Kam s deťmi v Bratislave?

pookie
22. jún 2009

Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov 😉

frola
1. máj 2011

@labutka no ja mam problem to do tej pracky aj nalozit a vyvesat 😉

claudinka
5. máj 2011

Ahojte, ak by niekto chcel ísť o dva týždne v piatok - 20. mája - do Familyparku do Rakúska so skupinkou (namiesto 18 € zľava 4 € na jednu platiacu osobu od 3 - 99 rokov) - info nájdete tu https://www.facebook.com/event.php?eid=14928174.... Ešte máme voľné miesta v autobuse! 🙂

labutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilithka26
18. máj 2011

babile viete o tom niekto nieco? rozmyslam ci tam s malou zajst ale neviem ci z toho bude nieco mat 😒

http://www.avion.sk/sk-sk/news-and-events/event...

titkovamiriam
20. máj 2011

ja som dnes bola na železnej studienke a je to tam spravené úžasne 🙂

samika
20. máj 2011

@titkovamiriam aj ja som dnes bola s malým 🙂 je to tam fakt super 😉

zuzzka1
21. máj 2011

21-22 máj, na hrade Červený kameň historický festival - šermiari, vystúpenia, stredoveké remeslá, trh, pekný výlet kúsok od BA

andika10
21. máj 2011

@titkovamiriam tam sme boli na Velkú noc, fakt super miesto

claudinka
21. máj 2011

my sme boli vcera v tom rakusku, neusiedl am see, familypark - odporucam!!! 🙂 😉

frola
21. máj 2011

@claudinka ahoj prosim ta je tam dost atrakcii aj pre dvojrocakov? co som pozerala fotky tak vela mi tam prislo drsnejsich kolotocov a drah skor pre vacsich. nevies kedy tam byva najmenej ludi? diky

claudinka
21. máj 2011

@frola ahoj, urcite aj pre dvojrocnych, na vsetky atrakcie chodia rodicia spolu s detmi, ja som vsade chodila s malym, iba na dvoch-troch kolotococh bol sam, lebo vlaciky chodia pomaly 😉 menej ludi je tam urcite cez tyzden a treba zobrat detom plavky a uterak, super sa tam vyblaznia aj vo vode 😉 vsetky kolotoce idu viac-menej pomaly, my sme si nasli pat oblubenych a na tie sme chodili dookola, je tam zopar aj iba pre dospelych, ale nie vela.

labutka
21. máj 2011

@lilithka26 v avione je to skor zamerane na rodinky s detmi, su tam stanky s obleckom, videla som tam stanok daylong a hami, je tam stanok o pupocnikovej krvi, su tam latkove plienky a ergomomicke nosice.
zaujimave to bude aj pre buduce maminy - robia sa tam prednasky s dulou, porodnikmi, myslim ze aj tehu cvicenia su tam.
Nieco specialne pre deti som si tam nevsimla, ak sa nerata detsky kutik a take tie vlaciky za 50 centov co su v kazdom nakupnom centre.

mama.wolfka
21. máj 2011

Železná studnička (tiež sme boli včera) 😀 ... netreba komentovať ... supeeer
Kačín - mini ihrisko
Devín - je tam aj menšie detské ihrisko nové - za bufetmi

titkovamiriam
21. máj 2011

Dnešná trasa-Múzeum dopravy-super asi skor pre chlapcov no pekné múzeum,odtial cez Hlbokú na Kalváriu...oddych vo ,,Funuse,, a šup na Slavín.Zbehnúť uličkami do prezidentskej záhrady-super drevené preliezky a dnes samá nevesta 🙂 k tescu na električku a šup na hodinku do polusu.večer doma grolovačka a zajtra po dvoch dnoch vyletovania oddych... 🙂

dana33
22. máj 2011

@titkovamiriam aj my sme dnes boli,je to kraaasne muzeum,da sa aj vonku popozerat na stare lokomotivy, na kolajniciach odstavene,paraaada ,skor pre chalanov,moj menši bol unesenyyyy 🙂 robime dobru reklamu 🙂 ,čo už...

titkovamiriam
23. máj 2011

aj mne sa najviac pacili tie mašinky vonku 😀 ,Marek hladal Thomasa 🙂

syslica
23. máj 2011

Teda v Múzeu dopravy sme my už ako doma (aj preto, že ocko tam má model sanitky, na ktorom sa tak trošku podieľal) - priaznivci vláčikov, zapíšte si, tohto roku bude veľká šou na Rendeze 25 a 26. júna.

Skvelé podujatie pripravila v minulú sobotu STK Precioza v Bánovciach nad Bebravou, deň otvorených dverí pre motoristov aj nemotoristov, ale hlavne pre deti - mali tam ukážky zásahu kukláčov, hasičov, kynológov, všetko úplne super...

No a festival historického šermu na Červenom Kameni - tradične parádne podujatie, organizátori to zvládli a všetci zúčastnení si odniesli kopu zážitkov. Syslíci už včera večer zorganizovali šermiarske vystúpenie s bojom aj hudbou 🙂 .

syslica
23. máj 2011

Ozaj, vy kto ste od Piešťan, neviete náhodou, kedy bude otvorenie sezóny v Múzeu vojenskej techniky v Piešťanoch? Tento týždeň mali ešte zavreté, malo by to byť na budúci víkend, len neviem, či v sobotu alebo v nedeľu a na webstránke nič nové 😒 Vďaka za info, aby sme sa zas zbytočne nepreviezli....

titkovamiriam
23. máj 2011

A ak niekto vie:Sú už sprístupnené sklenníky v botanickej-viem že ich rekonštruovali???

claudinka
26. máj 2011

http://www.sdetmi.com/2011/05/vsetky-mdd-2011-v...
Vsetky MDD v Bratislave v kocke 😉 😉 😉

titkovamiriam
9. sep 2011
ellit
9. sep 2011

ahojte maminky, prosim vas o radu
v nedelu mame ist na oslavu svokrovych narodenin a vymysleli si, ze pojdeme sa niekam najest, ale kedze tam budeme mat tri malinke deti do 4 rokov, hladam restauraciu v BA s detskym kutikom, alebo ihriskom. POMOOOOOC 🙂

titkovamiriam
9. sep 2011

neviem ti poradit ale tu je niaky zoznam:
http://www.bratislava.sk/vismo/o_utvar.asp?id_o...

syslica
9. sep 2011

@ellit Reštaurácia Pri kaplnke, Strmé vŕšky, Záhorská Bystrica - ocenená aj TV šéfkuchárom, pre deti majú hračky vonku aj vnútri a zvyčajne dosť plno alebo skúste Vinckov dvor, teraz Csárda, na výjazde zo Stupavy smer MA - keď bude pekne, majú ihrisko vonku pri parkovisku, dnu nie.