Kam s deťmi cez letné prázdniny? Aké hry s nimi hrať?

mokuska
5. jún 2008

mile maminky ako zvladate svoje ratolesti cez letne prazdniny,kam chodievate so svojime detmi a ake hry sa hravate.Je to dost tazke ak nemate ziadnu rodinu nablizku a mate male deti,ktore cez letne prazdniny nemate kam dat.

emilyz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdicka13j
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aponchie
5. jún 2008

tak jak zbytek roku..taky nikoho nemam 🙂

ukana
6. jún 2008

zalezi od toho, ake su tie deti stare. Ja to riesim kombinovanim mojej a manzelovej dovolenky, nahradnou skolkou, a este dva tyzdne mi lietaju, ked ho nemam kde dat, asi poprosom kamosku a zaplatim jej 😒 . u nas stary rodicia aj su nablizku, ale s vnukom moc nerataju, tak sa im nebudem prosit ☹ Vraj im nemam organizovat, co budu robit cez svoju dovolenku 😠 😠 😠 😠 😠

aponchie
7. jún 2008

no je to des misto aby se tesili na vnoucata tak prudi ,ale musime to brat jak to je a zaridit se podle toho.. 😝

najjulinka
7. jún 2008

Fííííha... Tak ja tento problém zatial neriešim... Ale moja mamka s ockom určite pomôžu... Moja mamka odjakživa tvrdila, že bude pre vnúčatá robiť letné tábory... Len nejak zatial nikto nejde mamkiným tempom, takže vnúčat je ešte málo 😀 😀 😀 Ale tento rok viem, že synovec u nich bude nejakú dobu... 😉 Má prázdniny a sestra myslím končí výšku 😉

maca793
7. jún 2008

mokuska
ja budem s deťmi chodiť na pláž ale nie každý deň, do mesta, do nákupného strediska alebo budú chodiť von, už som rozmýšľala, že im dám pod okno bazénik, napustím vodou a nech sa čľapkajú. bývam na prízemí, tak to bude super. hneď vedľa domu máme ihrisko, pieskovisko, hojdačky, preliezky, a hlavne stromy, ktoré ich ochránia pred priamym slnkom.plánujem ísť s nimi aj vlakom do Martina a do Zvolena. dvojičky pôjdu k ocovi, a ja s Karolínkou ku našim.

lukin
8. jún 2008

najjulinka: Ty máš dvě děti od sebe jenom měsíc? 😅

prasiatko30
8. jún 2008

ukana - treba chabat aj tych dedkovcov- mozno sa chudaci tiez tesia na svoju dovolenku a cely rok na nu setrili aby si isli niekde oddychnut od rodiny a od problemov - tak ci sa jedna o vitalnych 50tnikov ako aj starsie rocinky predsa len na to maju pravo. treba sa na to pozriet aj z ich strany mozno si za cely zivot nemohli dovolit normalnu dovolenku a teraz ked su starsi tak im dobre prijde sa vyvetrat len im dvom samym - skor by ste ich mali v tom podporit a byt radi ze nie su na vas zavisli 🙂 ako mozu a chcu postrazit vnukov tak vynikajuco, ak nemozu alebo nemaju chut stravit cas behanim za 5rocnym zivym dietatom nie je im to treba brat zle 😉

ukana
9. jún 2008

prasiatko, mas IP 😉

v podstate nasi travia dovolenku na nasej chate, ale vnuk s nimi nesmie, lebo oni si chcu oddychnut. Podotykam, este nikdy u nich nestravil noc, nanajvys 2-3 hodinky, ked som Surne nieco potrebovala vybavit.

Pre nich je cas straveni s vnukom obeta, praca, zdrziavanie a stres dokopy....namiesto toho, aby si to uzili.. ☹

ale k teme.....uvazujem aj nad primestskym taborom, deti o 8.00 odchadzaju a o 16.00 sa vracaju. beru aj 5rocne deti, tak vybavim zasa jeden tyzden 😅 🙂 nie je to ani drahe 😉

najjulinka
9. jún 2008

lukin: my sme si obe deti vzali z domova.
No a práve dnes využijeme babičkovské služby 😉 Ideme kupovať dvere so bytu a keďže manžel si vie požičať auto z práce len také, kde sú 3 miesta na sedenie (vodič + 2 vedla vodiča), tak deti s nami ísť nemôžu, takže príde babi (moja mamka) postrážiť 😀 😀 😀

jaduska
9. jún 2008

ja dúfam, že bude pekné leto, tak strávime väčšiu časť dňa vonku. Staršia sa bude bicyklovať, korčuľovať... a malička si zatiaľ vystačí aj s pieskoviskom. Na balkón im dám bazénik, takže sa aj vyčľapkať budú môcť. Tatina nám chcú poslať na dvojmesačný kurz, takže nám dovolenku toho roku nehrozí 😠

malaskoricka
9. jún 2008

...najlepsie je zachovat si taky rytmus zivota ako pocas celeho roka...nemenit prilis zvyky nvyky...len sem tam mozno +nejaky vylet.. ale ani detom sa do toho moc netreba starat oni si poradia aj samy

andrea.m
19. jún 2008

ja už mám vykukané jedno super ihrisko na ktorom budeme tráviť dni ked bude pekne. za škaredého počasia budeme doma a asi 4 týždne z prázdnin (nie v kuse) budeme u mojích, alebo manželových rodičov

