Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

svistinka
5. jún 2010

ahojte, viete o nejakom programe pre deti v Ba tento víkend okrem zoo a dni policie?

kathynka
5. jún 2010

dnes je den vodnikov v meste

trpezliva
5. jún 2010

My sme boli aj v ZOO aj v meste na tych vodnikoch..vsade plno ludi, to MDD v zoologickej nestalo za vela, urcite sa nalakalo vela ludi na zadarmo vstupne/co nebolo/ a preto tam bola riadna tlacenica. na stastie my sme isli na 9tu,takze sa to dalo. Aj si Lili zasutazila na roznych stanovistiach,ale ked sme odchadzali cca.o 11tej,tak sora stala az na parkovisko... 😒
vam sa ako pacilo? Boli ste tiez?

babulina
7. jún 2010

my sme boli v nedelu na biofarme v Stupave,bolo to straaaaaaaaaaasne super, malej sa neskonale pacilo, uz davno sme neboli taki spokojni s fungovanim nejakeho zariadenia, vrelo odporucam

veverca
14. jún 2010

Ahojte. My sme si včera urobili výlet do BA. Boli sme na pizzu, odviezli sa loďou (ten 45 minútový okruh), pomotali sa v medickej záhrade a pri Dunaji. Pekný deň sme si užili. 🙂

trixi
19. jún 2010

ahojte, dnes a zajtra je zraz starych parnych lokomotiv v Lokomotivnom depe BA vychod, po obede su aj jazdy na Hlavnu stanicu, v nedelu parna lokomotiva do NZ s biskupom. My ideme dnes. Maly je fanatik do vlakov. 😉

Program:
10.00 prijazd lokomotiv
11.00 prepadnutie Stefanika
13.30 jazdy parnou lokomotivou

barbisha
14. júl 2010

maminy, nechceli by ste vyskusat Jogu pre deticky?? je to uzasna vec, ja s mojou emmi cvicim uz zopar mesiacov 🙂

mipako
15. júl 2010

ahoj barbisha, a kde chodis cvicit?

frola
15. júl 2010

@barbisha jojo povedz nieco blizsie...

barbisha
15. júl 2010

no ja som s emmi cvicila doteraz doma ( vyde nam aj clanok v augustovej mamine 🙂),ale teraz chceme zacat chodit do joga studia, je tam velmi dobra lektorka Janka, sice su tie kurzy od 4 rokov,ale ja si myslim,ze za vyskusanie to stoji.
uzasne je,ze ja som emmku k tomu nijako neviedla. uz vyse 3 rokov robim lektorku jogy pre tehosky a ked si skusam doma nejake zostavy a rozcvicujem sa, emmka ma zacala napodobnovat a ked som si vytiahla podlozku,tak ze aj ona ide cvicit 🙂
prikladam foto🙂 ta vrchna je,ako robi poziciu havina a ta dole pozera rozpravky a sedi v pozicii hrdinu 🙂
uz ma aj vlastnu zelenu podlozku 🙂

evulienka37
17. júl 2010

@pookie nieco nove je teraz v petrzalke HOPSASA

evulienka37
17. júl 2010
ena
17. júl 2010

@evulienka37: to hopsasa je niekde, ako bol predtym babymarket?
pozeram stranku a pekne to tam vyzera....

evulienka37
17. júl 2010

Urcite na tej istej ulici, ja som videla len letak

luciaj
29. júl 2010

ano, je to v tom bloku ako bol babymarket ale este o par metrov dalej, nemozes to minut. ja byvam v tom bloku, ale este som tam nebola, boli sme na dovci a teraz je teplo, tak sa mi dnu s malou nechce ist ... ale urcite coskoro vyskusama podam referencie 🙂

martanka11
15. aug 2010

ahojte tipy kam s detmi v Ba najdete aj tu www.sdetmi.com. Su tam tipy na vikend, vylet, podujatia pre deti aj tipy na aktivity s detmi v BA aj Ziline.

