• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi cez letné prázdniny? Aké hry s nimi hrať?

9. júla 2016 
mile maminky ako zvladate svoje ratolesti cez letne prazdniny,kam chodievate so svojime detmi a ake hry sa hravate.Je to dost tazke ak nemate ziadnu rodinu nablizku a mate male deti,ktore cez letne prazdniny nemate kam dat.
5. jún 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jak zbytek roku..taky nikoho nemam :slight_smile:
5. jún 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi od toho, ake su tie deti stare. Ja to riesim kombinovanim mojej a manzelovej dovolenky, nahradnou skolkou, a este dva tyzdne mi lietaju, ked ho nemam kde dat, asi poprosom kamosku a zaplatim jej :unamused: . u nas stary rodicia aj su nablizku, ale s vnukom moc nerataju, tak sa im nebudem prosit :frowning2: Vraj im nemam organizovat, co budu robit cez svoju dovolenku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. jún 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to des misto aby se tesili na vnoucata tak prudi ,ale musime to brat jak to je a zaridit se podle toho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fííííha... Tak ja tento problém zatial neriešim... Ale moja mamka s ockom určite pomôžu... Moja mamka odjakživa tvrdila, že bude pre vnúčatá robiť letné tábory... Len nejak zatial nikto nejde mamkiným tempom, takže vnúčat je ešte málo :grinning: :grinning: :grinning: Ale tento rok viem, že synovec u nich bude nejakú dobu... :wink: Má prázdniny a sestra myslím končí výšku :wink:
7. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mokuska
ja budem s deťmi chodiť na pláž ale nie každý deň, do mesta, do nákupného strediska alebo budú chodiť von, už som rozmýšľala, že im dám pod okno bazénik, napustím vodou a nech sa čľapkajú. bývam na prízemí, tak to bude super. hneď vedľa domu máme ihrisko, pieskovisko, hojdačky, preliezky, a hlavne stromy, ktoré ich ochránia pred priamym slnkom.plánujem ísť s nimi aj vlakom do Martina a do Zvolena. dvojičky pôjdu k ocovi, a ja s Karolínkou ku našim.
7. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka: Ty máš dvě děti od sebe jenom měsíc? :sweat_smile:
8. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana - treba chabat aj tych dedkovcov- mozno sa chudaci tiez tesia na svoju dovolenku a cely rok na nu setrili aby si isli niekde oddychnut od rodiny a od problemov - tak ci sa jedna o vitalnych 50tnikov ako aj starsie rocinky predsa len na to maju pravo. treba sa na to pozriet aj z ich strany mozno si za cely zivot nemohli dovolit normalnu dovolenku a teraz ked su starsi tak im dobre prijde sa vyvetrat len im dvom samym - skor by ste ich mali v tom podporit a byt radi ze nie su na vas zavisli :slight_smile: ako mozu a chcu postrazit vnukov tak vynikajuco, ak nemozu alebo nemaju chut stravit cas behanim za 5rocnym zivym dietatom nie je im to treba brat zle :wink:
8. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prasiatko, mas IP :wink:

v podstate nasi travia dovolenku na nasej chate, ale vnuk s nimi nesmie, lebo oni si chcu oddychnut. Podotykam, este nikdy u nich nestravil noc, nanajvys 2-3 hodinky, ked som Surne nieco potrebovala vybavit.

Pre nich je cas straveni s vnukom obeta, praca, zdrziavanie a stres dokopy....namiesto toho, aby si to uzili.. :frowning2:

ale k teme.....uvazujem aj nad primestskym taborom, deti o 8.00 odchadzaju a o 16.00 sa vracaju. beru aj 5rocne deti, tak vybavim zasa jeden tyzden :sweat_smile: :slight_smile: nie je to ani drahe :wink:
9. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukin: my sme si obe deti vzali z domova.
No a práve dnes využijeme babičkovské služby :wink: Ideme kupovať dvere so bytu a keďže manžel si vie požičať auto z práce len také, kde sú 3 miesta na sedenie (vodič + 2 vedla vodiča), tak deti s nami ísť nemôžu, takže príde babi (moja mamka) postrážiť :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam, že bude pekné leto, tak strávime väčšiu časť dňa vonku. Staršia sa bude bicyklovať, korčuľovať... a malička si zatiaľ vystačí aj s pieskoviskom. Na balkón im dám bazénik, takže sa aj vyčľapkať budú môcť. Tatina nám chcú poslať na dvojmesačný kurz, takže nám dovolenku toho roku nehrozí :angry:
9. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...najlepsie je zachovat si taky rytmus zivota ako pocas celeho roka...nemenit prilis zvyky nvyky...len sem tam mozno +nejaky vylet.. ale ani detom sa do toho moc netreba starat oni si poradia aj samy
9. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám vykukané jedno super ihrisko na ktorom budeme tráviť dni ked bude pekne. za škaredého počasia budeme doma a asi 4 týždne z prázdnin (nie v kuse) budeme u mojích, alebo manželových rodičov
19. jún 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepemomo • 3d • Včera o 23:00
Tak vas prosim o pomoc.Mam doma extra aktivni skoro ctyr letou dceru,ktera se doma hrozne moc nudi.Ziju v severnim irsku a pocasi je tu casto na draka.Pres rok chodila do skolky,ale ted uz ji zacaly prazdniny a ona hned prvnim dnem zacala demolovat dum.Mam take pul rocniho syna,proto svuj cas musim delit mezi obe deti,nejstarsi bude brzo 12 ta uz o mamu nestoji :sweat_smile: .Taky nechci aby jen cucela na TV,ale co s ni? :confounded:

