Kam s deťmi v Trnave?

janka_pn
10. nov 2009

a co dake detske kutiky (dake krajsie, ciste) a podobne miestecka pre deti okolo roka a pol? nie som z TT, tak vas prosim o radu (byvame blizko, ale este sa tam nevyznam). dakujem 🙂

mimi21mimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_pn
autor
10. nov 2009

a co dake detske kutiky (dake krajsie, ciste) a podobne miestecka pre deti okolo roka a pol? nie som z TT, tak vas prosim o radu (byvame blizko, ale este sa tam nevyznam). dakujem 🙂

sladkasue
12. máj 2011

teraz maju otvarat cupi lupi🙂 este sme tam ale vobec neboli.... 😒
http://www.cupilupi.eu/root/Domov.html

timotej
18. jún 2011

@sladkasue boli sme v Cupilupi je to tam pekné a malý sa tam krásne hral

pipa23
29. jún 2011

a ak sa smiem opytat kde je to Cupilupi?dakujem

jarus1
30. jún 2011

ahojte, ponúkam detský tábor, ktorý sme vyhrali a nemôžeme čerpať na 10 dní v Hronci za 100 eur

aduskatt
30. jún 2011

@timotej kde to je? co to je? dik

timotej
30. jún 2011

@aduskatt ahoj je to na rohu Murgašovej ulici volakedy tam bolo 7 days ak si na facebooku pozri tam majú stránku je to blízko tenisových kurtov na nám. J.Herdu

kika87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialka99
3. júl 2011

ahojte, dalsia kaviaren s ihriskom pre deticky je na Vodarni, za VUJE, boli sme sa pozriet. vola sa Macko, je to celkom priestranne, nas maly sa vysantil riadne.

saxana123
7. aug 2011

@fialka99 tak už sme Macka vyskúšali aj my, a poviem ti,som z toho unesená, príjemné prostredie, kopec hračiek, aktivít, výborný čajík za 50centov, paráda. A najviac sa mi tam páči to, že aj keď je plno a detí habadej, stále si majú čo nájsť bez toho aby ťahali iným z rúk. Palce hore.

saxana123
7. aug 2011

@sladkasue tak my sme tam boli a od prvej chvíle som sa tam necítila dobre. sedenie je do L-ka, čiže keď máš dieťa v hracej zóne nevidíš naň + kočík za ďalšou stenou, takisto neviditeľný spoza stola. okrem guličiek a šmyklávky tam malého nič moc nezaujalo, pobiedno hračiek a odrovnala ma obsluhujúca panička ktorá nám najprv zapla časomieru a po 1O minutách nás prišla upozorniť že v hracej zóne nesmú byť deti bosé. Pohotovo ponúkla ponožky na predaj, všetko dievčenské motívy a veľkosť najmenej 28. Po tom, čo ju kamoška upozornila že jej tam behajú ďalšie 3 deti bosé sa naštvala že tak ok, ale naposledy. Fest nepríjemná skúsenosť, celé cupilupi, nehovoriac o cenách 🙄

sihu
30. aug 2011

Dobry den prajem, neda mi nezareagovat na prispevok od p. saxana 123.
Cupilupi kaviarnicku sme navrhli pre prijemne posedenie rodicov a deticiek na vyblaznenie..prisposobili sme ju potrebam mamiciek a deti (stolicky na krmenie, prebalovaci pult, bezpecnostne tlacidlo na dverach a ine..) .hmm poviem vam ze toto je prve negativne hodnotenie,ale to je vec nazoru a chuti...
Vy si myslite ze by vam niekto kradol kocik???ved to je smiesne, ved ten kto vychadza musi najprv stlacit tlacidlo a az potom sa otvoria dvere takze ak by vam niekto bral kocik tak to vidite,ale neviem ci ste to myslela prave tak... a parkovisko sme zriadili hlavne kvoli zimnemu obdobiu kedy budu kociky spinave. takze si maminky tam odparkuju a nebude mokra cela kaviarnicka, nikde nie je napisane ze si kocik nemozete dat ku sebe!!!! kludne mozete!
Co sa tyka toho sedenia v tvare L to je dispozicne riesenie kaviarne a 85 % ludi vidi na svoje deti takze staci si vybrat spravny stol...
Mame webstranku na ktorej su pravidla tak si staci precitat ze je potrebne dat dietatku ponozky alebo prezuvky, dbame na hygienu..mrzi ma ak vas urazilo ze vam nasa servirka predala ponozky,ale ako som uz spominala dbame na hygienu a to ze tam dalsie deti behali bez ponoziek to muselo byt nedorozumenie to ma mrzi...Mame drahe ceny??? mame nizsie ceny ako ine kaviarne ktore ponukaju znackovu kavu..ale ked by ste mala zaujem mozete si pozriet na nasej stranke odkaz na facebook a tam najdete hodnotenie spokojnych zakaznikov, ktori si pochvaluju aj ceny, zatial boli vsetci spokojni..co sa hraciek tyka, kedze mame interaktivne ihrisko je to zamerane skor nato a kvoli bezpecnosti tam nemame ceruzky a riadiky a ine predmety, s ktorymi by si deticky mohli ublizit,kedze deti vsetko vynasaju hore do ihriska a tam si robia akoze bunker a tak...vsetky predmety nachadzame v gulickach...preto sme kupili molitanove kocky a predmety aby si deti skladali a tiez hojdacie zvieratka a ine...ale teraz planujeme kupit hracky pre najmenie deticky ako napr. interaktivne centruma a skakadlo, hopsadlo a pod...hmmm mrzi ma ze takto pisete ze cele cupilupi zle,ale ako som uz napisala to je vec nazoru a chuti.
Prajem Vam pekny den a vsetko dobre a uz len pozitivnu skusenost u nas ak este po takom hodnoteni pridete.
S pozdravom team cupilupi

saxana123
31. aug 2011

@sihu nejde o to že by ma urazilo to , že mi ponúkla ponožky ale spôsob ako to urobila. Behajú tam iné bosé deti už bohvie ako dlho a ona nás najprv nechá sedieť, časomiera beží a potom príde upozorniť že nesmú byť bosé. Iných si nevšimla. My sme išli z kúpaliska a boli sme všetci v žabkách, stihol nás dážď tak že poďme sa skryť do herne, deti sa pohrajú a my si dáme kávu. nemali sme so sebou vlastné ponožky a tie čo nám ponúkla ona boli iba obrovských čísel a všetko dievčenské. čo sa týka kočíka, ani nejde o to že by niekto kradol kočík ale 80 percent vecí nosím v kočíku a je fajn ho mať po ruke keď niečo potrebujem. A pani servírka mi povedala že kočíky sa parkujú v tej chodbičke, nie pri stole. Myslíte že keby je voľné bližšie k hracej zóne tak si sadnem za roh? Nebolo voľné takže inde sme si sadnúť nemohli a na deti sme nevideli. tiež by som sa ešte niekedy rada presvedčila že to bol len zlý prvý dojem, hádam niekedy sa ešte stavíme na skúšku.

skybaby
2. sep 2011

Ahojte, tak my sme v TT vyskúšali aj macka, aj cupilupi. Podľa mna su obidve herne fajn, ale nám vzhľadom na vek viac vyhovoval macko. Podľa mna je cupilupi bud pre male babatka alebo pre deti nad tri roky. Mala sa tam zabavila tak 20 minút, v mackovi sme strávili tri hodiny

margareta76
5. sep 2011

Ahojte. Nie sme z Trnavy, ale dost casto Trnavu navstevujeme a preto by som vas rada poprosila o nejake blizsie informacie ohladom detskeho ihriska Macko v TT. Uz sme sa to raz pokusali najst, ale bohuzial neuspesne. Pozerala som aj internetovu stranku, ale nic som nenasla. Dakujem za vase odpovede.

fialka99
6. sep 2011

@margareta76 ahoj posielam link na facebook macko cafe kde je aj mapka. snad som pomohla.

mitinka
6. sep 2011

@saxana123 Tiež si nemyslím,že nemajú vysoké ceny a nehovoriac o tých ponožkách.... Mne taktiež na prvý krát boli ponúknuté pre dcéru a vobec mi to nevadilo,nakoľko mi rozum dovolí rozmýšlať,že je to kvoli hygiene.... Si predstav,že tam budú behať ,,rómske" deti a bosé.... To by ti nevadilo???No mne hej.... Aj keď viem,že také deti by tam určite neprišli... a to sedenie do L sa mi zdá fajn je treba si len vybrať miesto tak,aby si si na dieťa videla.My sme cupilupi vyskúšali a ataktiež aj macka.... No mne sa zasa osobne macko nepáči pretože riešené sedenie je otrasné.... Buď sa musíš hrať so svojím dieťatom a nevidíš si na kočík a lahko ťa niekto okradne alebo si sadneš ku káve a nevidíš si dieťa!!!No ja osobne som bola nespokojná a po 10min. som s nimi odišla....a káva???Žiadny výber iba klasika čo mňa už vobec neoslovilo a ceny za malinovky majú lacnejšie aj v relaxe.... 😕 Ja som s cupilupi max. spokojná... Samozrejme je to o chuti a pocitoch ale podľa mňa je cupilupi najlepšie poriešené aj so sedením a s výberom káv 😉 Nie že by som im robila reklamu,ale ja som spokojná.... a kedykoľvek idem tam,nemám si kam sadnuť no o mackovi sa to povedať nedá 😒 také isté hračky majú moje deti aj doma... No guličky a šmyklavku nie... 😉

saxana123
6. sep 2011

@mitinka No vidíš, ty tam spokojná si, ja nie. A v Mackovi opačne. 🙂 A keby tam boli rómske deti, tak by mi to nevadilo, pokým by boli čisté a správali sa normálne, predstav si že aj také sú. A mnohé biele sú veru horšie ako tie rómske. Takže si to predstaviť viem. špinavé nohy u bieleho alebo rómskeho decka? aký je v tom rozdiel? ale to už sme tam , kde sme nechceli. Takže tak.

mitinka
6. sep 2011

@saxana123 Jasné to máš pravdu som za 😉 Nehovorím,že nie... To ma len napadlo ako prvé.... 🙂

saxana123
6. sep 2011

@mitinka 🙂

margareta76
7. sep 2011

@fialka99 Dakujem 🙂

sihu
8. sep 2011

Mile mamičky, som rada, že existuje toto forum, lebo človek sa tu vela dozvie a tak moze na sebe stale pracovat.
Ako som uz pisala kaviarnicku cupilupi sme navrhli pre maminky,deticky ale aj siroku verejnost 🙂. Maminkam sme chceli dat komfort pri kavicke a inom.....navrhli sme ju aj pre pohodlie a aj pekne prostredie..ozvucili sme celu kaviarnicku,dali pre deti Tv a tiez dali klimatizaciu pre tepelny komfort....Detickam ponukame interaktivne ihrisko,ale taktiez sme teraz dokupili nove hracky a budeme tam mat kociariky, knizky a ine drobne hracky,ktore maju radi deticky vo veku do 3 rockov...zatial sme tam toho vela nedali, aby to deti neroznasali po celej kaviarnicke, ale teraz robime na ohradeni ihriska, bude to ohradene lavicou a tak deticky nebudu vybiehat a potom tam bude vela hraciek a divadielka a ine...velmi sa uz nato tesime...
S manzelom sme cupilupi otvorili a navrhli lebo sme tiez rodicia a mame dve dcerky, jedna ma 3,5 rocka a druha 1,5, takze presne viem co potrebuju a s cim sa hravaju a to tam vsetko budeme mat 🙂 a preto sme to otvorili,lebo neni v trnave vela kaviarni a herni kam mozeme s detmi chodit.
Prave pripravujeme rozne nove veci a planujeme zaradit do ponuky aj vyrobky(zakusky) vhodne aj pre celiatikov 🙂 ponukame znackovu kavicku a tiez cerstve stavy z ovocia,ktore su velmi zdrave 🙂 ale nechcem si tu robit reklamu, staci sa prist pozriet a uvidite...Takze ke to o tom, ze kto ma co rad, nikomu nic nevnucujeme 🙂
Mrzi ma ze sa tu spominaju romske deti a biele deti, to je uplne jedno, vsetci sme si rovni a hygiena musi byt aj tam aj tam...preto tie ponozky a vsetko...a kedze chceme aby boli deticky zdrave planujeme zakupit aj germicidny ziaric, ktory nici bakterie, lebo to je pre nas velmi dolezite...
No maminky, som velmi vdacna za vase pocity, ci uz pozitivne,alebo negativne, vsetci ste srdecne pozvani, Mackovi prajeme vela stastia a tiez spokojne maminky,naozaj mu prajeme vsetko dobre...a taktiez aj Vam..
Majte sa pekne a ak budete mat zaujem staci si kliknut na nase webku a tak najdete nove info ohladom divadielok a akcii ...od oktobra budeme robit pravidelne predstavenia 🙂
S pozdravom Cupilupi team 🙂

sihu
8. sep 2011

@saxana123 a este som chcela napisat Vam, ze ak by ste mala zaujem mozeme sa stretnut u nas v cupilupi a budete mat zato nedorozumenie vstup do ihriska zadarmo pre dietatko, zaleti nam na ludoch, a neberte to prosim ako urazku, myslim to uprimne...vy ste akurat vystihla taky den ze tam bol naval a nase servirky mali vela prace, su zlate a pracovite,ako som uz napisala bolo to nedorozumenie, urcite si nikto u nas nevybera, ze jednej maminke ponukne ponozky a inej nie 🙂 a ked si maminky zvyknu mozu detom nosit aj papucky, v zime to bude vyriesene, lebo vsetky deti nosia ponozky 🙂 🙂 🙂 🙂
Takze kludne ak budete mat zaujem mozeme sa spolu stretnut u nas na kavicke
S pozdravom Silvia ( cupilupi)

anezena
8. sep 2011

Ahojte maminy,
zaujala ma vasa debata o cupilupi. velmi radi sem chodime, v amckovi sme este neboli, nemozeme porovnat.
ale na cupilupi nedame dopustit. je to paradna kaviarnicka. dokonca aj ja ked chcem poriesit nejake pracovne veci a mam maleho so sebou, ideme do cupilupi. ja si mozem v pohodke pokecat, vypit uuuzasnu kavicku, maly si da super shake a paradne sa zahra. vooobec o nom neviem.
co sa tyka ponoziek - super napad, my sme to vyriesili, ze v lete sme nosili ponozky stale v kabelke, lebo nevedeli sme ekdy tam pojdeme. a ked sme tam sli na istotu, tak sme vzali kroksy, prezuli sa a parada. a boli tam maminy, kt. tam mali deti bez ponoziek, casnicka ich slusne na to upozornila a ked nezabralo, s kamaratkou sme same na to upozornili. nam to teda dost vadi. podla mna je to normalna vec.
a ceny maju podla mna prijatelne. ved sa staci ist pozriet do inej kafiny a zistit aku tam maju kavu a za aku cenu.
Drzime Cupilupi palce a zelame veela spokojnych zakaznikov 😵 😵 😵 😵

lili24
9. sep 2011

Ahojte maminy,
tak pridam aj ja svoju skusenost s cupilupi, s mackom zatial skusenosti nemame, este sme neboli vyskusat. My sme v cupilupi maximalne spokojni, chodime tam od zaciatku, mam dve babulky ktore sa tam vzdy pekne vyhraju. je to tam uplne prisposobene detickam a mamickam, nemam tam problem prebalit, nakrmit najmensiu, o starsej ani neviem ze ju mam ked sme tam. co sa tyka hygieny a ponoziek - ked sme boli prvy krat, precitali sme si pravidla ktore maju hned pri skrinkach (neda sa nevsimnut si) a odvtedy nosime ponozky vzdy v kociku a vzdy si dieta zahlasim ze sa hra v hracej zone a vypijem si uuuuuzasnu kavu ktora podla mna nema konkurenciu 😉
hovori sa sto ludi, sto chuti ale my sme v cupilupi spokojni a mame to tam radi 🙂 drzime im palce a prajeme vela spokojnych zakaznikov 🙂 ...ale aj nespokojny zakaznik je skusenost a motivacia 😉

peggi
12. sep 2011

Ahojte, ja som bola so synom aj v Cupilupi a v Mackovi a nám sa páčilo viac v Mackovi. Je tam viac priestoru,viac hračiek. Cupilupi je dosť malé a keď sme tam boli my, okrem guličiek a zóny na lezenie tam bola jedna nezariadená kuchynka a hotovo. Je možné,že odvtedy už dokúpili aj ďalšie hračky, my sme tam boli chvíľu po otvorení. Tie ponožky ma neprekvapujú, zdá sa mi to rozumné z hygienických dovodov. Inak v Trnave sú aj dve materské centrá - jedno na Linčianskej na Limbovej ul., druhé na Vodárni pri MŠ. Aj tam sa dá ísť zahrať do herne a za podstane lacnejšie peniaze. Bývajú tam aj rozne podujatia a akcie pre deti aj mamičky.

el6
12. sep 2011

@sihu ahojte. tiez obcas zavitame do cupi lupi a v podstate sa nam - dcerke aj mne - tam celkom paci. akurat nerozumiem preco je ta casomiera nadstavena tak, ze ked hodinu presvihnem napr. o 10 minut, musim zaplatit celu dalsiu hodinu. preco nie len alikvotnu cast tej hodiny?ved cena za hodinu, pre mnoho mamiciek na materskej, nie je tak uplne zanedbatelna ciastka.

martanka11
13. sep 2011

Ahojte ak chcete dostavat pravidelne info o tom Kam s detmi v Trnave a okoli nakuknite na Facebook https://www.facebook.com/Kamsdetmivtrnave alebo www.kamsdetmi.sk vitane su aj vase tipy ci prispevky.

saxana123
17. okt 2011

Kočky, neviete ako funguje burza detských vecí v MC? som rozmýšlala že by som tam išla predať niečo z bazáru, myslíte že sa to oplatí? Boli ste tam niekedy? ja nikdy, preto sa pýtam. Ďakujem