Kam s deťmi v Bratislave?

hanka274
7. máj 2007

Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade 😝 .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? 😕 😕

zuzitka
14. jan 2009

pre inspiraciu 😉

my chodime na Kramare na ten kurz "sikovne rucicky"
dnes sme na papier lepili sosovicu, ryzu, spagety, .... 😉

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

ena
14. jan 2009

zuzitka na blogu mas velmi pekne fotky 🙂 , inak, ten kurz.. keby som tam chcela ist, ale musela by som zobrat aj rocneho krpca s nami, on by sa tam mal kde motkat,alebo by zavadzal?

zuzitka
14. jan 2009

ena .. vobec by nezavadzal ... co tam chodim, nikdy tam neni uplne plno ... takze sa tam tu hodinku pomota 🙂
ved ani tie 2rocne deticky tam nesedia cely cas na zadku, behaju hore-dole 🙂
moj samko prvu hodinu neobsedel, kreslil si kriedami na tabulu 😝

zuzitka
14. jan 2009

pripominam.... 😉

DK Kramare

17.1. Ela a Hop o 16hod ..... cena: deti: 40sk, dospely: 70sk,
doprava: trolejbus 204, 206, 209, 212, bus 32

24.1. Skriatok Piatok o 16hod - divadelne predstavenie

misike
15. jan 2009

ahojte baby..urcite navstivte Horsky park...je tam nadherne cely rok, male ihrisko myslim, ze velmi kreativne pre deticky a tiez rozne ine zaujmy ako poniky....raz za mesiac poslednu stredu v mesiaci prednasky od pani doktorky Vicianovej...no je to tam aj s horarnou ako niekde na horach 🙂 a Vase deti budu v peknom prostredi a na dobrom vzduchu..

pipi1211
15. jan 2009

baby uz som zufala. vobec neviem co s malou..... ☹ nemam auto takze dlho autobusmi sa mi nechce ist, byvame vo vrakuni kde je sice mc ale otvorene je len doobeda a to sme vzdy doma a ked poobede niekam chceme ist v takejto zime nie je kam. mala je uz z toho na nervy a ja tiez. jedine co mame blizko je avion ale aj ten uz pozname aj poslepiacky 😠 😠 😠 poradte nieco ☹

ena
15. jan 2009

pip1211 my tiez vsade autobusmi.. ja som este videla stranku ktovtebebyva.sk DOMCEK, niekde blizko Polusu by to malo byt, tam su nejake aktivity a tuism aj herna, ale zatial som len stranku pozerala, neboli sme tam.

inak, uz sa nasiel zmiznuty EUROLAND?! Ta herna z Istropolisu?

pipi1211
15. jan 2009

no ten euroland by sa mohol objavit lebo tam bolo fajn 🙂 skusim mrknut na tu stranku a uvidime....

mimiemmy
16. jan 2009

maminy,ktore ste z Ba,buduci piatok bude zadarmo hodina cvicenia mami a deti s fitloptami,no neviem, ako mam napisat, ze kde, aby to nebola reklama...pridate sa??

zuzitka
17. jan 2009

bratislavska bobova draha 🙂

http://www.bkteam.sk/bobo/index.html

mimiemmy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mipako
18. jan 2009

mne to nejde zobrazit ☹

zuzitka
18. jan 2009
quetka
30. jan 2009

cvicenie v petrzalke s detmi od 2.5 - 5 rokov, bola tam niektora z vas to omrknut?
su tam cvicenia aj pre tehulky, to by som skor ja potrebovala 🙂

http://www.fitness-land.sk/

ena
31. jan 2009

quetka: to cvicenie, my sme sa tam isli v utorok pozriet a ziadne cvicenie nebolo,lebo neboli deti 🙂, takze ak tam chce s detmi chodit, musis najprv doviest minimalne 3 deti, aby cvicenie bolo.

cavojka
3. feb 2009

ahojte maminy, prosím vás, neviete mi poradiť, kam mám chodiť s 2 ročným synom? Sme z KArlovky, možno niečo tu,ale nemusí.
Chcela by som niečo ako pohybové hry, prípadne nejaké kreslenie a pod.
Neviete o takýchto aktivitých, prosííííím, niekedy som už fakt zúfalá ☹(((((

katy1979
3. feb 2009

cavojka skus materske centrum v okoli a kukni aký ma program, popr. presporkovo v meste.
cvicenie pre deti, plávanie, hudobka či angličtina. je toho dost len musis najst volný termín

cavojka
3. feb 2009

Katy ďakujem, práve som mrkla na Presporkovo, tak sa tam zajtra pôjdeme pozriet. Chceli sme u nás v Karlovke chodiť do Šance tanca,ale kurz sa pre málo detí neotvoril☹(((

renca3
3. feb 2009

ena...ja som tam bola v piatok, bolo 5 deti. ale ochotne boli cvicit len dvaja. je to narocne s tak malymi detmi. vsetky mali pod 3 roky. skus tam ist tento piatok.

cavojka...ved aj v Karlovke mate materske centrum. tusim klbko sa vola. najdi ich stranku na nete.

ena
4. feb 2009

renca3 a ty ides v piatok ? ja som bola trocha sklamana, ked mi povedalo, ze minuly piatok sa cvicilo a potom v utorok uz nikto nedosiel..
inak, Filipa zaujali viacej ako telocvicna tie stroje v prvej miestnosti, hned isiel zavazia zdvihat 🙂)

renca3
4. feb 2009

ja nepridem tento piatok. ale chodi tam taka partia bab, tak ti zistim, ci pojdu. napisem.

ena
4. feb 2009

renca3 oki, dik 🙂

tilly
5. feb 2009

ja odporúčam s tými trošku väčšími deťmi mrázika, hrajú to na novej scéne

titkovamiriam
6. feb 2009

mrazik bol suprovy-marek sedel a kukal 😀

zuzitka
13. feb 2009

DK Kramare, 28.02.2009 o 16hod, divadielko ELA a HOP 🙂

predpredaj vstupeniek: po, ut, str od 16h do 19h

spoje:
trolejbus: 204, 206, 209, 212
bus: 32

filipa
14. feb 2009

pre tie vacsie deti, alebo aj mensie, ktore to zaujima, odporucam pripodovedne muzem na Vajanskeho nabrezi v BA... v sucasnosti je tam vystava venovana nasej planete... my sme tam pri sopkach a planetach stravili 2 hodiny... inak je tam stala expozicia mineralov, fauna a flora nielen Sk ale celeho sveta... celkom vhodne na vyplnenie casu pocas tychto zimnych dni...

ivka07
15. feb 2009

Kam chodíte s detmi okolo 2 rokov ja už neviem keam by sme šli. Včera sme chceli ísť do toho klubu na palisádach ale pre oslavy zatvorené. Von sa nedá ist a doma je to na nevydržanie.
Je v blave ešte nejaká herna ktorá je ostvorená aj cez víkend okrem avionu.

k.a.t.k.a.
15. feb 2009

kutik v auparku 🙂

katy1979
15. feb 2009

k.a.t.k.a. a do auparku sa dá ist s takými malými detmi? a spolu s rodičmi?
v palace je taký kutik s detmi do troch rokov s rodicmi, ale iba cez týžden a nie pocas prázdnin.

ivka07
15. feb 2009

k.a.t.k.a a kde presne v auprarku je ten kútik?
včera sme tam boli keby som vedela že tam je niečo také tak by sme sa zahrali