Kam s deťmi v Banskej Bystrici?

iwusca
10. máj 2009

Ahojte ja budem mamina az v septembri ale rada by som si spravila prehlad. Takze piste kde su pekne a ciste ihriska, skusenosti s babatkovskymi kurzmi plavania, baby-friendly restikami a kaviarnami, s materskymi centrami a pod. popripade aj skusenosti s pediatrami.

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaluka
25. mar 2010

Zabulka
a kde sa bude plávať? Máte webovú stránku?

zabullka
27. mar 2010

erikulka, máme zatial dve miesta vo vybere ale sa este rozhodujeme ktore bude vhodnejsie...plavanie chceme zacat v septembri, zatial zistujeme predbezny zaujem...ak by si mala zaujme tak sa kludne nakontaktuj na plavaniecviceniesbabatkamibb@gmail.com ked budu blizsie infosky tak vas vsetkych budeme kontaktovat...

erikaluka
30. mar 2010

Ja som si myslela, že už miesto máte. Tu v BB plávajú dve firmy, takže som chcela vedieť kde konkrétne chceš rozbehnúť Ty a či by mi to lepšie vyhovovalo. Dík

leginca
12. máj 2010

Ahoj, neviem v akej lokalite BB bývaš.
Ja poznám MC Hviezdička, ktoré je na Uhlisku - sú tam výborné kurzy pre deti aj pre maminky tu je ich webová stránka www.mchviezdicka.szm.com.
Čo sa týka plávania s detičkami viem, že sa pláva v MegaGyme - beží tam viac kurzov a aj v Altenbergu na Starých Horách - ale mamičky, spomínali, že v Altenbergu bola v poslednej dobe pre deti dosť studená voda.

adka12
3. aug 2010

Ahojte, my sme chodili plávať do Dixonu, tam to bolo fajn, teraz sa pláva v Megagyme. Ale my sme začali potom chodiť na Sliač. Tam sa platí 50€/ 8 lekcií. tiež fajn a krásny park na prechádzky.
Boli sme tam aj na kúpku a celkom fajn, je to tam kludnejšie a určite tam nie je toľko baktérií v bazéne, ako tu na Štiavničkách, tam by som dieťa do vody v živote nedala!
O materských censtách neviem, ale ide zima, takže by sme možno aj začali niekam chodiť.

misapeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
12. jan 2011

Ahojte, prosím Vás, neviete o plávaní pre trojročné deti? T.j. pre už nie batoľatá?

babyanglictina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
parvitas
3. apr 2011

My sme chodili plávať na Staré Hory k pani Zlatke. Skús jej napísať, povie ti viac. (nick: zlatka10)

martanka11
25. máj 2011

Kam s detmi v Banskej Bystrici najdete uz aj na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Kam-s-deťmi-v-Ba...
Pridajte sa

ladysunshine
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misapeca
10. feb 2012

odporucam plavecke jaslicky "Husatka" na plavarni v BB 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atemi
5. mar 2012

plavanie v plaveckych jaslickach Husatka v BB teraz so 42% zlavou... 🙂
www.babyzlava.sk

korenbaba
18. jún 2012

na 100% odporučam kaviaren Playland vedla Raku na namestí.
Božie! 🙂 Kávička v uplnom klude. Celé horné poschodie prerobené na hernu. Je tam aj zona pre menšie detičky. venuje sa im animátorka, pre nervné detičky steny polstrované 😀 , trampolína, guličkový bazen, hračky, knižky. Ziadny detský kutik s jednou pidi šuchačkou. Velmi pekné, čisté. Miesto na prebalovanie, na urobenie si mliečka pre maličké, šerblíky, zmenšovátka na WC dosku.Možnost kupit vyživy všeho druhu. Ak chcete mat od dieta full oddych na kávu, stačí presunut sa na prízemie, čo je čisto kaviaren a je tam klud a na obrazovke Tv pozorovat čo vaše dieta robí v herni pod dozorom animátorky. V lete plánujú ešte nejaké špeciálne akcie ako poobedná diskotéka, divadlo a pod. 🙂 Som celkom nadšená. a dokonca! aj káva je super! 🙂 Tomu ja hovorím babyfriendly kaviaren ! 🙂
A nie osm majitelka, som len nadšená! 🙂

jamira
15. júl 2012

Suhlasim🙂 Konecne jedna ozaj dobra kaviaren, ktora do detailov myslela na mamicky a deticky🙂 Len na vonkajsiu terasu by sa zisla aspon ta jedna suchacka a domcek🙂

korenbaba
16. aug 2012

@jamira pravda! nie všetky deti chcu byt na trampolíne.

drobec222
12. feb 2013

🙂 na www.kamsdetmi.sk najdete urcite vela zaujimavych info http://kamsdetmi.sk/vylety/

miskap
1. máj 2013

Milé mamičky, aj tento rok sa pripravuje pod pamätníkom pekná akcia- Deň rodiny. Bude to v nedeľu 19. mája od 11. do 17. hod, sú pripravené rôzne stánky, ktoré prezentujú aktivity pre rodiny a samozrejme aj stanovištia pre detičky, kde môžu plniť rôzne úlohy. Myslelo sa aj na najmenších, sú pripravené tvorivé dielničky a pohybové aktivity. Minulý rok bolo super, tak dúfame, že aj tento rok počasie nesklame a prežijeme príjemný deň.

drobec222
16. máj 2013
miskapalovicova
5. jún 2013

V nedeľu pozývame všetkých malých a trošku väčších na zaujímavé tvorivé dielne: fotorámiky z cestovín, záložky a slniečko sa už tešia 🙂

hanka216
26. feb 2014

Dobry den, dnes odchadzame s detmi na prazdniny na Spaniu dolinu pri BB, ale nevieme kam na vylet ked nieje sneh. Poradte nieco. Dakujem 🙂

marbalulka
16. apr 2014

@adka12 ahoj, tvoj prispevok je tu asi 4 roky stary a preto sa ta chcem opytat na ten Sliac, kam ste chodili? existuje to este v dnesnej dobe? za odpoved dakujem..

julinkatrulinka
9. máj 2014

ahojte no my chodime s oboma deťmi plávať do baby club žabka v astre,,,deti majú vodu veľmi radi, čisté prostredie, a slaná voda je úplné skvelá pre deti s atopickým exémom,,,aj moje deti sú atopici po mne a ako navštevujeme plavecké jasličky baby club žabka v Astre tak nemáme vôbec problém...čo mi ešte vyhovuje je to že plávajú aj poobede a keďže ja mám dve deti tak môžem ísť so starším večer plávať a s drobcom je manžel,,,odporúčam 🙂

gabii83
22. máj 2014

Ahoj neviem ci sa to tu pise mi chodíme do peekaboo,odkedy playland sa presťahoval na dolnú ul.,tam už menej.aktivity v centre voľného času v radvani,yamaha.aj v tihanyiovskom kaštieli su krúžky cez víkend asi prvý víkend v mesiaci,malo deti a su super.

veronikafisi
6. júl 2014

ahojte, centrum BB ten playland-kavicka stale funguje? nejake dalsie kaviarne cukrarne aj v okoli BB? chystame sa do BB na dlhsie (sme z kosic) tak cokolvek potesi kazda rada kam s detmi a tehotnou 🙂

lucinka1104
10. aug 2014

@veronikafisi Selce fugherov dvor sami sme sa tam ešťe nedostali ale mávaju super akcie pre deti hrady, koníky býva to v Nedelu, Harmanec - Jaskina, kaviaren funguje na Dolnej 2 nič moc ale ...v Podlaviciach je ešťe niečo také...tiež sme tam ,ale neboli...