martina.d. • 2d • Dnes o 07:59
pepemomo, máme podobný problém. Ja tiež hľadám program na prázdniny. V tomto meste bývame krátko, takže tu nemám ani známych. Manžel musí chodiť do práce a tak ja sa musím plne venovať obom deťom a chodu domácnosti. U nás je to počasie oproti Írsku lepšie, ale s polročným synčekom, ktorý má citlivú pokožku na slnko - no nechcem s ním ísť na kupko. I keď dcérka je presný opak. A je pravda, že by som nevedela na kupku ukočírovať dcérku. Ona je neskutočne hyperaktívna. Takže plánujem, z 8 týždňov už mám o 5 postaraných ešte musím niečo vymyslieť na tie ostávajúce 3.
držím ti palce, aby si nejaký spôsob našla. :grinning:

pepemomo • 3d • Dnes o 10:17
jj Marti,bude to tezky,ale snad se neco vymysli. :sweat_smile: Musim jinak se zblaznim!!!
25. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minulý rok sme to riešili takto
7 dní anglický tábor
7 dní evanjelický tábor
9x termálne kúpalisko blízko domu
6x termálne kúpalisko v maďarsku - jednodňové zájazdy
7dní starkovci
zvyšok pomoc doma a behanie s kamošmi
prázdniny nám ubehli ani sme nevedeli ako :slight_smile:
teraz to bude podobné
25. jún 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer.Chcem sa poradit ohladom letného tábora.mám syna druháka a chceme ho dat do tábora ale neviem kam.Jasné zvažujeme aj peniaze. :wink: Aby to bolo aj finančne prijatelné.Rada si nechám poradit ak boli niekde vaše deti v tábore a boli ste spokojný. :wink: Dakujem za každú radu. :slight_smile:
15. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak zvladnout pres prazdniny svoje dite a navrh jeste dve vyvdane??? :grinning:
15. máj 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ak budete vyberať tábor cez CK nezabudnite si zistiť ako tam dieťa dopravíte. obyčajne sa o dopravu do tábora starajú rodičia, tak aby ste to nemali ďaleko. pozri www.tabory.sk tam sa nájde kde čo.
17. máj 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky! Prihláste svoje detičky do HOLLYWOOD DANCE CAMP - 1.ročníka tanečného letného tábora pre deti vo veku 6 - 12 rokov! Tanečná škola Riverpark Dance School pre ne pripravila rozprávkovo-hviezdne MUZIKÁLOVÉ LETNÉ PRÁZDNINY plné tanca, hudby, pohybu, hier a zábavy! Naše pravé detské muzikálové centrum vyrastie už toto leto v Modre v Harmónii. Na detičky čakajú tanečné hodiny s lektormi Riverpark Dance School, pestrý spoločný program, súťaže, športové aktivity i kreatívne dielne a záverečná tanečná show - HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL, kde Vám predvedú svoj vlastný muzikál a čo sa v tábore naučili! 5x denne strava a profesionálny prístup animátorov či tanečných lektorov! Neváhajte a do 31.3.2014 využite výhodnú FIRST MOMENT cenu len za 199 € na osobu! Viac informácií tu: http://www.riverparkdanceschool.sk/aktualityakcie/aktuality/hollywood-dance-camp-s-riverpark-dance-school
11. mar 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milí rodičia, pripravili sme veselú ponuku detských letných táborov aj zážitkových rodinných pobytov

ŠMOULKOVINY
http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinnevikendy2/article/smoulkoviny-denny-tabor-v-bratislave-201-y7mosc/

ŠKRIATKOVINKY ŠAŠOVINKY
http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinnevikendy2/article/skriatkovinky-sasovinky-rozpravkovy-tabo-swedpy/

a iné tábory
Nájdete pod našou webstránkou rodinných víkendov :slight_smile:

Tešíme sa na vás !
13. mar 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no letné prázdniny sme po minulom roku vyriešili nanovo, ideme do tábora .. mám z toho trochu obavy predsa len je to prvýkrát ale dcéra sa veľmi teší. vybrali sme tábor v slniečku neviem či to poznáte ale dostala som dobre referencie od kolegyn v práci a podľa lokality čertov, kde sme boli cez leto aj na turistiky sme vybrali toto ... http://www.detskerekreacie.sk/13ta-komnata.php takže jeden týždeň poriešený a tie dalšie joj, budeme asi volať babku :wink:
19. mar 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som babka a tieto letne prazdniny by som chcela stravit s vnučatami vo veku 6a8r tak ,aby sa nenudili a aby si tieto prazdniny navždy zapamatali Predstavujem si prirodu,jazda na koni,plavanieMožete mi niečo take poradit potešite ma dobrym tipom VDAKA :sweat_smile:
24. apr 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janacebulova :slight_smile: ja len tak mimo, ja by som zas potrebovala poradiť, kde sa dajú "kúpiť" také dobré babičky. Úžasné, že sa snažíte ešte aj program vymyslieť. Klobúk dolu. :dizzy_face:
24. apr 2016 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. júl 2016 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok