Kam na výlet s deťmi - okolie Trnavy, Pezinku, Senca?

andy
8. aug 2008

ahojte, prosím vás máte niekto nápad kam ísť na výlet s deťmi (vek 21mesiacov, 4 roky) v okolí pezinka, senca, trnavy? hrad červený kameň máme už oblození zo všetkých strán ... a obávam sa, že v seneckom aquaparku bude cez víkend milión ľudí. ak viete niekto o nejakej detskej akcii tento víkend, napíšte prosím. dakujeme 😉

greta24
9. aug 2008

Neviem, ci ti je zoo v blave daleko, ale da sa tam uzit cely den, kopa detskych ihrisk, zvieratka , trampolina, dinosaury, D kino... Super !!!!!!!!

emjee
9. aug 2008

zoo v blave nieee 😝 ked uvidis zoo v prahe, budapesti a viedni pochopis preco 😉

kattkak
9. aug 2008

Ja by som ti odporúčala kaštieľ v Budmericiach.
Je tam krásne a dokonca my sa tam zajtra chystáme. 😉 Alebo skús Smolenický zámok.

krajcoanka
10. aug 2008

no, my sme boli s deťmi-pre toho ml. to bolo nezáživné, keďže bol ešte mimčo,v Modre na takom malom ranči. Je to smerom pri kine stale rovno a posledna ulica do lava. Ide sa tam ešte kusok po polnej ceste. Je tam fajn, je tam aj takí rodinny bufetík, prasiatka, kozičky, koniky, kačičky..... 🙂

ena
10. aug 2008

emjee ale prazska zoo je trocha od ruky 🙂 okolie TT, PK, SC

slavik
10. aug 2008

Smolenický zámok, jaskyňa Driny, hrad katarínka pri Dobrej Vode - ale to už je asi tročku ďalej.

krajcoanka
10. aug 2008

neviete či je na zochovej chate taká velká šmýklavka? Lebo niečo som začula, len neviem či je to pravda. Malo by to byť pre väčšie deti. 😉

krajcoanka
10. aug 2008
maaja
10. aug 2008

krajcoanka, pri Zochovej chate je aj celkom fajn detske ihrisko ... pri tom velkom parkovisku ...

ozaj, a neviete ci je v Modre kupalisko ??? a ak je, tak kde ? a ake ?

krajcoanka
11. aug 2008

maja , je ale ťažko to vysvetliť. Ako ideš kolo polikliniky smerom na BA tak v tej prvej zákrute sa dáš do prava, pôjdeš okolo kina a stale rovno, potom je tam taka nenapadna odbočka do ľava a tam to je . Je to vlastne blízko toho ranča, ak vieš kde je, ale zo zadu (z tej polnej cesty) sa tam nedostaneš 😖

maaja
11. aug 2008

diky, skusim to najst 😵

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dakati
7. júl 2013

@greta24 V Bratislavskej Zoo je nádherne, ja tam z deťmi trávim celé dni... Sme veľmi spokojný... Chodí s nami aj sestra z deťmi...

kacicka01
2. mar 2014

Baby kam na vylet s malym rocnym chlapcekom v okrese SC? niekde kde sa da pekne prejst po chodnicku a berieme aj psiska, tak nieco v prirode , nie je tam cesta (na seneckych jazerach sme boli vcera), poradte, dakujem 🙂

rodinnevikendy2
21. mar 2014

VEĽKONOČNÁ ROZPRÁVKOVÁ VÝPRAVA DO JASKYNE V PLAVECKOM PODHRADI
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

VEĽKONOČNÉ JARNE CAROVANIE
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

mimooo
4. apr 2014

môžem sa opýtať?? neviete je už otvorená ta jaskyna v plaveckom podhradi??

senta3
6. aug 2015

@slavik
Na Katarínke je nádherne,ale sú to ruiny bývalého kláštora sv.Kataríny...len aby nedošlo k sklamaniu 🙂

silviamoravcova
18. mar 2016

Podujatie pre mladých, rodičov i podporovateľov Samka Tomečeka. Navyše podporíte dobrú vec - dobrý skutok pre choré detičky. Lístky už v predaji.

