• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Žiline?

20. septembra 2011 
Ahojte žilinčanky,
hľadala som, či už je tu taká téma, ale nič som nenašla... Takže kam chodievate s drobcami v ZA? A čo jasličky a škôlky, ako sme na tom? Počula som, že na jasličky je tlačenka a málokedy sa podarí dostať do takých, do ktorých chceme...
Veľa o tom veru neviem, tak poradíte?
22. júl 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mucha, fajn tema, len mam taky pocit, akoby zo ZA nik iny neprispieval....Toto by zaujimalo aj mna...
A mam taky pocit, ze v ZA sa ani ziadne materske centrum nenachadza. Ale mozem sa mylit a asi o ziadnom neviem ja :wink:
9. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som o niecom pocula, tak to pohladam a dam vediet
12. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok pohladala som je to materske centrum Nezabudka, sidli v priestoroch akademie vzdelavania na Jarnej ul.
12. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som ale zalozila za temu, co? :grinning: nikto nam tu nechce nic napisat... :angry:
O Nezabudke viem, ale len to, ze existuje. Lenze neviem, co sa tam da robit a tak... Inak pocula som, ze kedysi sa v ziline aj plavalo s detickami, ale ze to uz nefunguje...
No tak keby sem zavital niekto, kto nieco vie, bolo by super :wink:
14. aug 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym plavanim, som pocula ze je to teraz novo otvorene ale ci je to na plavarni v tej studenej vode???
19. aug 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na internetovej stranke toho o tej nezabudke vela nie, galeria nula bodov, aktualizacia bola v aprili a to mame pomaly koniec augusta. asi budeme musiet sediet doma s detmi.
20. aug 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte plavanie nanovo funguje, chodia tam nejake kocky co prispievaju do temy Zilina II a su tam i take co chodia s detickami cvicit na lopty, ja s kamosku sme chodili lavat do martina este ked to tu v za nebolo,
22. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som hladala na webe a nasla som zopar info
detske jasle v ziline: http://www.kamsdetmi.info/detske-jasle-anna-maria-v-ziline-r51.htm
centrum volneho casu v ziline: http://www.kamsdetmi.info/centrum-volneho-casu-zirafa-zilina-r326.htm
zoznam materskych skol v ziline... mozno nezaujimavy: http://www.zilina.sk/obcan-skoly-a-skolske-zariadenia-zoznam-materskych-skol
Ale je fakt, ze nie je velmi z coho vyberat... :frowning2:
26. aug 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je bieda s tym vyberom ale snad sa to zlepsi kym drobci podrastu na skolku
26. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava: do skolky pisem ako tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusili ste centrum volneho casu na zvolenskej na vlcincoch? tam byva kazdy den doobeda minicentrum - maminy s detickami - od 1 roka do 3 rokov. treba si len zvolit den, ktory chcete chodit, zaplatit a ste tam. cvici sa, tancuje, hra, maluje ..... celkom zabava. aj kaficko sa da uvarit.
3. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute maminy,
diky za tipy, nie je toho vela, ale aj to malo potesi..
mataza, to minicentrum znie perfektne. pockame si este pol roka a urcite sa tam nasackujeme :grinning: Inak my sme z vlciniec, takze to budeme mat aj celkom blizko... :wink:
5. sep 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od roka no to je super, za chvilku sa tam nasackujem :sweat_smile:
5. sep 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...to centrum na zvolenskej je dobre, chodila som tam na aerobic, potom na svicenie pre tehotne, a budeme s drobcom chodit aj ked budeme mat 1 rok..teraz tam chodi svagrina a chvalie si to...takze tolko...nejake info o plavanie s babatkami? :sweat_smile:
18. sep 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejaké Čadčanky chodia s detičkami plávať do Trinca. Prv chodili do Žiliny, len to vraj zrušili. Tu zas čítam, že sa obnovilo, tak neviem.
21. sep 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...no moc nas tu teda nie je....v ziline sa otvara plavanie s babatkami od 5 mesiacov do 3 rokov..ak mate zaujem, tak poslem cislo do IP....otvara sa 13.oktobra.......
22. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy
som tu prvý krát. Téma je zaujímavá lebo aj mňa by zaujímalo kam v Žiline keď je vonku psí čas čo teraz po lete bude. Pri bábkovom divadle je Labyrint a tam sa voľakedy dalo chodiť s deťmi aj doobeda tancovať a vraj aj v Spektre čo je centrum voľného času na Hurbanovej by sa mal otvoriť klub pre matky s deťmi. Bližšie neviem info mám z večerníka ale môžem zistiť
23. sep 2008 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rabaka, kam s detmi v ziline veru netusim, my sme dnes s drobcami vyskusali plavaren ale ten klub pre matky vyzera ako dobry napad. to bolo v dnesnom vecerniku?
23. sep 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie jonatanka, už asi týždeň dva dozadu ale nebolo tam nič bližšie len že sa plánuje? otvára? Dnes som šla okolo Labyrintu a zaujal ma v doobedných hodinách brušný tanec pre maminy aj za prítomností detí - asi sa z toho chudne
23. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. sep 2008 o 20:08 • rabaka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. sep 2008 o 09:56 • jonatanka
22. jan 2009 o 17:25 • matac
22. jan 2009 o 17:27 • tanaarebeca
uz som ti brusne tance nasla v labyrinte ,ale doobedne uz zrusili :confounded: takze o nicom. a poobedne nemozem :cry:
22. jan 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze este som nasla nezabudku MC ale ten Labyrint je naozj super. da sa pokracovat ako drobci rastu a prostredie uz poznaju :slight_smile:
22. jan 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rozpravala ta anka a aj sme videli tie vecsie deti ako cvicia podarene :slight_smile:
22. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta nezabudka to je niake centrum pre deti?
22. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bude rebeca vecsia tak chcela by som ju dat na niaky nastroj je tov socialnom ale pravda je ak ju to bude bavit :frowning2:
22. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok