Kam s deťmi v Bratislave?

hanka274
7. máj 2007

Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade 😝 .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? 😕 😕

zuzitka
15. feb 2009

tu na blogu si pozrite ... je tam aj Avion, Aupark ... 😀

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detské...

katy1979
15. feb 2009

ivka kutik je hore na poschodi na tej strane ako je napr. detska obuv siesta
len aj dnes sme isli okolo ale nikde nejaka zmienka o hrani sa takýchto malých deti.

katy1979
15. feb 2009

zuzitka a ako to teda je s tým auparkom? možme tam ist aj my?

zuzitka
15. feb 2009

v auparku je to na 2.poschodi smerom ako su sportove obchody adidas, alebo elektro NAY 😉
je to na tej strane, ako su tie kaviarnicky

katy ... jasne ze mozes ist aj ty s malym 😉 odporucam ist do 15h, lebo potom nabehnu vacsie deti a je tam blazinec 😀 😀 pojdes normalne s malym dnu 😀

zaregistruju ta, daju ti klucik od skrinky a ides dnu 🙂

katy1979
15. feb 2009

zuzitka no tak ak tam pojdeme nabuduce tak tam vbehnem a opýtam sa. v tejto zime by to bolo celkom fajn.

zuzitka
15. feb 2009

ja by som tam aj isla, len teraz zase chripkove obdobie ... tak sa bojim trochu ☹

jahodka11
16. feb 2009

katy,
ja som v auparku v detskom kutiku bola s malym uz niekolkokrat 🙂 je to tam super, som tam s nim, je este malicky a ako pise zuzitka, radsej vzdy doobeda, poobede a navecer je tam uz vela ludi a deti a nemuseli by nas tam s malickymi detmi pustit....kvoli bezpecnosti....ale malemu sa tam velmi paci 🙂 som sa tesila, ze tam budeme chodit, peso do auparku to mam tak 30min, urobim nieco aj pre seba a prislo chripkove obdobie.....takze cakam 🙂

ena
16. feb 2009

ivka07- v petrzalke je rodinne centrum krtko, krtko.eu, je to na Dudovej v budove ZS, ale cez vikend nie je otvorene, na gessayovej v centre volneho casu je tiez herna pre deti.

katy1979: v auparku tusim mozes byt do 12.00 s dietatom mladsim ako 3 roky v kutiku aj ty, resp. mladsie dieta ako 3 roky ti tam same ani nevezmu.. my sme tam boli strasne davno, vtedy to bolo s rodicom len do 12tej.

k.a.t.k.a.
17. feb 2009

v auparku v kutiku ako doprovod už cely den nie len do 12,00 🙂 Inak same dieťa svoje by som tam asi nenechala, ked to tam tak sledujem 🙄 vobec sa tam tym deckam nevenuju, len tam tie vychovavatelky trkotaju medzi sebou a o decká ani pohladom nezavadia 😝

tweety22
17. feb 2009

katka, suhlasim s tym kutikom v auparku, my tam obcas chodime, vzdy som s malym vo vnutri aj ja ale zatial som nevidela zaujem vychovavateliek aby usmernovali deti... tie decka si tam robia co xcu, minule tam boli 2 azijske dievcatka ako utrhnute z retaze, sa kotulali zo schodov a vychovavatelky nic 😠

ena
17. feb 2009

my sme tam boli len raz, to starsi bol este mrne a tiez som pozerala, ze viacej sa venovali papierom za pultom a nie detom.. a nepacilo sa mi tam to, ze je tam aj to poschodie a tam oni zdola nevidia.

tweety22
18. feb 2009

ena, presne tak... tie krkolomne schody su hrozne a niektore deti sotia ostatne, na druhej strane vacsinou su tam len 2 vychovavatelky a tie sa motaju len za pultom, ovela lepsie je ihrisko vonku, uz sa tesim na leto 🙂

mimiemmy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magduska
23. feb 2009

My chodime do Prešporkova v Starom meste. Okrem pondelka a piatka je každý deň otvorená detská herňa. Nám sa tam veeeľmi páči.

luciaj
23. feb 2009

aj my sme chodili do presporkova a je tam fajn 🙂

pemar
23. feb 2009

baby ja mam taku blbu otazku, ze kde parkujete ked idete do presporkova? alebo ste z centra?
my chodime teraz v zime do auparku, niekedy aj do kiky do toho detskeho kutika za restauraciou alebo do avionu. este chcem ist skusit shopping palace detsky kutik resp. to presporkovo. ale uz sa tiez tesime voooon

zuzitka
23. feb 2009
danu
23. feb 2009

pemar my chodime do Presporkova na cvicenie a zatial som nemala problem zaparkovat hned v tej ulici kde presporkovo je alebo za rohom 😉

titkovamiriam
27. feb 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Milí rodičia,

Hami klub Vás srdečne pozýva na

EXPO DIEŤA a RODINA

2. ročník medzinárodného veľtrhu potrieb pre dieťa a rodinu


V stánku firmy Nutricia sa môžete tešiť na ochutnávky produktov Hami a množstvo užitočných informácií nielen o správnej výžive.

Vaše ratolesti sa môžu dosýta vyšantiť na nafukovacom hrade a tí väčší si zase zmerať sily v súťažiach s veselými postavičkami z Minimax TV.

Pre rodičov sú na javisku vo výstavnej hale pripravené každý deň vedomostné kvízy „Rastieme s Hami“, v ktorých výhercov odmeníme pochúťkami Hami.

Miesto: Incheba, Bratislava

Termín: 6. 3. – 7. 3. 2009: 09.00 h – 18.00 h

8. 3. 2009: 09.00 h – 16.00 h

Počas celej výstavy na Vás čaká bohatý sprievodný program (kúzelník, koncerty detských pesničkárov, tvorivé dielne Bibiany, 4D ultrazvuk, divadelné predstavenia a mnohé iné atrakcie.)

Viac sa dozviete na: www.dietaarodina.sk a v marcovom čísle mesačníka Dieťa.

Tešíme sa na Vás!

titkovamiriam
9. mar 2009

na toto sa chystam tento vikend

zuzitka
9. mar 2009

14 marca o 16hod

bude ELA a HOP

v DK Kramare

😀 😀

petulko2008
18. mar 2009

Ked nemate kam, vo Freedu sa mozete ucit jazyk a vase bambino bude s ostatnymi detmi a s opatrovatelkou cakat na vas. Je to tam fajn. Da sa ucit angl, nem, ale aj spanielcina. MNA ZAUJALA SPANIELCINA, to teraz leti.

guga
18. mar 2009

to znie zaujímavo... a kde presne je ten Freed?

emogeon
18. mar 2009

hmmm nejaky link ? 😕

guga
18. mar 2009

to je akože tábaor???? tak to moc nie.... ☹ keby bolo niečo také ako MC a pri tom aj jazyky, tak to áno. 😅

emogeon
18. mar 2009

tak ako vravis guga len som hodila link ale to nie je pre nas 😒

ena
19. mar 2009

ja som nasla toto, asi to myslela petulko2008 http://www.freedu.sk/?id=14