trpezliva
19. aug 2010

http://www.oohland.sk/ toto bude kde, neviete?? 😕

zuzi.kost
20. aug 2010

ahojte dievcata zo stupavy, lamaca a blizkeho okolia, ak by ste nevedeli kam s detickami do 3 rokov od septembra, vo Fifidle sa rozbiehaju dalsie anglicke kurzy. opatrovatelku nehladajte, vy sa ucite a deti su s vami 🙂 www.ajpremamy.sk

jabera
28. aug 2010

ahojte, prosim vas, viete mi niekto poradit, ci je dobry ten detsky kutik v avione v ba, pre 1,5 rocne dieta?
alebo nejake ine miesto, kam sa da ist ked prsi? toto je jedine, co sa mi podarilo najst, ako moznost na stravenie takehoto uprsaneho dna, ked maly potrebuje behat a nieco robit........

kathynka
28. aug 2010

neviete o nejakom materskom centre priamo v prievoze alebo jeho blizkom okoli?

frola
31. aug 2010

@jabera v avione su dva, jeden na poschodi hore kde je aj telka... tam su gulicky a smyklavka. ale lepsie je to dole pri HMku. to je perfektne aj my tam obcas zajdeme ked uz nevieme co robit. este sme minule vyskusali tu kaviaren hopsasa v petrzalke a maju tam fakt dobre hracky, mala sa tam super vyblaznila.
vcera sme boli aj chvilu v brendone na konci race. tam su plastove domceky a smyklavky.

zuzzka1
1. sep 2010

to jabera, my máme ešte malého drobca na hranie v guličkách, ale všimla som si v Tescu na Zlatých pieskoch - majú pekný detský kútik - trampolíny a skákacie zvieratká pre drobčekov, dokonca niečo ako odkladací priestor (stolný futbal, TV) - pre čakajúcich tatov. Máme v zálohe pre daždivé počasie.

ena
1. sep 2010

@jabera: ved sa tam niekedy prejdi, my sme to az tento tyzden boli obzriet, nejako tam na poschodie nechodievame, ale teraz ked bola ta lego hasicska akademia, tak tam boli najblizsie wecka 🙂 Kutik je pre deti od 3 rokov, ked mas mladsie dieta, tak tam s nim mozes byt ty, ale len pracovne dni a cez skolsky tok tusim, a neviem od ktorej asi do 15.00..
tak isto sa da ist s dietatom do 3 rokov dovnutra asi aj v Auparku v kutiku...
a este ti tu uz niekto spominal v avione aj pri h&m to ihrisko, ale tiez zalezi, ako to tam vymaknes, lebo neikedy tam je
hlava na hlave a napr okolo obeda sa to tam vyprazdnia poobede je zas plno..

A v Petrzalke je nova herna na Sustekovej ulici, vola sa to hopasa, vygugli si detailnejsie info..
Takisto funguje herna aj utorky 10.00-12.00 v Petrzalke na Hrobakovej, je to v centre poradensko psycholog. sluzieb, ked chces poslem ti cez IP podrobnejsie info.. mam niekde letacik s emailom, tam je asi lepsie dopredu poslat mail, ci ta holka co to ma na starosti tam bude ( a dohodnutr sa s viacerymi mamickami, ze tam dojdete).. o tom vie dost malo ludi, jeden cas to dost dlho fungovalo a chodievala nas tam uz taka partia s detickami, potom sa to stoplo kvoli materskej tej baby co to mala na starosti a teraz to chceli zase obnovit..

dai
3. sep 2010

zazzka,
to tesco odporucam len ked je velmi zle... je tam nenormalna spina - boli sme tam raz a stacilo mi 😠
to uz potom skor ist do trampolina - tam sa sice za to plati ale je tam aspon cisto

jabera
10. sep 2010

@frola
@ena
@zuzzka1
baby dakujem za rady, nakoniec som na tom ihrisku pri HM bola. bolo tam naozaj priiiserne vela ludi, ale malemu sa tam ohromne pacilo, to skor ja som mala paniku chvilkami, ci mi ho nezramuje nejake vacsie, okolo letiace dieta. boli sme tam aj asi o tyzden neskor, tiez tam bolo dost deti. ale pravda je, ze take uprsane popoludnie nam to zachranilo, aj ked sme skoncili pobehujuc po ulickach avionu 😉
pravda je, ze mi vyhovuje prave ten avion, kedze nemam auto a byvam kusok...

zuzkat1
14. sep 2010

ahojte🙂 chodite niektora do materskeho centra v petrzalke? ja rozmyslam ze by som isla s malou, ma 8 mesiacov

sjuze
14. sep 2010

ahojte, v TAi CHI centre na Moskovskej zacinaju nove detske kurzy, pridte sa pozriet na den otvorenych dveri 25.9 ;)