Kam s deťmi v Trnave?

janka_pn
10. nov 2009

a co dake detske kutiky (dake krajsie, ciste) a podobne miestecka pre deti okolo roka a pol? nie som z TT, tak vas prosim o radu (byvame blizko, ale este sa tam nevyznam). dakujem 🙂

sladkasue
19. okt 2011

@saxana123 http://www.trnavskemc.sk/program/-oktober-2011/ dole to pisu 🙂 ale ja sama som tam tiez este nic nedavala...

uva
20. okt 2011

Ahojte dievčence, nemohli by ste my prosím hodiť link na to Macko cafe? na Fb som to nenašla. Ďakujem 🙂

gucz
20. okt 2011

Ahojte
my sme s deťmi vyskúšali aj Macka a aj Cupilupi. Kávičku majú lepšiu v cupilupi, no deti (obe) sa mi viac zabavili v Mackovi. Malej sa tam páčila trampolína, malému zasa domček, pultík s náradím, odrážadlá. No a plánujem ísť aj do materského centra na linčianskej. Majú tam tiež kopu hračiek, aj šmyklávku s guličkami a domček, nové priestory a je to tam podstatne lacnejšie (čo oceňujem, keďže som už 4 roky na materskej a nekradnem 😅 ). Materské centrum je na limbovej v areáli škôlky.

uva
20. okt 2011

@sladkasue ďakujem pozriem 😉

saxana123
23. okt 2011

@sladkasue No tak som to skúsila, a aj som popredala 🙂 Bola tam príjemná atmosféra a páčilo sa mi to. Ani taká kosa nebola, svietilo nám slniečko 😵
@gucz A vnútri tá herňa v Mamaklube je namakaná, obrovská, každý si tam nájde svoje a za vstupné 1€ - nie je o čom! Plus si tam môžeš uvariť čajík, kávičku, nakŕmiť deti, sú tam záchodíky i nočníky, no jediné mínus pre nás je, že je to na opačnej strane trnavy, máme to aj s hodinovou prechádzkou z prednádražia 😀

gucz
24. okt 2011

@saxana123 Vy to máte s prechádzkou z prednádražia, my s jazdou vlakom či busom a prechádzkou zo stanice 😀 , ale nevadí

saxana123
24. okt 2011

@gucz tak to sme na tom lepšie, prechádzka je aspoň zadara 😀

uva
12. nov 2011

tak my sme už boli v cupilupi a páčilo sa nám, malá po hodine nechcela domov. 🙂

nelicefo
12. nov 2011

Kocky nieco pre starsie deturence neviete kam? 😅 😝

uva
13. nov 2011

@nelicefo ako staré myslíš? skús si kliknúť www.kamsdetmi.sk, dajú sa tam nájsť rôzne podujatia,akcie a krúžky apod.

nelicefo
13. nov 2011

@uva vďaka. 🙂 idem to pozrieť. 🙂

kikafilipko
17. nov 2011

no, my tiež chodíme do cupi lupi a sme spokojní, malý sa tam vždy tešia. @sihu neuvažovali ste aj o nejakých interaktívnych hračkách, také čo by detičky aj niečo naučili?

macocha
18. nov 2011

Ahojte, prosím Vás poradí niekto overenú lacnejšiu reštauráciu, resp. jedáleň v Trnave, otvorenú aj v sobotu (zajtra), s detským kútikom? Alebo aspoň kde sú tolerantní k deťom, ktoré sa na výlete bláznia? 😅
V kaviarni Macko sa dá aj naobedovať?

patrik77
25. nov 2012

Ahojte rodičia. 🙂 Všimol som si, že niektorý z vás hladáte informáckie o Mackovi. mám tu pre vás facebook page aj officialnu stránku. http://www.facebook.com/mackocafe a http://www.mackocafe.sk/

luciadominik
17. feb 2013

ahojte,baby kde je to cupilupi ??Viem kde sa nachadza len Macko,dakujem

magdalenocka
17. feb 2013

@luciadominik cupilupi je uz zrusene ☹

luciadominik
17. feb 2013

jaj dakujem

drobec222
16. máj 2013
kali010
17. sep 2013

aktivity nájdete aj na www.mamavtrnave.estranky.sk a ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke a robíte doma (manikúru, pedikúru, pečiete na objednávku, atď.) , tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-....

zulda11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margareta76
13. nov 2013

Prepacte prosim, moc sa to tu nehodi, ale teraz v sobotu sa chystam ist do Trnavy po prvy krat na blsi trh. Este som na niecom takom nebola. Oplati sa ist? Boli ste spokojne? Dakujem 🙂

margareta76
13. nov 2013

Prave som zistila, ze blsi trh v TT byva na viacerych miestach. Teraz v sobotu ma byt (nechcem pisat konkretnosti, aby ma nahodou nevymazali, ze robim reklamu 😒 ) vonku a na dalsiu sobotu t.j. 23.11. ma byt v inom centre (pravdepodobne v interiery). Boli ste spokojne s obidvoma typmi blsieho trhu?

adelaidaa
13. nov 2013

Ja som parkrat bola na blsaku a aj nieco kupila, boli to blsaky v rámci materských centier. Dá sa tam celkom dobre nakúpit, zálezí na tom ako je clovek nárocný a na akých predávajúcich práve narazí na blsáku. Aj bicyklík sme tam kúpili velmi výhodne, samozrejme aj oblecko, deky a iné doplnky. Zatial vsetky co som bola sa konali vonku a ak bolo zle pocasie presuvali sa vacsinou o jeden tyzden.

slunco
17. nov 2013
slunco
17. nov 2013

Aj sem sa da ist so starsimi detmi. ;)

michaela.g
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
batorka5
18. jan 2014

Uz ma konecne vymazete z mailinglistu?! Na koho sa mam obratit, ma to stale nebavi tu citat. Dakujem

deisinka1
18. jan 2014

Ja som sa tam pre zmenu nenasla 😢

thecheeky
18. jan 2014

@slunco Píše sa ateliérY, nie ateliéri....Skloňuje sa to podľa slova dub! Keď robí niekto plagát a nepozná pravopis, nech si to dá niekde skontrolovať. Veď je to hanba.