Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

nicina
1. feb 2012

Baby boli ste uz v tom novom detskom kutiku Buppi v palce? Chystam sa tam v sobotu na divadielko, som zvedava.

gabika20
12. feb 2012

Ahoj baby. Neviete kde by sa dalo ísť s malou na detský karneval?? Dnes sme plánovali ísť s malou do DK Dúbravka, včera sme hodinu šili šatky, malá sa tešila, prišli sme tam a vraj už nie sú lístky a vôbec to bolo celé zle zorganizované. Tak mi bolo ľúto tej mojej babuľky malej.

sloniiicek
15. feb 2012

my sme boli v Shopping Palace Zlate piesky - Detsky svet BUPPI a dcere sa veeeelmi pacilo. vrelo odporucam. je to super. vsetko mozne. smyklavky, preliezacky, bobova draha, trampoliny, strielanie s loptickami, velke lego, bicykle/trojkolky a co ja viem, co este vsetko. fakt super. sice 3 eura za hodinu v stupu, ale martinke sa odtial nechcelo. 🙂 www.buppi.sk

sloniiicek
15. feb 2012

a este v raci sa otovorilo nove MC Racik. tak aj tam sa chystam s detmi. www.racik.sk som zvedava, ake to bude. 🙂

titkovamiriam
15. feb 2012

@sloniiicek do toho BUPPI sa musime vybrat aj my,mam same dobre referencie do rače mame od ruky 🙂 ale je super že vyrastaju taketo super centra aj u nas v obci je toho dost najnovsie pri detskom klube otvorili čajovnu-obdivujem ludi co sa venuju takymto vecickam 🙂

Klubovňa - čajovňa

I Klub so svojim areálom a vybavením je jedinečným darom pre deti a mládež Ivanky.
Od roku 2010 pracuje ako nízkoprahové centrum. Pracujú tu 5 vyškolení animátori,
pod vedením pedagóga.

V tomto roku I Klub vzal do prenájmu budovu bývalého papiernictva vo dvore Matičného domu
a zriadi tu klubovňu pre mládež – čajovňu. Zorganizovali sme prieskum na základnej škole
formou dotazníka, kde deti vyjadrovali svoj názor, ako využívajú voľný čas a čo im v obci chýba.
Výsledky prieskumu ukázali, že deti a mládež svoj voľný čas najviac trávia s priateľmi v parku.

Rozhodli sme sa výjsť im v ústrety a otvoriť nízkoprahovú klubovňu v tesnej blízkosti parku.

Čo znamená nízkoprahová klubovňa?

Je to zariadenie, ktoré deti a mládež prijíma, počúva, chráni a pomáha im. Deti a mládež do
26 rokov tu majú voľný vstup, môžu využívať všetky ponuky zariadenia, ale musia dodržiavať
pravidlá správania sa. Celý manuál pravidiel ešte dotvoríme spolu s deťmi, ale určite tu nebude
chýbať požiadavka - bez cigariet, bez alkoholu, bez nadávok a agresie. Okrem príjemného
posedenia pri čaji tu budeme organizovať psychosociálne hry, zamerané proti šikane a agresii,
premietanie filmov, prístup na internet, remeselné workshopy, doučovanie v školských
predmetoch, tanečná škola.

Na vnútorné vybavenie a prevádzku budeme potrebovať nemalé peniaze. Touto cestou vás
chceme poprosiť o pomoc – vaše dve percentá z daní. Pomôžete nám tak vytvoriť chránený
priestor pre vaše deti.

Otvorenie čajovne bude v piatok 17. 2. 2012 večer o 16, 00 hod.

Viktória Gavaldová

sloniiicek
17. feb 2012

@titkovamiriam - aj ta klubovna u vas vyzera velmi zaujimavo. 🙂

titkovamiriam
17. feb 2012

u nas v Ivanke je toho dost,mame aj materske centrum,ten I-klub ma velke priestory kde je futbalove,basketbalove ihrisko a potom taky domcek kde su rozne kruzky ale hlavne ludi co sa tomu venuju!!!!Tak isto materska,zakladna aj stredna skola na vela aktivit pre mladých 😉 ,no ta cajovna je super napad!!!!ta vsetkých moze spojit 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atemi
1. mar 2012

42% zlava na kurzy pre deti vo Fit&Fun v Bratislave
www.babyzlava.sk

trixi
14. apr 2012

Ahojte, upozornenie: na parkovisku pri ZOO vykradaju auta! Pozoruju, co prelozite do kufra, co nechate v aute. Osobna skusenost: dnes vykradnute auto.

vlasa
29. apr 2012

baby,odporucam cukraren simo pastry na michalskej12,maju najlepsie zakusky na svete,vsetko prirodne,ziadne umeliny a hlavne super detsky kutik 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vy si date super kafco a deti vas ho nechaju v klude vypit 😵 😵 😵 😵 😵

ibajeho
3. máj 2012

A nieco na kramaroch taketo existuje ako MC?alebo najblizsie je tu az zoo?

lucik194
4. máj 2012

neviem ake mas stare dieta ale pozri si dom kultury kramare, tam byvaju akcie pre deti, plus cez vikend divadielko raz do mesiaca alebo:

http://www.skvajnorska.sk/index.php?option=com_...

ibajeho
4. máj 2012

@lucik194
Aha dakujem

emogeon
5. máj 2012

@ibajeho na kramaroch pokial viem nic, ale cukraren s detskym kutikom...

ibajeho
5. máj 2012

@emogeon no hej len aj ta cukraren za moc nestoji a navyse maly mi este ani nesedi takze by ten kutik ani nevyuzil 😀

danka_ba
17. máj 2012

Neviete niekto o letnom tábore od 3 rokov?

titkovamiriam
18. máj 2012
margareta76
4. jún 2012

Ahojte, tento tyzden cestujeme do BA a v okoli Tehelnej ul. sa zdrzime dlhsiu dobu. Viete mi prosim poradit, kde by sme mohli s detmi stravit cas, nechceme sa velmi vzdalovat od tejto lokality. Dakujem za tipy 😉

titkovamiriam
4. jún 2012

@margareta76 prve ma napadlo nakupne centrum Polus a potom ak by bolo pekne jazero kuchajda-je tam pekne ihrisko,ihrisko pri novej dobe

dreamgirlxxx
4. jún 2012

@titkovamiriam prosim vies ma navigovat, kde konkretne je ihrisko pri novej dobe??? tiez sa chystam do tejto lokality v dohladnom case, alo vobec to tam nepoznam... dakujem