silviamoravcova
6. máj 2016

Pozvánka pre všetky mamičky detičky i príbuzných 😉

eleonor500
1. sep 2016

Ahojte mamicky, potrebovala by som poradit. Mame 15mesacneho chlapceka, ktory ma velmi rad deticky len nikde nemozme nadabit na nich. Chodime na detske ihriska po okoli Budmeric ale nikde nemozme stretnut mamicky s detickami v jeho veku a to viem, ze len tu u nas je ich vela. Ak ste z okolia kam chodite so svojimi ratolestami. Popripade odporucit nejake centrum v okoli kam uz moze taky maly drobcek. Bola by som rada keby sa mohol zahrat aj so svojimi rovesnikmi a nie len so svojou mamou a ockom 😉. Dakujem za radu

milan_branik
19. sep 2016

Trnava
smolenice
jaskyna driny
turistika v okoli Zamku smolenice
Klastor Katarinka
Dobra Voda

Pezinok Modra
Zochova chata tam je vyhliadka a Les strasidiel /kusok od parkoviska/
Pezinok park
Modra farma

pastinka
19. sep 2016

@eleonor500 ahoj, centrum v Budmericiach funguje len v zime, od oktobra do marca priblizne. Chodila som tam so synom ked bol maly, teraz uz je skolkar, mozno tuto zimu budem chodit s malou (ma teraz 18 m.) Inac chodievame do parku ku kastielu alebo na ihrisko ku starej skolke, ale tiez sme tam casto sami. Len v lete ked som isla doobeda tak som stretavala kopec mamiciek. A inac take okolie, chodievame este do Modry na ihrisko, do Pezinka do parku (tam je aj jazierko s kacickami, pavy, a tiez ihrisko)...

eleonor500
19. sep 2016

Cetrum by bolo na zimu idealne. Aspon sa trochu pohra aj s detmi a zvykne si aj na druhych. My zatial chodievame ku kastielu najviac. Tam ma dost volneho priestoru a hlavne vela travy. Rad beha a sa mi zda ze je neunavny. Obcas si zajdeme aj ku starej skolke a aj ku kvaku. Maju tam krasnu travicku a preliezky a nasemu sa velmi paci zahradny domcek. A ja si zatial mozem dat kavicku a konecne dokoncili aj pieskovisko

pastinka
19. sep 2016

@eleonor500 uz je tam pieskovisko? Ked sme boli naposledy este nebolo. Tiez tam obcas zajdeme na kofolu ;) Inac podla fotky sa mi zda, ze sa na ulici stretavame.... 🙂

eleonor500
19. sep 2016

@pastinka aj ty sa mi zdas akasy povedoma 😁, v pieskovisku pri kvaku su aj hracky takze netreba ani vlacit. Len skoda ze nejake ihrisko nie je aj pri kastiely. Miesta dost aj pekne prostredie a musime sa hrat s palickami a na schovku medzi stromami. Chodievame aj na malu farmu ku kamaratovi smerom na stefanovu v malej ulicke v zadu. Maju tam ovecky, kozicky, kravy a male prasiatka. Kone husky a take hospodarske male zvieratka. So susenym chlebikom sa tam vyhrajeme. Tak sa kludne mozes prihovorit ak nas stretnete, rada tam niekoho spoznam s detickami. Pristahovali sme sa nedavno tak este tu nikoho nepozname. 😉

pastinka
19. sep 2016

@eleonor500 dobre, plati, ked ta stretnem tak sa ohlasim 🙂

eleonor500
1. okt 2016

@pastinka ahoj, rada by som sa ta opytala ci nahodou nevies kedy budu uz otvarat materske centrum v Budmericiach. Potrebujem nech sa maly trochu pohra aj s detickami a nech si zvykbe sa hrat aj bezomna. Taka mala priprava na jaslicky 😀
Dakujem pekne

mia407
1. okt 2016

Kusok za PN smer Duchonka je farma so zvieratami.je to tam paradne🙂

pastinka
2. okt 2016

@eleonor500 ahoj, dozvedela som sa, ze centrum tento rok neotvoria, lebo nemaju priestory...

eleonor500
3. okt 2016

@pastinka to si ma moc nepotesila. Som sa na to tesila. Teraz budeme musiet cestovat do modry do Modracika. Aj ked to tam vyzera super len to dochadzanie ma nelaka hlavne v zime autom. Skoda, ze im mesto nezabezpecilo nejake miesto pre deticky. A nahodou nevies kedy vybuduju v Budm. aj tie jaskicky? Muz sa rozpraval so starostom a sluboval, ze budu len nevieme presne kedy a ci vlastne budu. Na buduci rok by sa nam uz hodili 😀