Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

titkovamiriam
9. sep 2011

@syslica myslíš pri kaplnke vo vajnoroch-tam je úúúžasne 😉 už som zbadala-zahorska

syslica
9. sep 2011

@titkovamiriam Nie, radila som niečo bližšie tam, odkiaľ ellit i ja pochádzame 😉 , ale dík za tip, Miriam, možno niekedy vyskúšame.

titkovamiriam
9. sep 2011

vies co tam je sice fajn no pre deticky tam tusim nic take nieje,inak my v ivanke mame perfisnu pizzerku s terasou rovno na detske ihrisko v lete je tam nadherne...

martanka11
13. sep 2011

MAMINKY PRIDAJTE RESTIKY CI KAFECKA ASPON TROCHU BABY FRIENDLY NA STRANKU http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie-a... NECH ICH ASPON NIEKDE NAJDEME POKOPE. Stranku tvorime mamicky na MD Budeme sa tesit novym prispevkom

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka_alex
14. sep 2011

rafael centrum, mame ho pred domom skvely relax a zabava 🙂

tweety22
15. sep 2011

rafael je uzasny, ja tam chodim so synom na vytvarnu a robia prekrasne veci 🙂

titkovamiriam
17. sep 2011

Dnes sme zvladli botanicku-foto v albume je tam krásne.Aj je čo pozerat,aj si kde oddýchnut aj sa zahrat.

adulina
17. sep 2011

baby neviete poradit kde sa da parkovat pri tom dopravom muzeu? dakujem

titkovamiriam
18. sep 2011

@adulina fu tak to neviem my do mesta radsej ideme dopravou,mozno v niakej uličke,alebo kukni ktora mestska garaz je najbližsie a odial elektrickou.

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslica
26. sep 2011

@adulina Ak ideš zo západnej časti BA (Dúbravka, Lamač, Patrónka...):Treba sa pri železničnej stanici otočiť, vrátiť sa a vyjsť rovno nájazdom popod nápis Dopravné múzeum hore. Zaparkovať sa dá priamo pri dopravnom múzeu, parkovisko síce nič moc, ale dá sa. A pozor, prečo radím otočiť sa pri stanici? Lebo z Pražskej sa tam nedá odbočiť 😢 . Ak ideš z druhej strany mesta, problém odpadá ...

adulina
29. sep 2011

@syslica dakujem

filipal
4. okt 2011

8.oktober, den zvierat v utulku
budu na Poliankach akcie pre deti, pridte!
viac na www.slobodazvierat.sk

syslica
4. okt 2011

Dve akcie, kde môžete čo-to výhodne nakúpiť pre deti, tiež v sobotu 8. 10.:
- burza v Záhorskej Bystrici: 9.00 - 13.00 Miestny úrad www.zahorskabystrica.sk
- burza v Devínskej Novej Vsi 9.30 - 12.00 Farské centrum Istrijská 4
POZOR - predajachtiví majú smolu, prihlasovať sa už nedá, ale ak chcete prísť nakúpiť, pokojne, sú tam kopy vecí 😉

A v nedeľu, 9. 10. Bublinkine narodeniny - MC Bublinka v DNV oslavuje narodeniny, vstup voľný, bohatý program, ukážkové hodiny a mnoho iného najmä pre deti. Info: http://mcbublinka.webnode.sk/

crapula
11. okt 2011

Ahojte kocky, kam v zime s rocnym dietatkom?

kathynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathynka
14. okt 2011

@crapula na cvicenie s babatkami...studio miracle take organizuje...daj si do google "detske kurzy" a urcite to najdes, kedze sem nemozem vlozit link.... 😖

krimhilda
17. okt 2011

Pozor pozor, chystáme skvelý Halloweensky karneval :o)
Kedy? 28.10.2011 o 10:40 pre detičky od 1 do 3 rokov a o 16:30 pre detičky od 3 do 5 rokov
Kde? V detskom klubíku na Znievskej 3 v Petržalke.
Prihlásiť sa môžete na t.č.: 0948 431 314
Tešíííme sa na váááááás!
... Team detských kurzov z Miracle štúdia 🙂

- prineste si masku akú len chcete, program bude trvať cca hodinku (zoznámenie masiek, promenáda, hry a zábava s rodičmi, fotenie, baby disco a samozrejme sladká odmena), vstup 5 €/dieťatko, 1 €/rodič, prihlásenie nižšie...

simkatinka
28. jan 2012

@crapula s kamoskami sme objavili nove miesto pri Strkoveckom jazere, Mamaland. Su vyslovene orientovany na deti od 0 do 3 rokov a oddych pre maminy. Je tam detsky kutik s animatorkou, takze detska sa zabavia aj bez nas. Naposledy mala nechcela odist. Ja som si davala v pohodicke kavicku a zakusok. Nabuduce chcem vyskusat aj ich kadernictvo a kozmetiku!

crapula
28. jan 2012

@simkatinka coze?? vaaaazne? to je super, to by som nebola povedala ze taketo nieco je 🙂 tak dakujem za tip! 🙂

4zmysly
28. jan 2012

pri hlavnej stanici zacina v sobotu 4.2. kreativny kurzik Sikovne rucicky, vramci ktoreho je vzdy aj nejake divadielko, okrem toho tam deti strihaju, lepia, maluju, spievaju a ucia sa basnicky...
je to pre deti od dvoch rokov, take minidivadielka, vsetky deti sledovali, boli zlatucki...

titkovamiriam
28. jan 2012

táto téma sa tuším volala inak-jedna tu už je ,,kam s detmi v Bratislave,, my sme dnes vyskusali Polusačik v Poluse a úžasná herňa pre deti tam 😉

veve39
28. jan 2012

@titkovamiriam prosim ta ten Polusacik je orientovany pre rozne vekove kategorie ? je tam nieco zaujimave aj pre deticky vo veku cca 1,5r. ?
myslim ze ak by sme sa tam stretli s kamoskou ktora ma dvoch skolakov - 7a 8r. a ja malu dcerku 1,5r. ci si vsetky deti pridu na svoje... 🙂

titkovamiriam
28. jan 2012

@veve39 určite ano,len samozrejme medzi väčšími deťmi musiš dať na nu viac pozor.Je tam ten guličkový bazenik,velke lego,velke kocky z textilu na rozne stavania-boli tam aj detičky do 1,5 roka-aj ked viac ich bolo od troch a viac.Pozri moje fotky v albume zima 2012

veve39
28. jan 2012

@titkovamiriam dakujem, pozriem foto a niekedy vyskusame 🙂

nam sa pacilo minule s kamoskou (hlavne pre male detiicky) v detskej kaviarni Hopsasa na Sustekovej - utulne a zaroven pre deti plno lakadiel a atrakcii...
aj v Hopla pri Danubii je vraj dobre

titkovamiriam
28. jan 2012

@veve39 dík za tipy,Marek mal problem s komunikaciou s rovesníkmi-ked bol menši tak nikde nechcel byť,konečne už berie aj cudzie deti za spoluhráčov,tak teraz hladam kam sa da ist v ,,mrchavom,, počasí 😉

veve39
28. jan 2012

@titkovamiriam presne aj pre toto je fajn, ze takychto zariadeni uz u nas pribuda...aj ked na rozdiel od Polusu su asi vsetky ostatne platene, nejde zase o zavratne polozky a dieta sa aj v zime dobre zabavi - aj nauci byt s inymi detmi...

titkovamiriam
28. jan 2012

@veve39 presne tak 😉

basky
28. jan 2012

Ahojte, my sice velmi do detskych kutikov nechodime, boli sme len jediny raz v Retre - Retrokids na hodinku, postacime si vonku a navsetvami kamosiek, starych rodicov atd ... a popravde sa aj v zimnych mesiacoch troska bojim tych chorob, vela deti je chorych, nechodi do skolky a tak nezodpovedni rodicia ich vezmu do kutikov.

Ale co viem od kamosiek a aj osobne som tam nakukla, tak je novy kutik v Shoping Palace Zlate Piesky Buppi, vraj je tam super a nedavno otvorene a v Retre detsky svet Retrokids, tiez to tam je super, pre male aj starsie deti, tu sme hodinku raz boli.