emjee
25. jún 2008

pepemomo • 3d • Včera o 23:00
Tak vas prosim o pomoc.Mam doma extra aktivni skoro ctyr letou dceru,ktera se doma hrozne moc nudi.Ziju v severnim irsku a pocasi je tu casto na draka.Pres rok chodila do skolky,ale ted uz ji zacaly prazdniny a ona hned prvnim dnem zacala demolovat dum.Mam take pul rocniho syna,proto svuj cas musim delit mezi obe deti,nejstarsi bude brzo 12 ta uz o mamu nestoji 😅 .Taky nechci aby jen cucela na TV,ale co s ni? 😖

martina.d. • 2d • Dnes o 07:59
pepemomo, máme podobný problém. Ja tiež hľadám program na prázdniny. V tomto meste bývame krátko, takže tu nemám ani známych. Manžel musí chodiť do práce a tak ja sa musím plne venovať obom deťom a chodu domácnosti. U nás je to počasie oproti Írsku lepšie, ale s polročným synčekom, ktorý má citlivú pokožku na slnko - no nechcem s ním ísť na kupko. I keď dcérka je presný opak. A je pravda, že by som nevedela na kupku ukočírovať dcérku. Ona je neskutočne hyperaktívna. Takže plánujem, z 8 týždňov už mám o 5 postaraných ešte musím niečo vymyslieť na tie ostávajúce 3.
držím ti palce, aby si nejaký spôsob našla. 😀

pepemomo • 3d • Dnes o 10:17
jj Marti,bude to tezky,ale snad se neco vymysli. 😅 Musim jinak se zblaznim!!!

mtsl
25. jún 2008

minulý rok sme to riešili takto
7 dní anglický tábor
7 dní evanjelický tábor
9x termálne kúpalisko blízko domu
6x termálne kúpalisko v maďarsku - jednodňové zájazdy
7dní starkovci
zvyšok pomoc doma a behanie s kamošmi
prázdniny nám ubehli ani sme nevedeli ako 🙂
teraz to bude podobné

vinka
15. máj 2009

Dobrý večer.Chcem sa poradit ohladom letného tábora.mám syna druháka a chceme ho dat do tábora ale neviem kam.Jasné zvažujeme aj peniaze. 😉 Aby to bolo aj finančne prijatelné.Rada si nechám poradit ak boli niekde vaše deti v tábore a boli ste spokojný. 😉 Dakujem za každú radu. 🙂

anatanka
15. máj 2009

A jak zvladnout pres prazdniny svoje dite a navrh jeste dve vyvdane??? 😀

mtsl
16. máj 2009

vinka ak budete vyberať tábor cez CK nezabudnite si zistiť ako tam dieťa dopravíte. obyčajne sa o dopravu do tábora starajú rodičia, tak aby ste to nemali ďaleko. pozri www.tabory.sk tam sa nájde kde čo.

riverparkdanceschool
11. mar 2014

Milé mamičky! Prihláste svoje detičky do HOLLYWOOD DANCE CAMP - 1.ročníka tanečného letného tábora pre deti vo veku 6 - 12 rokov! Tanečná škola Riverpark Dance School pre ne pripravila rozprávkovo-hviezdne MUZIKÁLOVÉ LETNÉ PRÁZDNINY plné tanca, hudby, pohybu, hier a zábavy! Naše pravé detské muzikálové centrum vyrastie už toto leto v Modre v Harmónii. Na detičky čakajú tanečné hodiny s lektormi Riverpark Dance School, pestrý spoločný program, súťaže, športové aktivity i kreatívne dielne a záverečná tanečná show - HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL, kde Vám predvedú svoj vlastný muzikál a čo sa v tábore naučili! 5x denne strava a profesionálny prístup animátorov či tanečných lektorov! Neváhajte a do 31.3.2014 využite výhodnú FIRST MOMENT cenu len za 199 € na osobu! Viac informácií tu: http://www.riverparkdanceschool.sk/aktualityakc...

rodinnevikendy2
13. mar 2014

Milí rodičia, pripravili sme veselú ponuku detských letných táborov aj zážitkových rodinných pobytov

ŠMOULKOVINY
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

ŠKRIATKOVINKY ŠAŠOVINKY
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

a iné tábory
Nájdete pod našou webstránkou rodinných víkendov 🙂

Tešíme sa na vás !

julaaza
19. mar 2014

no letné prázdniny sme po minulom roku vyriešili nanovo, ideme do tábora .. mám z toho trochu obavy predsa len je to prvýkrát ale dcéra sa veľmi teší. vybrali sme tábor v slniečku neviem či to poznáte ale dostala som dobre referencie od kolegyn v práci a podľa lokality čertov, kde sme boli cez leto aj na turistiky sme vybrali toto ... http://www.detskerekreacie.sk/13ta-komnata.php takže jeden týždeň poriešený a tie dalšie joj, budeme asi volať babku 😉

janacebulova
24. apr 2016

Som babka a tieto letne prazdniny by som chcela stravit s vnučatami vo veku 6a8r tak ,aby sa nenudili a aby si tieto prazdniny navždy zapamatali Predstavujem si prirodu,jazda na koni,plavanieMožete mi niečo take poradit potešite ma dobrym tipom VDAKA 😅

sharmana
24. apr 2016

@janacebulova 🙂 ja len tak mimo, ja by som zas potrebovala poradiť, kde sa dajú "kúpiť" také dobré babičky. Úžasné, že sa snažíte ešte aj program vymyslieť. Klobúk dolu. 😵

janacebulova
9. júl 2016

🙂