Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

petaba
12. sep 2009

luci my chodime od 2 rokov, ale vraveli ze to maloktore dieta vydrzi sa sustredit na dej tak dlho... takze skus a uvidis, ale vsak si babulku poznas, ci uz je na to pripravena 😉

suzi4
23. sep 2009

Srdečne pozývame všetky zvedavé deti a rodičov na interaktívne tvorivé dielne Aladinova zázračná lampa. U maminiek oceníme šikovné ruky a bude nám potešením ochutnať dobroty – špeciality vašej národnosti podávané na lietajúcom koberci...

Učenie cez zážitky: Hádaj odkiaľ prichádzam?

zo série detského programu Aladinova zázračná lampa

Kedy: sobota 26.09.2009, 11:00 – 18:00h

Kde: Lesná škola (oproti Horárni) v Horskom parku, Lesná 1, BA

Čo vás čaká a neminie J

- Hľadanie stratenej Aladinovej lampy

- Učenie zážitkom: Hádaj odkiaľ prichádzam?

- Mapy sveta

- Pexeso: vlajky sveta

- Spoločenská hra: Cesta okolo sveta

- Vystúpenie plné kúziel a zábavy

- Veselé postavičky z balónov

- Pestrofarebné priateľstvá

- Cudzojazyčná komunikácia

- Dúhový bublifuk

- Strom tisíc chutí a farieb: každý priloží svoju ruku k dielu

- Arabské sedenie: datle a sladkosti na lietajúcom koberci

- Súťaže a hry na objavenie seba a okolitého sveta

- Veľa zábavy a smiechu

Tešíme sa na vás!

Vidíme sa v sobotu,

Zuzana Hasna, zuzanah4@hotmail.com, 0903 621 604
Isamská nadácia na Slovensku

titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
7. okt 2009

Dňa 11. októbra v nedeľu sa od 9.00 hod. koná na futbalovom ihrisku na Čiernej Vode výstava švajčiarskych salašníckych psov. Vstup je zdarma. Nebudú chýbať stánky s občerstvením a rôzne zaujímavé sprievodné akcie ako jazda na somárikovi, detská golfová škola, ukážky voltíže, vystúpenie detského baletného súboru a iné.

tinyleaf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
9. okt 2009

aj v ivanke je podobna 17.10.

jahodka11
12. okt 2009

ahojte, poznate nejaku dobru restauraciu s detskym kutikom vo vnutri? pripardne aj v okoli ba....dakujem

emogeon
13. okt 2009

jahodka tu je taka pizzerka, vola sa lavita

titkovamiriam
13. okt 2009

pizzeriaemilia - ak mimo ba tak tato v ivanke pri dunaji ma terasu rovno na detske ihrisko,bezbarierovy vstup-idealne ked je pekne pocasie.

titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzi4
19. okt 2009

Aladinova zázračná lampa: Spoznávame pestrosť sveta

Srdečne pozývame malých i veľkých na Aladinove prekvapenia, pričom spoločným dorozumievacím jazykom bude smiech a pohyb

Kedy: sobota 24.10.2009
Čas: 11:00 – 18:00
Miesto: Lesná škola (oproti Horárni) v Horskom parku
Vstup voľný

Čakajú vás tvorivé a interaktívne aktivity ako

: Hľadanie pokladu
: Práca so vzácnym klenotom
: Korálky od Natálky
: Náhrdelník priateľstva
: Cvičme v rytme po indonézsky
: Zvuky cez ruky: skvelá bubnovačka pre všetkých
: Certifikát pestrofarebného priateľstva

Stretneme sa v sobotu!

Organizátor: Islamská nadácia na Slovensku

Spolufinancované Európskou úniou z Európskeho fondu pre integráciu štátnych príslušníkov tretích krajín. Solidarita pri riadení migračných tokov.

laculik
21. okt 2009

dohodla som s pani Bouckovou termin četovania 🙂 na 4.11 od 21.00 hod. Tak si to hodte do kalendara a maznacik napis pls, ze kde a ako budeme chatovat! daku.

laculik
21. okt 2009

prepacte, inde to patrilo 😅

tobijanka
7. nov 2009

Ahojte, zaujimave kurzy su v oz Domcek plny napadov. Kamoska tam chodi so synom na vytvarku od jeho 2 rokov a velmi si to chvali.

barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzi4
11. nov 2009

Srdečne pozývame všetky zvedavé deti a rodičov na ďalšiu časť zo série detského programu Aladinova zázračná lampa

Arábia – čarovný svet rozprávok, voňavého korenia a jemného piesku

Kedy: sobota 14.11.2009, 11:00 – 18:00h
Kde: Lesná škola (oproti Horárni) v Horskom parku, Lesná 1, BA

Program:
11:00 – 13:00
Posielam srdečný pozdrav z... (vlastnoručná výroba pohľadníc a koláží)
Voňavé obrázky (spoznávanie korenín a kreovanie podľa fantázie)

13:00 – 14:00
Zoznamovací kruh (vzájomné spoznávanie, všetečné otázky chytrých detí, hádanky)
Iný kraj, iný mrav (arabské posedenie a pohostenie na lietajúcom koberci)

14:00 – 16:00
Kapitán Kotvička (brázdenie svetadielov a morí cez interaktívne divadlo)

16:00 – 18:00
V krajine, kde horúce slnko spaľuje piesok, skrýva sa dávne tajomstvo. Je to lampa, ktorú by väčšina ľudí považovala za obyčajnú a bezcennú... (pokračovanie sa dozviete v živej knižnici v učupenom rozprávkovom domčeku)

Tešíme sa na vás!

Islamská nadácia na Slovensku
Zuzana Hasna, koordinátorka projektu

Projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu pre integráciu štátnych príslušníkov tretích krajín.

lucka002
12. nov 2009

ahojte maminy v kaviarni CARIŇO v ruzinove maju raz do mesiaca program pre deti teraz v nedelu o 17.hod maju vystupenie so ŠAŠOM (zvieratka z balonikov a t d)

egyptanka
24. nov 2009

ahojte, citala som tuto temu a tiez mam ten problem ... chceme sa stretnut viac mamiciek cca 14-15 a hladame nejaku restauraciu, ktora by bola babyfriendly, nemali by namietky, keby sme sa tam nasackovali s 15 kocikmi a sikol by sa aj nejaky detsky kutik.
Nakupne centra vzhladom k tomu, ze vo vacsine sa nadalej veselo fajci nejako neprichadzaju do uvahy a chceli by sme aj co to popapkat.
Tak dajte tipy.
Dakujem pekne.

opatrovaniebaabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
1. dec 2009

egyptanka,my sme oslavovali dcerkine narodky v podniku Bubbles na Gercenovej 4.super velky kutik,aj pultik na prebalovanie,dobroty a velmi fajn ceny. je to sice petrzka,ale vsetci nasi znami kukali,ze aky fajn podnik.zacali sme tam chodit v lete na zmrzku a ice coffe 🙂,mnam.pritom sme z Ba III.odporucam 🙂

egyptanka
3. dec 2009

barbisha, diky za tip ... ja som z Petrzalky tak super, ze som o tom podniku nevedela, pojdem to tam omrknut. Dakujeeeem.

opatrovaniebaabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martapn
19. jan 2010

barbisha chcem sa ta opytat co je to za podnik, myslim restavracia, cukraren, pizzerka...?
ked ste mali oslavu, tak ste to tam nejako dohadovali? alebo ste sa tam len stretli ako "bezny zakaznici"?
dik

rainee
24. jan 2010

pekna restika s mini detskym ihriskom na zahrade je aj v jarovciach - jarovsky dvor sa to vola, idealne tam vybehnut s deckami ked je teplucko + fantasticky varia.

ena
31. jan 2010
opatrovaniebaabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
6. feb 2010

martapn - prepac ze az teraz,dlho som tu nebola....
my sme si to rezervovali,spravili nam pekne L ko zo stolov a stoliciek,kutik bol vyhradeny iba pre nase deticky...
za priestor sme nic neplatili,no bolo nas 20 takze nealko,kavicky,slane,kolaciky,dezerty,sampus sme mali od nich, ja som priniesla iba tortu.no bolo to vyborne 🙂

trixi
9. feb 2010

ahojte, chystame sa na karneval Minimax v shopping parku na Zlatych pieskoch. Som zvedava ake to bude, asi vela ludi, mate niekto skusenosti z minulych rokov?

dorias
9. feb 2010

Ahojte, chcem sa opytat ci neviete v akom case a v ktorych dnoch funguje v Auparku detsky kutik pre deti v sprievode rodica? Malo by to byt pre deti tusim do 3 rokov. Dakujem 🙂