Kam s deťmi v Košiciach?

pohodicka77
5. mar 2009

Ahojte, presnorila som skoro cele Kosice a ist niekam s 1,5 rocnym aby tam bol detsky kutik je asi problem... okrem Kiky ... poznate a poradite aj neake ine miesta kde sa da najest, vypit kava a stravit prijemne chvile aj s drobcom? dakujem

dadka28
24. sep 2010

Kocky...viete niektora poradit,kde ist blizko Ke..niekde na vyletik??zajtra este hlasia fajn pocasie...no okrem alpinky,anicky,zoo...napada vas nieco...mame 20mesacneho chlapceka...a najradsej sme kde to zije-medzi ludmi..hmm??kto da nam info..vrele dik

dianocka
25. sep 2010

@dadka28,myslim,ze vsetky lokality ste uz vycerpali,este snad nad jazerom,je to celkom fajn.

dadka28
25. sep 2010

@dianocka hmm diik,ale to uz pozname-chodime tam casto...hoc aj za Kosicami....nic sa nenajde??normalne ma nic nenapada.. 😠 😠 😠

mirka907
25. sep 2010

@dadka28 co tak ist sa prejst na kojsovku , jahodnu alebo na Izru? tam sa da poprechadzat pri jazere (teda na tej Izre), len to musite mat maleho velmi pod kontrolou...no ak hladate miesto kde je vela ludi, tak toto asi nie

mirka907
25. sep 2010

@dadka28 teraz ma este napadlo, ze pri blsaku je fajn detsky dopravny areal...zaroven tam je aj trampolina, preliezky aj pre takych drobcov ako je ten tvoj....proste podla mna super na vyblaznenie sa. Ale dnes uz ste asi niekde vyrazili, tak mozno inspiracia na buduce.

dianocka
26. sep 2010

@dadka28,tak nic.mna tiez nic ine nenapada.potom uz jedine do prirody,ale tam velky pohyb ludi nie je.my mame ten isty problem.nastastie obcas skocime ku manzelovmu bratovi na chatu,no a teraz na moju velku radost moj ocko kupil pozemok v Panovciach a postavi tam dom,takze budeme mat kde chodit.

slavkaa27
27. sep 2010

@dianocka
Ahoj a kde plánuješ otvoriť nový detský kútik? Nepostrehla som to. Tiež by sme mali záujem pokiaľ to nebude príliš ďaleko od bydliska.

dianocka
27. sep 2010

@slavkaa27,chcela by som niekde na terase,ale uvidim,ake priestory sa mi podari zohnat.ale nebude to detsky kutik,ale detske centrum.teda dufam,ze bude.

dianocka
27. sep 2010

@slavkaa27,aby si bola v obraze,mala som mat kutik v Galerii,ale tesne pred podpisom zmluvy sa na mna vykaslali.nechcem sa k tomu uz vracat.takze hladam nove priestory...

slavkaa27
29. sep 2010

@dianocka Veľmi Ti držím palce. Som z Terasy a detských alebo materských centier je tu ako šafránu.

dianocka
29. sep 2010

@slavkaa27 dakujem.to som ani nevedela,ze je toho na terase tolko.ja viem len o mc delfiniku.

slavkaa27
29. sep 2010

@dianocka Na Terase aj ja viem iba o delfíniku. Veď to ako šafránu - niečo ojedinelé a zriedkavé. Držím palčoky aby sa to podarilo.

dianocka
29. sep 2010

@slavkaa27 vidis to neskora hodina a mozog uz nefunguje naplno 🙂

slavkaa27
29. sep 2010

Nič si z toho nerob. To je ľudské 🙂 .

dianocka
2. okt 2010

@slavkaa27 ty mas ake velke deticky alebo dietatko?

slavkaa27
9. okt 2010

Mám 2-ročného chlapčeka.

slavkaa27
28. okt 2010

@dianocka Ahoj, máš niečo nové čo sa týka "detského kútika"? 🙂 Na jeseň, zimu by sa niečo zišlo a nákupné centrá nás už tak nebavia 🙂 .

dianocka
29. okt 2010

@slavkaa27 ahoj zatial este nic konkretne nemam,ale verim,ze do konca roka sa to vyriesi.Uplne ta chapem,ze niekde treba v zime s detmi vybehnut.Hned ako budem nieco mat,dam ti vediet.

slavkaa27
29. okt 2010

Super, budeme sa tešiť na nové hračky a nových kamarátov. Veľmi držíme palčoky 🙂

cka
18. nov 2010

Ahojte....tak pridavam info...v decembri sa bude otvarat nova pobocka materskeho centra Haliganda na sidlisku KVP. Tak sa tam dufam uvidime 🙂

valika_val
15. dec 2010

ahojte, neviete poradit nieco na terase?

cka
16. dec 2010

@valika_val Ahoj, my v tom case sme zacali chodit na hudobku Yamaha class, kuk web, ale aj plavat, hoci teraz je take dzive pocasie na plavanie. 🙂)

valika_val
16. dec 2010

@cka, dik
a plavat kam?
my by sme aj chodili, ale len cez vikendy a s tym je problem, bo je furt plno 😒
hudobnu ee, on sa potrebuje hybat, lozit, chodit, vybit energiu 😀

gabika7706
17. dec 2010

@valika_val skus Svetielka v MC Delfinik 🙂

valika_val
17. dec 2010

@gabika7706
akurat som sa tam vcera bola prvykrat pozriet. sami sme boli 😀
pristredie prijemne, ale nic pre nas - hracky ho velmi nezaujimaju, on chce skor lozit, objavovat, a na to mu je lepsia prekazkova draha zo vsetkych matracov a vankusov z domaceho gauca, + stolicky, ohradka a pod. 🙂
a tie Svetielka - to je co?

gabika7706
17. dec 2010

@valika_val to je prave take nieco pre vas "s Jankou Ivaneckou SVETIELKA pre najmenšie nechodiace deti - riekanky, pohyb, gitara, pesničky. Naplnená skupina." No, takze citam, ze je plno, ale ved po novom roku mozno...kamosky tam chodia, my zatial nie, lebo dopoludnia maly spi, ale ked uz bude spat len raz denne, budem striedat Delfinik a Stonozku v Starom meste.
http://www.mcdelfinik.sk/node/3

valika_val
17. dec 2010

tak to je skoda, aj cas je fajn 😒 moj konci ranajsi spanok najneskor o 9,30 (lebo vstava o 6) a mame to aj blizucko - jednu zastavku ☹ nemozem janku podplatit? 😀

cka
17. dec 2010

@valika_val chodili sme do Via Vitae, ale sme skoncili, lebo tam bolo uz "dusno". Ta hudobna tam sa aj tancuje, spieva, riekanky sa ucia, vsetko.....

lili_mia
21. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

citronius
11. nov 2014

Ahojte, chcela by som obnoviť tému, máte nejaké nové postrehy v KE kde sa dá ísť s deťmi?