• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Nových Zámkoch?

9. mája 2016 
Máte nejaké nápady?
12. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,aj ja by som privitala, kam by sme mohli zaist.
14. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, v zámkoch je kurz brusného tanca??To by som vyskušala. :slight_smile:
14. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nz by este mali byt kurzy brusnych tancov. v tanecnej skole VIVA. Ja som chodila a velmi sa mi tam pacilo.
16. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mohla by si naklusat ku mne :wink: :wink: :wink: len tak ked sa nudis :wink: :wink:
22. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ada.Mamičky,bude niekde v Zámkoch Mikuláš?Na námesti,alebo v Aquario?Išli by sme pozriet.
22. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemame tu na okoli nieco kryte v pripade dazda?
14. máj 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, maximalne tak aquarko, na prizemi urobene malicke detske "ihrisko". Skoda ze to tu nemame ako napr. v BA vo velkych biznis centrach, ked uz prsi a nemame kde ist s detickami. Ja mam sice este len dvojmesacneho drobca, ale onedlho tiez budeme hladat priestory na hranie, lebo prechadzky v kociku uz asi nebudeme moc praktizovat :slight_smile:
17. máj 2010 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic moc... :unamused: A to, co sa ma stavat na G.Bethelna, vraj tam bude aj kryte ihrisko - bude z toho nieco, nevies? Lebo aj take som pocula, ze nic nebude, ze nie su peniaze, ale pred par tyzdnami tam nabehli traktory, tak snad bude.
17. máj 2010 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aojte neviete kam mozem skocit s malou sa pohrat okrem aqvarka? a co slo by to tu v NZ keby spravim neaku hraci priestor ako smikalky v aqvarku len vo vedcom za neake euro na hodinu?
21. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcel by som sa spytat ci je v sucasnosti v N. Zamkoch nejake fungujuce materske centrum, lebo co som sa pokusal nieco najst na internete, tak to vyzera tak, ako keby uz nic z toho nefungovalo, resp. je to presunute inde mimo NZ. Dakujem.
15. feb 2016 o 07:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romco3 Ano, je. Vola sa Kompas. Ja som tam este nwbola, ale svagrina tam chodi. Je to pri trhovisku. Myslim, ze v stredu a piatok doobeda to funguje. Skus si vyhladat na nete Kompas Nove Zamky.
1. apr 2016 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mi22 zistil som, ze este ze existuje nieco ako materske centrum na Andovskej, neviem uz presne ako sa to vola, ale tusim Duhovy atelier.
3. apr 2016 o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na andovskej otvorili BABY GYM je to uplne super pre deticky aj mamicky, vrelo odporucam
9. máj 2016 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok