Kam s deťmi v Bratislave?

hanka274
7. máj 2007

Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade 😝 .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? 😕 😕

zuky
25. okt 2008

...no tak to je veru zložité 3 autosedačky, tiež by som radšej šla niekam peši, ten euroland som mala tak akurát po ruke... 😠
..takže vykecáva 😀

lindda
26. okt 2008

Jasne keca straasne a stale 😀 No dufam, ze niekde nieco otvoria lebo otvorim niekde ja 😀

poslednykus
30. okt 2008

Nevie mi nahodou niekto povedat,o kolkej zacina predstvenie v cirkuse na namesti Hraniciarov? Dakujem

ricky
30. okt 2008

o 17, kukni si www.humberto.sk tam je to rozpisane... 😉

petaba
30. okt 2008

baby my sme boli (mala ma 17 mesiacov) a velmi sa nam pacilo 🙂

lenockaaa
26. nov 2008

zienky nneviete nahodou ci je dake miesto na prebalovanie a papanie v poluse?? a ako to tam vyzera? 😅

karla_athina
29. nov 2008

prosim nemate nejaky super tip na wikend? dik

zuzitka
5. dec 2008

ja som bola dnes prvykrat v Auparku, v tom kutiku TimeOut.... bola som so Samkom dnu,kedze este nema 3 roky

http://zuzitka.blogspot.com/2008/12/aupark-time...

zuzitka
12. dec 2008
zuzana581
15. dec 2008

Ahojte. Ja som tu úplne nová a ani som celú túto diskusiu nečítala, ale my máme najoblúbenejší asi sad Janka Krála. Ale nedávno som čítala, že pri Mlynských Nivách sa otvorilo nové detské ihrisko a vraj velmi pekné a bezpečné. Osobne som tam ešte nebola, ale ak pôjdem, tak dám vedieť.

zuzitka
16. dec 2008

ja som pocula, ze palisady sa maju prestahovat na mlynske nivy ..... 😕

renca3
17. dec 2008

ano, ale az niekedy marec, april.

dika
18. dec 2008

to je dobre, lebo na tej Stetinovej sa dost zle parkuje

mipako
19. dec 2008

ahoj baby, ja som sa chcela spytat ci nepoznate v meste nejaku baby friendly restauraciu alebo nejaky kafe bar.........v lete sa to na terasach dalo viac -menej vsade ale v tomto pocasi som nevedela nic najst kde by sa dalo sadnut s kamaratkami na cajik, kde sa zmesti kocik, su k dispozicii detske stolicky, prebalovaci pult a pod..
dakujeeeem 😉

dika
22. dec 2008

mipako tak pokial ide o Bratislavu podla mojho nazoru je to ubohe. Podla mna si mozes sadnut v IKEA, kde je kutik s hrackami, stolicky atd.... V Avione v kaviarnach pri detskom ihrisku a na Kramaroch je jedna cukraren s detskym kutikom. Viac nepoznam, z jedneho detskeho casopisu viem, ze hovorili este o Leberfingeri, ale ci to tam funguje aj s detskym kutikom to neviem.

zuzitka
22. dec 2008

este je kutik vnutri v mc donalde na Roznavskej ulici

svistinka
27. dec 2008

ahojte, neviete niekto nahodou ci je v Bratislave na kolibe sneh? Chceli sme tam s malou dnes zajist a povozit ju na boboch, ale neviem ci sa to oplati ci je tam dost snehu.

svistinka
27. dec 2008

no, uz som to nasla, ze tam neni sneh

zuzitka
6. jan 2009

DK Kramare

17.1. Ela a Hop o 16hod
24.1. Skriatok Piatok o 16hod - divadelne predstavenie

mimiemmy
6. jan 2009

ked je vonku taka zimisko,super je chodit na nejaky kruzok,kde sa zabavite a nieco nove naucite.my s emmkou chodime uz od jej 3 mesiacov.zacali sme plavanim,potom cvicenim.teraz sme prihlasene na 2 kruzky,tak sa tesime ;o),vnutri je fajn teplucko a super sa vyjasime s ostatnymi detmi a maminami.

zuzitka
6. jan 2009

DK Kramare

kruzok pre tvorive rucicky od 2 rokov

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

ricky
6. jan 2009

na ten kruzok pre tvorive rucky- na kramaroch sa da este prihlasit?

zuzitka
6. jan 2009

ricky ... ja myslim, ze sa este da prihlasit 😉

hodina je vzdy v stredu o 10hod, 10 vstupov stoji 500sk 🙂
my mame zatial len 3 hodiny vycerpane...

zuzitka
8. jan 2009

ricky ... zistovala si si tie tvorive rucicky na Kramaroch? v IP ti posielam telefonne cislo na nich 😉

zuzitka
8. jan 2009

kto vie, kde presne je to ihrisko na Mlynskych Nivach v BA? isla by som tam mrknut niekedy... 😉

ena
10. jan 2009

neviem, ci to tu uz bolo, ale odporucame BIBIANU.. teraz su tam vlaciky a cirkus.. my sme boli dnes a pacilo sa to aj detom, aj rodicom 🙂 mame par foto v albume

popozerajte si stranku bibiana.sk , je tam toho viac

mipako
11. jan 2009

a ta bibiana je vhodna aj pre male deticky?? tak 1-1,5?? 😉

ena
13. jan 2009

mipako- nasi maju 3 a 1 rok, myslim, ze aj rocnemu sa bude pacit vlacik, je tam jeden taky co chodi po obvode celej miestnosti, ale vsetko ho tam asi nezaujme 😉 .. v ramci prechadzky sa tam mozes ist mrknut.. a toto sa pacilo obidvom 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mipako
14. jan 2009

vyzera to super..............ked budeme v meste tak tam skocime 😉
diky 🙂