Kam s deťmi v Bratislave?

hanka274
7. máj 2007

Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade 😝 .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? 😕 😕

ena
8. máj 2007

hanka274: my sme len predvcerom zistili, ze rovno pod nosom, na dostihovej drahe v Petrzalke je celkom fajn ihrisko ...je tam smykalka, hojdacky, taky minikolotoc, lavicka a hlavne chladok 🙂

hanka274
autor
8. máj 2007

ahoj, no ja som z Ruzinova sice, ale super! takze ak budem v Petrzke tak tam pojdem pozriet. Chodim tam casto, mam tak kamaratku s dcerkou, rodinu, takze sa mi to sikne. A hojdacky su tam ake? Musim si priniest?
Aj Partizanska luka (pod Zeleznou studn.) ma napada.
Este som nebola (asi v zivote) na Rohliku, takze sa tam pojdem prejst, neviete ake to tam je??
Korculovat sa chodime aj na hradzu z Rusoviec do Cunova. Aj Drazdiak ma teraz napadol, ze je vraj vynoveny, len som pocula, ze tam uz "zakvitli" aj majitelia so psami-rovno na ihrisko 😝 .

gapa
2. jún 2007

Ak nieco potrebujete vybavit v meste, celkom dobre padne aj detské ihrisko pri Starom moste a Univerzite, priamo pri Dunaji. Odomykajú to tam myslím o 10hod. Je to tam fajn, ak sme spolu s manželom, ja vybavujem a manžel je s malou na preliezkach.

katrin
2. jún 2007

Horský park - horáreň, chodí tam veľa mamičiek s kočíkmi, ďalej Prezidentská záhrada

sue
2. jún 2007

Medická záhrada, veľké ihrisko oproti Ružinovskej nemocnici, ihrisko s cukrárňou na Súhvezdnej v Ružinove, konečná 32 na Dlhých dieloch - super asfaltka na dlhé vychádzky, Devín ...

sue
2. jún 2007

...ešte Botanická záhrada

renca3
2. jún 2007

Sad Janka Krala za Auparkom...

ena
2. jún 2007

nove-vynovene ihrisko je aj na Lachovej za policajtami, je oplotene a zajtra tam maju den deti: http://miestoprezivot.sk//?cat=5
Na tejto stranke su info aj o dalsich vynovenych ihriskach

hanka274
autor
4. jún 2007

sue pribliz prosim ihrisko pri nemocnici, bud spim alebo neviem...
priebezne dakujem za informacie kocky!

adetka
9. júl 2007

Skvele prostredie je na vynovenej Partizanskej luke... su tam skvele hojdacky a preliezky aj pre male deti... vela zelene... a na toaletach za bufetom Zelka je aj prebalovaci pult... a v ramci prechadzky sa da zajst k Rotunde, kde su kozicky... skvele miesto... boli sme tam v ramci pobytu u mojich rodicov a urcite sa tam este tento rok vyberieme... 😀

titkovamiriam
12. júl 2007

Tu Partizansku luku doporucujem aj ja .je tam nadherne!Ja som najcastejsie v medickej zahrade a ked idem kamoskam tak nevynecham horsky park,prechadzku na slavin-vyrastala som tam 😀

petaba
15. júl 2007

Baby kam z babom ked je 36 stupnov

sue
15. júl 2007

Hanka, včera som tadiaľ išla... myslím, že sa to volá radosť alebo tak nejak a je to medzi Mliekárenskou a Bajkalskou oproti Ružinovskej nemocnici... neviem to lepšie opísať 😖
Petaba podľa mňa sedieť doma, vyliezť až večer alebo niekam do lesa, na Slnko 100% nie...

