Kam s deťmi v Handlovej?

lusmel
3. sep 2012

niake mamicky z Handlovej ktore vedia odporucit niake pekne miesta v Handlovej pre deti kam sa da s nimi chodit - ihriska alebo tak niak ? budem sa tam stahovat a nepoznam to tam tak aspon takto chcem pozistovat ... privitam aj nieco odobrych pediatroch ako ste tam spokojne a tak ... dakujem 🙂

miskax2
3. sep 2012

@lusmel ja som byvala v handlovej no uz nebyvam ale pekne ihrisko je na prievidzkej ulici je to hned pri hlavnej ceste a aj autobus tam stava no a potom su na viacerych miestach take drevene oplotene s domceokm suchalou pieskom hojdackami no uz nie v bohvie akom stave tie su pri vezicke na severe na morovne a na mostnej ulici no samozrejme najlepsie vybavene a zachovale ihriska su v krcmach 😀 s-pub ,pod mostom(ta neviem ako sa vola) a este na Hutire to je az hore pri rampach (tam je DD)smerom na ziar a aj na namesti su strunove hojdacky tot asi tak vsetko..... 😉 😉 😉 😉 a pediater no vsetko len nie Faithovu na MC k tej chodila moja mama a nebola som vobec spokojna 😖
a este by malo fugovat materske centrum pri slovane(krcma)v takej bytovke no neveim ci este funguje

lusmel
autor
3. sep 2012

aha dakujem 🙂

maznak888
6. okt 2012

@lusmel no v HA nieje poriadne nič kde ist s detičkami☹je tu zopár ihrisk ale pôjdete tam zo dva krat a bude to už poznat a bude to nezaujímave.ja tiež už neviem kde íst s mojím 2a pol ročním dietatom☹

haanca
25. nov 2014

Baby, uz aj v Handlovej mate Materske centrum, kde robia kopu akcii:
https://www.facebook.com/pages/Materské-centrum...