Kam s deťmi v Žiline?

mucha
22. júl 2008

Ahojte žilinčanky,
hľadala som, či už je tu taká téma, ale nič som nenašla... Takže kam chodievate s drobcami v ZA? A čo jasličky a škôlky, ako sme na tom? Počula som, že na jasličky je tlačenka a málokedy sa podarí dostať do takých, do ktorých chceme...
Veľa o tom veru neviem, tak poradíte?

matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
22. jan 2009

ano MC ale Lab. je okh

tanaarebeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanaarebeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanaarebeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
22. jan 2009

este som nasla pre misku cipovicku,je to ludovy subor. jej sa to velmi pacilo ked ich pocula na namesti tancovat a spievat

matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanaarebeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mucha
autor
23. jan 2009

strasne zeny, to tu vyzera, ako keby nas bolo zo ziliny dokopy 5 aj s topankami.... hladala som na nete aj jaslicky, ale nic ine, nez tu Anna Mariu som nenasla. mam niekedy pocit, ako keby sme zili kdesi na dedine a nie vo velkom meste.... 🙄

matac
23. jan 2009

to je pravda 😝 nic moc. ja som si myslela ze tu bude toho viac 😖 a nic. este zrusili aj to co fungovalo.

tanaarebeca
25. jan 2009

ahoj

matac
25. jan 2009

ahojky tak dnes ziadne stretko 😎 ozvem sa zajtra 😵 pa

tanaarebeca
26. jan 2009

ahoj si tu?

matac
3. feb 2009

ahoj baby. kde ste ? tak tanecky sa nekponali ☹ dufam ze zajtra uz sa tesim.dnes sme neboli ani na gymnastiku je hrozne pocasie.mia sa trosku hnevala ale mne sa von ist nechce 😝 a co vy ? kde ste

veronikahel
4. feb 2009

ahojte! nie je to síce v žiline, ale pre tie, čo sú z okolia... je to presne v Bytči na námestí...
kuk: http://vaserozpravkovo.sk/

gabka80
4. feb 2009

Ahojte kočky! chcem sa opytat,boli ste v solnej jaskyni? ako to tam funguje a tak.. 😎 Lebo sa tam s detmi chystam uz dva mesiace,ale vzdy nam do toho nieco vojde 😒 Dakujem

biela
4. feb 2009

ahojte žilinčanky,
škoda, že som na túto tému nenatrafila skôr...
matac, dik za info ohľadom Labytintu, volala som tam a objednala sa na ďalší kurz, keď začne, tak ma zavolajú. už sa teším.
bola som sa pozrieť aj v Nezábudke, no cez obed to býva zatvorené... 😒 to by mohlo byť otvorené celý deň. my spíme ešte dva x za deň a ráno kým by sme sa vychystali tak už môžme aj ísť nazad, no škoda reči 🙂 cez obed zavreté a poobede keď sa vyspí Oliverko zase už zase zavreté 🙂

matac
5. feb 2009

ahoj biela. to som rada 🙂 este skua pozriet spektrum volneho casu.neviem ako to tam funguje.chystam sa tam v piatok. ak sa podari dam info. 😉 v labyrinte je aj detsky kutik mozes si dat kafe a maly sa pohra 🙂 ahoj pekny den

matac
5. feb 2009

este skus ZIRAFU ta je tiz v meste 😉

veronikahel
5. feb 2009

žirafa?? to je obchod s detskými topánočkami 😕

matac
5. feb 2009

nie my sme pisali o MC. dnes som tam bola ale nezistila som vobec nic ☹ nikoho som tam nenasla.asi to funguje iba doobeda. 🙄

sasib
6. feb 2009

ahoj dievcata.je v zavodi nejake dets. ihrisko prip.v banovej dakujem

biela
6. feb 2009

matac, na ich web adrese - žirafa som toho moc nenašla, či robia aj niečo pre malé deti, no je pravda, že som to pozrela len letmo 😒
ozaj, keď je tu reč o žirafe - obchode, chodíte tam? ja tam chodím, len ma prekvapuje, že kamoške dali po prvom nákupe taký kupón na 10 perc.zľavu a odvtedy si ho tam uplatňuje pri každom nákupe a mne ho ešte nedali.
máte ho vy? 😎
veronikahel máme skoro rovnako staré detičky, nie ste náhodou z hlín, resp. z mesta? 😉

veronikahel
6. feb 2009

biela my sme kupili v žirafe už druhé topánky cca za 1000sk a nedostali sme žiadnu zľavu 😕 😠
podľa čoho dávajú??
a nie sme zo Žiliny 😉

biela
6. feb 2009

veronika je detto, nabudúce sa opýtam, prečo niekomu tú zľavu dajú a niekomu nie. tam bola sympoška tá baba čo tam robila, no už je na materskej.

veronikahel
6. feb 2009

biela, spýtaj, potom daj vedieť. My keď sme boli prvý krát, tak tam bol majiteľ a druhý krát tam bol znova a ešte tam bola aj nejaka predavačka, ale slovenka... Myslím, že predtým tam robila jeho žena, ak sa mi dobre zdá, že nám tak spomínal...