Kam s deťmi v Nových Zámkoch?

katika1
12. nov 2009

Máte nejaké nápady?

tomika
14. nov 2009

ahoj,aj ja by som privitala, kam by sme mohli zaist.

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ada085
16. nov 2009

v nz by este mali byt kurzy brusnych tancov. v tanecnej skole VIVA. Ja som chodila a velmi sa mi tam pacilo.

ericica
22. nov 2009

kati mohla by si naklusat ku mne 😉 😉 😉 len tak ked sa nudis 😉 😉

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deina
14. máj 2010

Nemame tu na okoli nieco kryte v pripade dazda?

moon1979
16. máj 2010

Deina, maximalne tak aquarko, na prizemi urobene malicke detske "ihrisko". Skoda ze to tu nemame ako napr. v BA vo velkych biznis centrach, ked uz prsi a nemame kde ist s detickami. Ja mam sice este len dvojmesacneho drobca, ale onedlho tiez budeme hladat priestory na hranie, lebo prechadzky v kociku uz asi nebudeme moc praktizovat 🙂

deina
17. máj 2010

No nic moc... 😒 A to, co sa ma stavat na G.Bethelna, vraj tam bude aj kryte ihrisko - bude z toho nieco, nevies? Lebo aj take som pocula, ze nic nebude, ze nie su peniaze, ale pred par tyzdnami tam nabehli traktory, tak snad bude.

matatami
21. jan 2011

aojte neviete kam mozem skocit s malou sa pohrat okrem aqvarka? a co slo by to tu v NZ keby spravim neaku hraci priestor ako smikalky v aqvarku len vo vedcom za neake euro na hodinu?

romco3
15. feb 2016

chcel by som sa spytat ci je v sucasnosti v N. Zamkoch nejake fungujuce materske centrum, lebo co som sa pokusal nieco najst na internete, tak to vyzera tak, ako keby uz nic z toho nefungovalo, resp. je to presunute inde mimo NZ. Dakujem.

mi22
1. apr 2016

@romco3 Ano, je. Vola sa Kompas. Ja som tam este nwbola, ale svagrina tam chodi. Je to pri trhovisku. Myslim, ze v stredu a piatok doobeda to funguje. Skus si vyhladat na nete Kompas Nove Zamky.

romco3
3. apr 2016

@mi22 zistil som, ze este ze existuje nieco ako materske centrum na Andovskej, neviem uz presne ako sa to vola, ale tusim Duhovy atelier.

lilu74
9. máj 2016

na andovskej otvorili BABY GYM je to uplne super pre deticky aj mamicky, vrelo odporucam