Kam na výlet s ročným dieťatkom v okolí Považskej Bystrice?

veronikam3004
11. máj 2022

Ahojte plánujem ísť k tete s dcérkou ktorá má 1 rok do Považskej Bystrice asi aj na týždeň sa trosku odreagovať!? A chodíme už po výletoch zoo, kontaktné zoo, farmy a rada by som sa spýtala ci by ste mi nevedeli poradiť kde ísť s malou v okolí PB môže byť aj trosku ďalej auto mam takže nevadí keď pujdeme ďalej 🙂😱😊😊 ďakujem za všetky rady a nápady

monkabohdalova
11. máj 2022

@veronikam3004 ak chodíte aj trochu do prírody tak vodopád v Hlbokom, je to nenáročná prechádzka, inak tu je farma v Praznove, kde sa dajú pozrieť zvieratká, alebo rekreačne zariadenie Chmelisko v Pružine tam majú tiež koniky, a aj nejake atrakcie pre deti,alebo sa môžete poprechádzať kúpelným mestom Nimnica , je tam pekne, príjemné a tiež ihrisko pre deti a iné veru ani neviem pre tak malé deti , snáď trocha pomôžu tieto nápady 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikam3004
autor
11. máj 2022

@monkabohdalova ďakujem krásne ja osobne mam rada keď sme stále vonku a chodíme po výletoch.. Aj keď malú to ešte toľko nezaujíma ale zvieratká áno co sme začali chodiť po zoo.. Tak zvieratká ju veľmi bavia.. Tak a chcem sa ísť ukazat do PB k tete tam chodievam vždy a ze ké dpujdu s malou a teta budú v práci tak aby som si niekde po hodila keď tak 😊😊 takže dkaujem krásne 😊

veronikam3004
autor
11. máj 2022

@veronika4495 nie nevadí keď ďalej vôbec.. Mala je náučná na auto takže vobec to nevadí keď budeme ďalej.. Lebo aj k tete to mame 140km takže vpohode 😊😊 ďakujem krásne popozerám určite niečo 😊