• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Žiline?

20. septembra 2011 
ano MC ale Lab. je okh
22. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
22. jan 2009 o 17:50 • tanaarebeca
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
22. jan 2009 o 17:50 • matac
este som nasla pre misku cipovicku,je to ludovy subor. jej sa to velmi pacilo ked ich pocula na namesti tancovat a spievat
22. jan 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
strasne zeny, to tu vyzera, ako keby nas bolo zo ziliny dokopy 5 aj s topankami.... hladala som na nete aj jaslicky, ale nic ine, nez tu Anna Mariu som nenasla. mam niekedy pocit, ako keby sme zili kdesi na dedine a nie vo velkom meste.... :rolling_eyes:
23. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic moc. ja som si myslela ze tu bude toho viac :confounded: a nic. este zrusili aj to co fungovalo.
23. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak dnes ziadne stretko :sunglasses: ozvem sa zajtra :dizzy_face: pa
25. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj si tu?
26. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby. kde ste ? tak tanecky sa nekponali :frowning2: dufam ze zajtra uz sa tesim.dnes sme neboli ani na gymnastiku je hrozne pocasie.mia sa trosku hnevala ale mne sa von ist nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vy ? kde ste
3. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! nie je to síce v žiline, ale pre tie, čo sú z okolia... je to presne v Bytči na námestí...
kuk: http://vaserozpravkovo.sk/
4. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! chcem sa opytat,boli ste v solnej jaskyni? ako to tam funguje a tak.. :sunglasses: Lebo sa tam s detmi chystam uz dva mesiace,ale vzdy nam do toho nieco vojde :unamused: Dakujem
4. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žilinčanky,
škoda, že som na túto tému nenatrafila skôr...
matac, dik za info ohľadom Labytintu, volala som tam a objednala sa na ďalší kurz, keď začne, tak ma zavolajú. už sa teším.
bola som sa pozrieť aj v Nezábudke, no cez obed to býva zatvorené... :unamused: to by mohlo byť otvorené celý deň. my spíme ešte dva x za deň a ráno kým by sme sa vychystali tak už môžme aj ísť nazad, no škoda reči :slight_smile: cez obed zavreté a poobede keď sa vyspí Oliverko zase už zase zavreté :slight_smile:
4. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biela. to som rada :slight_smile: este skua pozriet spektrum volneho casu.neviem ako to tam funguje.chystam sa tam v piatok. ak sa podari dam info. :wink: v labyrinte je aj detsky kutik mozes si dat kafe a maly sa pohra :slight_smile: ahoj pekny den
5. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este skus ZIRAFU ta je tiz v meste :wink:
5. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žirafa?? to je obchod s detskými topánočkami :confused:
5. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie my sme pisali o MC. dnes som tam bola ale nezistila som vobec nic :frowning2: nikoho som tam nenasla.asi to funguje iba doobeda. :rolling_eyes:
5. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata.je v zavodi nejake dets. ihrisko prip.v banovej dakujem
6. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matac, na ich web adrese - žirafa som toho moc nenašla, či robia aj niečo pre malé deti, no je pravda, že som to pozrela len letmo :unamused:
ozaj, keď je tu reč o žirafe - obchode, chodíte tam? ja tam chodím, len ma prekvapuje, že kamoške dali po prvom nákupe taký kupón na 10 perc.zľavu a odvtedy si ho tam uplatňuje pri každom nákupe a mne ho ešte nedali.
máte ho vy? :sunglasses:
veronikahel máme skoro rovnako staré detičky, nie ste náhodou z hlín, resp. z mesta? :wink:
6. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela my sme kupili v žirafe už druhé topánky cca za 1000sk a nedostali sme žiadnu zľavu :confused: :angry:
podľa čoho dávajú??
a nie sme zo Žiliny :wink:
6. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika je detto, nabudúce sa opýtam, prečo niekomu tú zľavu dajú a niekomu nie. tam bola sympoška tá baba čo tam robila, no už je na materskej.
6. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, spýtaj, potom daj vedieť. My keď sme boli prvý krát, tak tam bol majiteľ a druhý krát tam bol znova a ešte tam bola aj nejaka predavačka, ale slovenka... Myslím, že predtým tam robila jeho žena, ak sa mi dobre zdá, že nám tak spomínal...
6. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok