Kam s deťmi v Košiciach?

pohodicka77
5. mar 2009

Ahojte, presnorila som skoro cele Kosice a ist niekam s 1,5 rocnym aby tam bol detsky kutik je asi problem... okrem Kiky ... poznate a poradite aj neake ine miesta kde sa da najest, vypit kava a stravit prijemne chvile aj s drobcom? dakujem

cherries
5. mar 2009

pohodicka to by aj mna zaujimalo lebo ani ja neviem , biedne to je 😝

pohodicka77
autor
6. mar 2009

No nasla som este restauraciu Hotel Sebastovce, upne super vybaveny detsky kutik ale len pre peipad ze ste tam na veceru a este taky biedny kutik je v pizzerii pri stanici... ale nic moc ....

pohodicka77
autor
6. mar 2009

a este dnes som objavila Slniecko - herna pre deticky na Orgovanovej ulici v CVC.... denne od 8-12 hod.... aspon nieco na uprsaned dni 🙂

quetinka
8. mar 2009

ahojte, je to sice trosinka mimo temy ale chcela by som vediet ci je mozne ist do MC uz aj s polrocnym babom? mate s tym nejaku skusenost? nedaleko nas je Stonozka a dost ma to laka

catelynka
9. mar 2009

HI pochodicka77,
Did you find something good for you and your little one? Yesterday we was in Optima, we went to Detsky kytik (hope I wrote it correctly) she liked it a lot, just there wasnt babies her age. Would be nice to find something like that for her, closer to home. As I dont live in Tahanovce for very long, dont know nothing much around here.

pohodicka77
autor
9. mar 2009

Hi, how old is yr child? I think detsky kutik ( child playground) is for child over 3 yrs old, we r 1,5 yrr old only.... we use to go Kika... its great place for kids to play...

catelynka
9. mar 2009

She is 1,5 years as well. I was there with her. You can play there with your baby but you cant live him there alone.
Is Kika that shop by Cassovia? If it is, then it's a problem for us. If I take pushchair it's hard to get in and out of some busses.

sasenkat
9. mar 2009

quetinka kludne mozes ist aj s babom do MC

norik bola so 4mesacnym ked sme mali stretko , no uz lepsie sa tam zabavi ked aspon lozi

detske kutiky su vacsinou od 3 rokov a su skoro v kazdom obch.centre - Optima, Cassovia,Galeria

sasenkat
9. mar 2009

v posilnovni 7daysgym na juznej triede je do 14,00hod. opatrovatelka v kutiku kde zadarmo mozte nechat dieta a ist si zacvicit 🙂

sasenkat
9. mar 2009

restauracia, kaviaren s detskym kutikom

http://www.ironclub.sk/restauracia/

sasenkat
9. mar 2009

vo vacsine MC mate v cene vstupneho male obcerstvenie a urobia vam aj cajalebo kavu 😉

pohodicka77
autor
10. mar 2009

Dakujem, vyskusame...... v Cassovii detsky kutik zrusili, jediny co bol od 2 rokov ... no skoda

proudmummy
22. mar 2009

ahojte, ja chodim na kavicku do Burekasu, je tam fajn, taky maly detsky kutik, a majitel mi vzdy pomoze s kocikom, Je to na vratnej ulici/roh Vratnej a alzbetinej, (vedal babkoveho divadla)

cil
23. mar 2009

proudmummy - nefajci sa tam vobec alebo je "fajciar" oddeleny?

miriam79
23. mar 2009

ahoj pohodicka , ak si motorizovana odporucam skocit do Sebastoviec za Barcou ( si tam do 15 minut ) a je tam penzion pozri www.hotel-sebastovce.sk, je tam velmi prijemny pekny detsky kutik a napriek tomu ze je to take "lepsie" su velmi prijemni a ustretovi k detom ( majitelia maju cca dvojrocne dievcatko) a boli sme tam s kamoskou na kavu a detom sme dali okolo obeda kuraciu polievku ... decka sa vysalili a nikto na nas nehladel ze tam sme "len" pri kave.. a maju tam aj obedove menu kazdy den aj cez vikend ( cca do 120 sk) .pacilo sa mi tam aj ked je to od ruky ale prilezitostne sa da...
ahoj

proudmummy
23. mar 2009

ahoj cil, nefajčí sa tam (v Burekase), a vždy je tam pomerne prázdno, čo mne vyhovuje. V lete sa fajčí vonku na terase. Aspoň ja tak viem. Pre mnňa je fajčenie najväčší problém, už sa neviem dočkať kým to všade zakážu a konečne sa bude dať ísť s dieťatkom aj do reštaurácie. Čo sa týka šebastoviec, kútik je fajn, ale personál , ach jaj.... môj manžel tam už nechce ísť.

cil
23. mar 2009

ved prave, kvoli cigaretam sa neda vobec nikam ist. Ja sa uz tiez neviem dockat , kedy to uz uplne zakazu. Minule som bola od porodu prvykrat s manzelom v meste a chceli sme si niekde dat kavu/caj, behali sme ako splaseni po Hlavnej a nic sme nevedeli najst, kde by sa nefajcilo a mohli by sme ist s kociarom...
Nakoniec sme si dali kavu v delikatese na dominikanskom, ale tam nerobia bezkofeinovu.

Co sa tyka Sebastoviec, tam sme sa raz zastavili po ceste, lenze bola sobota a mali nejaku akciu, otvorena bola len kaviaren, kde sa fajci. takze baby, v sobotu tam radsej zavolajte dopredu...

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
watergeenie
17. máj 2009

pohodicka77, bola si pozriet v tom Slniecku na Orgovanovej? Alebo chodite tam niekto? Ako to tam vyzera? Aky maju program?
Pre nas je to za rohom, tak by som sa niekedy isla kuknut, ale neviem, ci na to nas anjelik nie je este maly. Ma 11 mes. 🙂

kosicanka1
6. jún 2009

ahoj, ja chodim do slniecka na orgovanovej, ale cez leto maju zatvorene, takze uz len par dni sa da chodit. ale oproti cez cestu je este MC Delfinik, ten je otvoreny aj poobede do 18tej a maju otvorene aj v lete.

watergeenie
13. jún 2009

Diiiik, pojdem sa na to pozriet 🙂
A mozno pojdeme az v septembri do slniecka, pacilo sa mi na stranke kolko maju aktivit, aj malicky uz bude vacsi 🙂

dianocka
20. jún 2009

Chcela by som sa vas mile kosicanky opytat,ci by ste mali zaujem chodit do detskeho kutika v obchodnom centre /zatial sa kutik len pripravuje/,do ktoreho by mohli chodit aj mamicky s detmi uz od jedneho roka s tym ,ze by tam tieto male deticky mali vyhradeny osobitny priestor,ktory by bol oddeleny od vacsich deti.

majka35
23. jún 2009

myslím, že toto je výborný nápad, pretože si pamätám ešte na detský kútik v Carrefoure /už neexistuje/ kde dávali dokopy malé aj veľké deti a keď som si po malú prišla po 30 minútach, tak sedela schúlená pod šmýkalkou, pretože sa tam bláznili veľké deti a ona sa ich bála, samozrejme, že veľké deti neberú na malé ohľad, čo chápem ... prečo aj ... takže takýto kútik by som veľmi rada privítala

dianocka
23. jún 2009

Mila Majka,ked sa takyto kutik otvori budem vas informovat vcas,prave tu na modrom konikovi.Ja mam tiez 2 rocnu dcerku,takze presne taketo situacie poznam.

majka35
26. jún 2009

už sa tešíme ... dúfam, že to bude čoskoro 😉 🙂

bobulka34
26. jún 2009

Nemate nejake tipy kam ist ked sme ubytovany pri pribyline s dvojrocnym dietatkom?

dianocka
18. júl 2009

Ahojte mamicky,v blizkej buducnosti sa chystam otvorit detsky kutik a tak by som bola rada,keby ste mi dali nejake tipy,o co by ste mali zaujem v detskom kutiku,aby vasim detickam a tym aj vam vyhovoval.Dakujem

ninnaricci
28. júl 2010

@dianocka otvoril sa ten detský kútik? ...ak áno daj info kde ste otvorili...ďakujem

dianocka
12. aug 2010

ninnaricci,vyzera to tak,ze v septembri podpisem zmluvu a do 2 mesiacov by som mohla otvorit.samozrejme dam info.keby ste mali o nieco zaujem,co by ste chceli v kutiku,kludne piste napady.