Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

sofinka18
25. mar 2011

@claudinka my od styroch.. styri a pol...

sofinka18
25. mar 2011

@claudinka my sme boli aj na rozpravkach na vlasku,
@titkovamiriam gnomeo a julia, sammyho dobrodruzstva predtym madagaskar ten dlho u nas fical a shrek posledny 3 D ... 😵

andika10
3. apr 2011

ahoj dievčatá, chceme isť v utorok do trampolino , neviete ako sa tam dostaneme z hl. stanice? Je to otvorené aj doobeda, popripade ak viete neaké podobné zábavné centrum ptre deti, diky

jahodka11
5. apr 2011

ahojte, v nedelu sme objavili v dedinke Borinka Bastu pod Pajstunom, uplne perfektne..vyskusajte 🙂

claudinka
6. apr 2011

@andika10 do trampolina sa dostanes z hlavnej stanice 32-kou (vystupit zastavka ZOO) a potom prestupit alebo prejst pesi kusok hore, asi jedna zastavka to je peso 😉 asi uz odpisuje neskoro 😒 na stranke pisu, ze v letnej sezone, od 1. aprila do 31. augusta maju cez tyzden doobeda zatvorene, iba sobota nedela je otvorene aj doobeda!

Pon - Pia 13.30 - 20.00 h
Sob - Ned 10.00 - 20.00 h

@jahodka11 eejha super 😉

andika10
6. apr 2011

@claudinka dik pekne

claudinka
6. apr 2011

@jahodka11 co sa tam da robit, je tam bufet alebo nejaka restika na papanie? 😉 ked uz taky suepr vyletik 😉

jahodka11
6. apr 2011

claudika, je tam restika, mali par jedal, ale napr lievance boli vynikajuce 🙂 je tam trampolina, skakaci hrad, zvieratka, preliezky a my sme boli najskor na Pajstune, az potom sme sedeli a oddychovali....maju aj web.. 🙂
http://www.bastapajstun.sk/

claudinka
6. apr 2011

hej prave o tom pisem clanocek na nas portal, preto sa pytam 😀 😀 😀 http://www.sdetmi.com/2011/04/basta-pajstun-v-b...
Mozem tam pouzit Tvoj nazor? 😉 napises mi svoje meno?

frola
11. apr 2011

@jahodka11 ahoj a ten areal s preliezkami a zvieratkami je volne pristupny alebo len pres hosti restauracie? dik

jahodka11
12. apr 2011

frola, je volne pristupny, restauracia je umiestnena tak hore....trosku mimo, co je mozno nevyhoda, ze chces len kavicku a deti sa chcu hrat,cize by si na ne moc nevidela....ale inak 100 bodove 🙂

frola
13. apr 2011

@jahodka11 dakujem a prosim ta ako je to daleko peso od parkovania? lebo na pakstun sa slape do kopca tak 2 hodiny je to az tam hore? ja len ze uz s mojim panderom tak vysoko nebudem vladat 🙂

jasminet
13. apr 2011

@frola nie, je to este pred vjazdom do borinky, vyjdes zo stupavy a tusim hned za prvou zatackou je pri ceste taky altan postaveny na lavej strane a na nom je cedula basta pajtun 700m... parkuje sa takmer pri tej baste...
ak ale cakate vypustene zvieratka, tak okrem 4 koziciek a sliepok je vsetko zatvorene v ohradach...

jahodka11
13. apr 2011

frola, nie, je to ako pise jasminet, kusok...uplne v pohode,....
zvieratka sme my nevideli, nestihli sme, boli sme unaveni z tury... 🙂 mozno ich v lete aj vypustia..uvidime 🙂 videli sme z dialky len srnky, ci co to bolo 🙂

sofinka18
13. apr 2011

ahojte!!
my sme zasa boli parkrat pozriet zvieratka tu http://www.biofarma.sk/ a domov sme si doniesli ovci syr, bryndzu a syrove korbaciky 😵

ierko2376
13. apr 2011
claudinka
14. apr 2011

@ierko2376 super stiahnute, dakujem 😉 😉

zuzkat1
15. apr 2011

ahojte🙂 baby to ihrisko pri auparku...je tam nieco vhodne aj pre rocne deticky? nejake hojdacky alebo tak? nikdy som nemala dovod vsimat si ho podrobnejsie🙂

frola
15. apr 2011

@zuzkat1 urcite ano

sofinka18
17. apr 2011

dnes dostihy 😵 v Petrzalke

claudinka
21. apr 2011

@zuzkat1 podla mna tiez hej 😉

zuzkat1
25. apr 2011

dakujem baby🙂 nakoniec sme sli na strkovec🙂 ale tak aupark este isto vyuzijem🙂

labutka
28. apr 2011

Ahojte, pozyvam vas na workshop na temu Moderne latkove plienky. Bude sa konat v stredu, 11.5.2011 o 16:00, v materskom centre Podunajske Biskupice, Latoricka 4, Bratislava. Viac je na www.latkovky.sk/prezentacie
Ak chcete vidiet alebo kupit si nejaky konkretny produkt zo sortimentu www.latkovky.sk dajte mi pls vediet najneskor do utorka 10.5. do 17:00 do IP.
A aby ste mali predstavu, latkova plienka vyzera napriklad takto:

frola
1. máj 2011

@labutka ahoj ja by som sa prisla pozriet celkom ma ta tema zaujima ale podunajske su mi hrozne daleko bude este stretnutie aj niekde inde? dakujem

labutka
1. máj 2011

@frola este planujem druhy workshop, v perzalke, dam vediet.

frola
1. máj 2011

@labutka ok prave si smuzom dohadujem tie biskupice ale neviem ci to stihame
a o com to presne bude? co sa vsetko dozvieme?

labutka
1. máj 2011

@frola bude to o latkovkach a latkovani. dozviete sa aj toto: porovnanie latkovych s jednorazovymi z hladiska financii, zdravia dietata, ekologie; ochytas si plienky; povieme si ako si vybrat zostavu, ako sa o plienky starat, ake su vyhody latkovania, proste vsetko. 🙂 dietatko sa ti moze zatial zahrat v herni.

frola
1. máj 2011

@labutka ok dik tak asi prideme cela rodinka ked je tam aj herna to stihame. cakame druhe tak nad tym rozmyslam lebo dcera mala strasne zapareniny, az potociky krvy jej vytekali z pupakov tak som zvedava na latkovky len ja som hrozne lenivy clovek a neveim ci by som zvladla to pranie. tak dufam ze aj o tejto stranke sa nieco dozvieme.

labutka
1. máj 2011

@frola mne perie pracka 😉 , ale aj o tomto si tam budeme hovorit.🙂