Kam s deťmi v Bratislave?

hanka274
7. máj 2007

Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade 😝 .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? 😕 😕

tweety22
15. sep 2008

ahojte, zuky... to strasne rychlo leti... 24tt 🙂 my sme chceli ist vcera do eurolandu ale nic tam nie je, vsetko je vystahovane... tak sme isli do klubu na palisady, je to tam pekne ale z Trnavky to mame trochu od ruky 😒

zuky
15. sep 2008

... veru ja som uz "zasa" tehu....
... no a nebol nejaký oznam na dverách, že kde sa presťahovali?
...tie palisády vyzerajú fajn, len v starom meste parkovanie, hmmm.. 🙄 a spoje nic-moc

zuzitka
16. sep 2008

to fakt? Euroland uz nie je za Istropolisom? 😕

luciaj
18. sep 2008

nuz baby poradte, kam teraz v chladnom a uprsanom pocasi s rocnou dcerkou 😒

ricky
18. sep 2008

ahojte ajmna by zaujimalo kam sa prestahoval ten euroland...na tom blogu o tom nic neni...a ten klub na palisadoch je co a kde to je presne? vdakaaa

katmi
18. sep 2008

kocky pri starom moste otvorili nove relax centrum.. zevraj je tam aj nieco pre deticky,kde sa mozu zahrat.. len nemam bohuzial viac info..davali to myslim minuly tyzden v telerane..

ricky
18. sep 2008

a kde pri starom moste?...hlavne ze sme si kupili permanentku di toho istropolisu ... 😠

katmi
18. sep 2008

ricky netusim,ako sa tam da dostat,ci od petrzalskej strany alebo od autostrady.. ked by si isla z petrzalky smerom na safko,je tam po lavej strane hned pri dialnicnom obchvate taka novostavba..mne sa ti to podoba na lod 🙂 ale zo strany dialnice je to cele sklenene.. tak tam..

dika
18. sep 2008

ahojte, ja som sa bola v tom Relaxe pozriet v utorok, je tam detsky kutik - pekny novy. Zoberu deti bez dozoru a tušim už od 3 mesiacov. V podstate to služi na to, že ked si maminy idu zacvičiť, zaplavať a tak pod., môžu deti nechat v tom kutiku....
služba je platena.

ricky
19. sep 2008

ahojte este raz sa pytam neviete kde na palisadoch je ten detsky klub? a aka je to adresa? dikii

tweety22
19. sep 2008

ricky, je to na stetinovej ulici, asi druha brana smerom od palisad, je tam napisane klub palisady ale dobre to nevidno pretoze je tam strieska 🙂

katmi
19. sep 2008

dika a ako sa tam da dostat??

trpezliva
19. sep 2008

Ja byvam kusok odtial, tak to dobre poznam..vencim okolo psa kazdy den 🙂 . Dostanes sa tam od Prezident.palaca ako keby smerom na hrad..no a odbocis na prvej vlavo..to je Stetinova. A ten klub je hned po pravej ruke prva budova. Chodila som tam s neterkami, pre mensie deti neviem ci to je vhodne...aspon nasa neviem co by tam robila, ked este nevie sama sediet. 😒

katmi
19. sep 2008

trpezliva nie to som myslela.. myslela som,ako sa dostat do toho noveho relax centra.. co je v petrzalke.. 😉

dika
19. sep 2008

katmi dostaneš sa tam rovnako ako do OC Atrium. Ideš po Einšteinovej smerom na Prístavný most, po pravej strane máš odbočku do Atrium a potom do Relaxx (odbočka je tesne pred železničným prechodom).

ricky
20. sep 2008

vdaka 🙂 pojdeme pozret...ak ma este niekto tipy kam v uprsanom pocasi, sem s nimi 🙂

zuzitka
22. sep 2008

my sme boli v Avione, je tam super akurat, ze tam teraz chodi vela deticiek a treba davat pozor na tie svoje.....

http://zuzitka.blogspot.com/2008/09/ke-je-vonku...

zuzitka
22. sep 2008

na Palisadoch, na tej Stetinovej...... tam sa nieco plati za vstup? od kolkej do kolkej su otvoreny? 🙂 vdaka za info

zuzitka
24. sep 2008

haloooo..... nejake info ohladne klubu na palisadoch 😀 😀 😀 napiste pls

capy
24. sep 2008

zuzitka ja som tam este nebola ale nasla som to na nete kuk link
http://www.klubpalisady.sk/index.php?option=com...

ena
24. sep 2008

ja som tam bola uz velmi davno, tusim 50sk za hodinu to bolo...

capy
24. sep 2008

teraz je to 60 sk 😉

zuzitka
24. sep 2008

vdaka 😉

capy
24. sep 2008

nemas zaco 😉

zuzna.z
1. okt 2008

club lilly má otvorenú herňu každú stredu od 15,30

lindda
24. okt 2008

Cafte no ten istropolis ma tiez stve ☹ tu v ruznove nieje nic palisady od ruky a dost drahe .
Zuky jeej ty si tehu tak gratulujeme 😉

zuky
24. okt 2008

linda dik, ako sa mate? rastiete? pokroky?

...ani v auparku nie je zle TIME OUT (50,-SK/hod.,hmm)

zuzna.z kde je klub lilly?

zuky
24. okt 2008

..jaj už som našla ich web stránku (LILLY), ale to je teda dosť ďaleko, na konci petržky 😕

lindda
25. okt 2008

Zuky Nino je velky chlap stale rozprava je to zlate 🙂 Aupark je ok al emy by sme chceli ist 3 kamaratky alebo aj dve mne sa nezmesta autosedacky do auto je to zlozite preto hladam nieco kam by sa dalo ist aj peso samej sa mi do auparku nechce