vandas
16. júl 2007

my sme vyrazili von o 8:00 a do 11:00 sme povymetali vsetky tiene v okoli a odvazime sa vyliezt az po 19:00. inak sa da este existovat na Zeleznej studnicke, alebo kdekolvek v lese.len tam sa treba dostat a autom je to tiez pekne trapenie o mhd ani nehovoriac...fajn vsak moze byt aj na zlatych piekoch.pri plazi je lesik, kde sa da s babom fungovat. ja vsak s poporodnou postavou vsetky kupka toto leto bojkotujem☹((

hanka274
autor
16. júl 2007

ale vandas, prosim ta, ja som zase chuda 🙄 🙄 tiez sa mi nechce do plaviek....
hlavne je, ze mas pekny foto v pase, mala zdravucka a aj ty po porode....

aj podla mna byt doma, alebo rano ist niekam okolo 8 do tej 10max, tu dolu na juhu je uz aj o pol 11-11tej hotuco a dusno, no a vecer po tej 19tej urcite, ale dusno je furt, v aute mi dnes ukazovalo 39st, vcera 37.
Si pamatam ako chodila s nami mamina ked sme boli mali, na Rosnicku rano o 9-10, domov sme sli poobede okolo 17tej. Dnesnu dobu sa to neda, v slnku sama rakovina....bleee. Rada by som bola hneda ako volakedy, ale kaslem ja na opalovanie-co som blazon? a solarko?? rakovina na druhu.... 😀 😀
uz teraz mam nervy z dovolenky na ktoru sa chystame 2 septembra. Hani dam biele tricko, ale aj tak, udrzat ju niekde pod slnecnikom sa mi asi nepodari.... 😒

hanka274
autor
21. aug 2007

pripajam dalsi napad....
zakotvit auto v auparku, prejst na ihrisko-pekne, cez Sad Janka krala a na novu pieskovu plaz medzi starym a novym mostom...teda pokial niekomu nevadi piesok pre deti....mna ide sice slaktrafit vzdy, no ale co narobim, Hani sa to paci 😔

katka432
30. aug 2007

Hanka,s tym auparkom stebou suhlasim....sad Janka Krala je super

zuzana2706
20. nov 2007

a co teraz v zime? boli ste niekto s drobcom cca 1,5 roka v Senci v aquaparku? myslite ze by to zvladol?

lankula
26. nov 2007

Ahoj Zuzana2706, do aquaparku Senec chodievam s deckami už roky, aj keď mám synov vo veku 13 a 10r, vidim, že tam chodia mamičky dokonca aj s takými maličkými dvojmesač.bábatkami. Je tam dobre, dá sa tam aj najesť a hlavne, keď napríklad chceš prebaliť, sú tam prebalovacie pultíky, ohrádka pre maličké deti, je tam malá šmyklavka, malý bazénik pre malé deti, kde si rodičia s nimi môžu sadnúť a hrať sa tam s nimi a dokonca na veľký tobogán, ktorý je v stálej prevádzke a začína vnútri, ide po vonku a končí vnútri /je to taký zatvorený valec/ chodia aj rodicia s menšími ako 1,5r deťmi. Dajú si ho na kolená a ty ovládaš či pôjdeš rýchlo alebo pomaly dole.. Takže vrelo odporúčam!!

zuky
26. nov 2007

Ja mám 19-mesačného a boli sme pred dvomi týždňami...no ten bol nadšený a chcel byť iba v detskom bazéniku 😀 , bolo ťažké ho odtiaľ vytiahnúť. /I keď mám vždy panický strach, že sa pošmykne a padne na hlavu.../
Odporúčam 😎

goga03
3. mar 2008

ahojte neviete poradit kam v BA s 3 rocnym dietatom na nejake detske predstavenie? babkove divadlo alebo nieco podobne. dik

ena
4. mar 2008

goga03; skus pozriet stranku bibiany www.bibiana.sk alebo program babkoveho divadla na Dunajskej ul.

deticky
7. mar 2008

Ahojte maminky,ja tiez uz neviem kam s detmi.
chodime do ZOO,na Zeleznu, Partizansku,do Sadu J.Krala,na drazdiak,hrad,...uz neviem kam s 3 rocnou a este nenarodenym malickym.Teraz cakame 30.4.08 babatko a neviem kam.
Na Markovej v Petrzalke je tiez velmi pekne ihrisko.Aj u nas by mali robit pri dome, ale kedy to neviem.Snad sa dockam este kym budem na MD.

poradte aj nejaku dovolenku - chorvatsko - piesocnata plaz - vhodne pre deti.
Mne sa osobne velmi pacilo v San Marine-Ostrov Rab.Super plytka piesoc.plaz,super jedlo,vecer pre deti disco, detske ihrisko,park,...fakt dobra dovolenka.nieco take len blizsie hladame.neviete niekto o niecom podobnom?
ja by som rada isla aj do Senca,ale muzovi sa tam moc nechce.ja potrebujem zmenu, je mi dlho doma. a stale ten stereotyp dookola ma uz nebavi.

goga03: S malou sme boli na Mikulasskom predstaveni Janko a Marienka v divadle Aha,ucinkovali rodina Kapralikovcov a malej sa velmi pacilo.Robia tam aj ine detske predstavenia.skus si vyhladat divadla pre deti.Aj v Zrkadlovom haji je zevraj stale nieco pre deti, ale my sme este neboli.Chcem ist pozriet.

dakujem za odpovede.pa,pa zatial

filipa
8. mar 2008

ahoj,
ak mozem poradit, tak pre nas velmi oblubenu a uspesnu destinaciu nedaleko BA, a to okolie jazera Neusiedlersee v Rakusku. Je to na vzialenosti takmer ako do Senca, no prostredie a hlavne "kultura" sa neda porovnat. chodime tam aj v lete aj v zime. V lete je tam vela moznosti okolo vody (super detsky bazen, clnkovanie, vylet lodou po jazere, krasna travnata plocha, takze sa da chodit aj naboso), v zime sa korculuje na jazere, vela moznosti na prechadzky... jazero je velmi velke (v lete pri zapade slnka vznika dojem, ze sedis na plazi mora - lebo su tam stale vlny) a na jeho plaze sa da ist z viacerych mesteciek. skus pozriet na webe (neusiedlersee), maju vela stranok. navyse, je to cele prirodna rezervacia, volne sa tam pohybuju husi, kacky a ostatne vodne vtacto. aj to je celkom dobre lakadlo pre deti. hlavne teraz na jar

goga03
3. apr 2008

dik za info, avsak babkove divadlo ma nejaku posahanu stranku a neda sa stiahnut program. a program v bibiane ma osobne neoslovil a hlavne maju predstavenia cez tyzden a to nie som v ba.
ale teraz v nedelu sa chystame do dk ruzinov, tam byvaju kazdu nedelu dopoludnia predstavenie pre deti, tak som zvedava ci sa to neterke bude pacit.

magda22
8. apr 2008

ahojte,
ja bz som sa chcela spytat, ci neviete o nejakom baby friendly mieste v starom meste, kde by som si mohla v pohode prebalit aj nakojit dieta, keby bola potreba.
dakujem!

krajcoanka
8. apr 2008

teraz bol cirkus alex v Ba a od zajtra bude v Pezinku. Nesmúťte, pre veľký záujem sa vracia v apríli(ale neviem kolkatého 🙂 -kuk cirkus-alex.cz) do Ba -petržalky. 🙂

barborka17
17. máj 2008

ahojte maminy,posielam vam sem dobry typ ako stravit prijemnu hudbobnu hodinku s vasimi detickami 🙂
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=756...

tweety22
14. sep 2008

caute baby, neviete kam prestahovali euroland? dnes sme tam chceli ist a uz tam nic nie je... asi mi nieco uniklo 😒

zuky
14. sep 2008

cooo? euroland prestahovali?a kam budeme chodit v zime 😲 😲 😲
ako sa inak mate?