bývam ... pekná prechádza na Železnej studničke nie je zlá ... sú tam aj bufetíky, pre deti preliezky, húpačky, takže sa tam nudiť určite nebudú .... ja sa zasa teším na prechádzku do ZOO, veľmi dlho som tam nebola ... zoberiem aj malú, má síce len necelých 9 mesiacov, ale boli sme pred 3 dňami v chovprodukte bo som malému bratrancovi kupovala rybičky a veľmi sa jej tam páčilo ... 😀

matko19112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
9. máj 2011

@matko19112 admin maze tvoje odkazy a ty ich stale vkladas? forum nieje pre firmy a zakladatelka otazky sa pytala na zapad, ideme na liptov tento vikend ale tymto si len zakaznikov odlakas nie prilakas

cabby88
4. máj 2012

otázka je síce z minulého roka,ale pre mňa teraz aktuálna...máte tipy kam ísť s polročnou slečnou a jeden a polročným šuhajom? 🙂 🙂

eaka
23. máj 2012

Kočky, kto viete, poraďte príjemnú chatu niekde pod lesom pre cca 10 ľudí (bábätká do 2r nerátam) na západnom Slovensku 🙂

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz